Otobüsün İçinde Çaktırmadan Seviştik

Seks hikayelerinizi sık sık okuyorum ama benim gibi halk arasında gerçekleşmiş bir hikayeye pek rastlamadım. Hikayem otobüsün içinde geçiyor. Otobüse mini eteğim ve dekolteli gömleğim ile binmiştim. Yanıma oturan adam benim bacaklarımı ve meme uçlarımı izlemekle meşguldü. En sonunda çıtayı biraz yüksek tuttu ve beni ellemeye başladı. Otobüste seviştik.

otobüste adamla yiyiştim

Bir kadın yolculuk esnasında başından geçen bir hikayeyi nasıl yazar bilmiyorum ama ben bu sefer bu sitede yazılanları gördüm bayağı bi azdım ben de başımdan geçen gerçek olayı sizlerle paylaşmaya karar verdim umarım bu durumu çok kabaca görmezsiniz öncelikle.

Tangamdan ve ince eteğimden kalçalarım çok rahat belli oluyordu. Sertlik iyice göt deliğime doğru baskı yapmaya başladı. Artık bir elde kalçalarımda dolaşıyordu. İlk önce tepki vermek istedim fakat giydiğim kıyafet dolayısıyla kimse beni anlmayacaktı ve erkek arkadaşımdan ayrılalı neredeyse 3 ay olmuştu ve ben 3 aydır sex yapmıyordum. Sadece porno hiyaler okuyor, sex okuyup kendimi tatmin ediyordum neyse amım yanmaya başlamıştı. Azmıştım ve kendimi hafiften öne doğru eğmeye başladım. Bundan cesaret alan arkamdaki yavaş yavaş eteğimi kaldırmaya başladı. Bense etrafa bakıyor ve biri görücek diye çok korkuyordum ama herkes kendi havasındaydı. Birden arkamdaki tangamı sıyırmaya başladı. Kendimi geri çektim. Aslında o yarrağı içime almayı çok istiyordum ama burda olmazdı. Fakat, iş işten geçmişti. Birden sıcak birşey amımadoğru ilerlemeye başladı. Tanrım artık dayanacak gücüm kalmadı ve titreyerek boşaldım.

Bir cevap yazın