Ofiste Kendinden Geçen Patronum Bize Kaydı

Büyük gelişme gösterememiş bir iletişim merkezinde çalışıyorum. Telefonlarla arayan müşterilere destek veriyorum. Özellikle seksi vücudumdan ve sesimden dolayı bu işe seçildim. Zaten patronum bunu hep belirtiyor. Ofiste üç bayan ve patron toplamda dört kişi bulunuyor. Ben ve iki bayan arkadaşım da sanırsam patronumuzun hayallerini süslüyoruz. Ara ara bize yaslıyor ve memelerimizi elliyor. Fakat arkadaşlarım da hem işten dolayı hem de bundan zevk aldıklarından dolayı karşılık vermiyor.

sekreter-sex-hikaye

İki gün önce ofisteki arkadaşlarımla sohbet ederken konu patrona geldi ve arkadaşlarımdan birden patronu tatmin edelim önerisi geldi. Son zamanlarda hayatımızda çok fazla seks yoktu ve içten içe patronumuzun bizi becermesini istiyorduk. Hem bizi sikerken belki avans verebilirdi. Bu gibi düşünceler ile üç arkadaş patronun odasına girdik. Bir de ne görelim, eli sikinde video izliyor. İki arkadaşım doğru yanına gitti ve videoyu kapattı. Ardından ben geçtim karşısına ve masaya çıktım. Kısa eteğimden dolayı içim patrona görünebiliyordu. Patron birden bacaklarımı tuttu ve kendine çekti. Diğer yandan da arkadaşlarım onu sandalyesinden kaldırmaya çalışıyordu. Odasında bulunan koltuklara doğru geçtik. Onu koltuğa ittik ve üstüne çıktık. Sol tarafında Banu sağ tarafında Merve vardı. Ben de üstünde onunla sevişiyordum. Arkadaşlarım da patronu soyuyordu. Patronun üstü tamamen soyunduğu zaman havaya kalktık ve kendi üstlerimizi de birbirimizle sevişerek çıkarttık. Ardından Banu patronun sikini yalamaya başladı. Biz de yandan ona eşlik ediyorduk. Merve de benim amımı yalıyordu. Patronun siki ile benim amım kıvama geldiğinde, patronun tekrar üstüne çıktım ve sikimi içime geçirdim. Olabildiğince zevk verebilmek için gayret ediyordum. Bir yandan zıplıyor bir yandan da amımın ucunu parmaklamaya çalışıyordum. Patronum da o ara memelerimi yalamakla meşguldü.

Yaklaşık 15 dakika boyunca aynı pozisyonda sikiştik. Ardından kalktım ve soluna geçtim. Banu bu sefer patronun karşısında domaldı ve patronumuz Banu’yu sikmeye başladı. Ben de o ara Merve ile sevişiyordum ve birbirimizi parmaklıyorduk. Arada sırada patrona yanışıyor ve onun bizi parmaklamasını sağlıyorduk. Herhalde iki üç saat bu şekilde sikiştik ve ardından iş çıkışımız yaklaştığında patronumuza zevki yaşatmış şekilde ofisimizden ayrıldık. O günden beri patronumuz işine daha mutlu geliyor.

Bir cevap yazın