Muhtarın kızını kümeste siktim.

Merhaba ismim Ferhat 25 yaşında İstanbul’da bir işletmeyi yönetiyorum. Aslen Ağrılıyım, yaz aylarında bir aylığına ailecek köyümüze gidip tatil yapıyoruz. Geçen sene tatilde başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim. O yüzden sex hikayeleri kategorinize ekliyorum bu hikayemi.

Köye gideli bir hafta olmamıştı bile, köyün çeşmesinden su almak için elimde su kovaları ile çeşmeye gittiğim bir gün çeşmede tek başına su dolduran çok güzel bir kız gördüm. Köy yerinde böyle güzel kızların varlığından bile haberim yoktu. Kızı görünce heyecanımı bastırmak için bir sigara yaktım ve suyun başında sıramı beklemeye başladım. Kız bir anda ürküp yere düşünce elinden tutup kaldırmıştım. Muhabbetimiz böyle başladı.

Hatta suyu doldurunca evine kadar yardım etmeyi bile teklif ettim fakat köy yerinde böyle şeylerin yanlış anlaşılabileceğinden dolayı kabul etmedi. Fakat artık samimi bir muhabbet başlamıştı. Zaten küçük bir yerde dışarı çıkınca göz göze gelmemek elde değildi. Bir kaç gün boyunca her gün çeşme başında muhabbetimize devam ettik fakat kızdan çok hoşlanmış onunla beraber olmak istiyordum. Bir gün kafayı koydum ve kız yine çeşmede su doldururken çaktırmadan yanına yanaşıp arkadan yanaşıp omuzundan öptüm. Kız çok şaşırmıştı bir tepki bile veremedi hızlıca ayağa kalkıp koşturarak evine gitti. Ne eşeklik yaptım derken bir kaç saat sonra onu yine evimize yakın olan çeşmede gördüm. Bu fırsatı kaçıramam deyip bende hemen yanına gittim. Bu defa çok farklıydı, kız utangaç tavırlarla gözlerimin içine bakiyordu. Özür dileyip sadece bir an için onu arzuladığımı söyledim. Kızın yüzü kıpkırmızı olmuştu.

muhtarın-kizina-kumeste-kaydim

Evine gidip yarım saat sonra aşağıda büyük kümesin orada buluşalım deyip hızlıca evine yol almıştı. Çok heyecanlanmıştım, hemen kümese doğru yürüdüm ve büyük kümesin aşağısında onu bekledim. Heyecandan sürekli sigara içiyordum. Neyseki fazla sürmedi ve kız gelip direk kümese girdi. Bende arkasından içeri girdim. Kimsenin göremeyeceği çok kuytu bi yerdi.

Masum kız ayakta kafasını eğmiş öylece beklerken bir anda yanına yanaşıp dudaklarına yapıştım. Kucağıma alıp az ilerdeki samanların üzerine yatırdım. Kızın vücudunu merak ediyordum. Yavaş yavaş elbisesini çıkartmak istiyordum fakat kız istemiyordu. Biraz daha azdırmam gerektiğini düşünüp acele etmeden yavaş yavaş boynuna doğru indim. Elbisesinin üzerinden memelerini okşamaya başlayınca kendinden geçmişti bile. Elimi eteğinin altına sokup ürkütmeden önce bacaklarını okşadım ve tek parça eteğini ani bir hareketle çıkarttım. Kız iyice utanmıştı. Kızın beyaz ve diri vucudunu görünce bir kat daha heyecanlandım. Artık kendimi tutamıyordum. Memelerini emmeye başladım, kız gittikçe azıyordu. Yavaş yavaş amına kadar gelip kilodunu yavaş yavaş çıkarttım. Tertemiz daha açılmamış taze amı harika görünüyordu. Korkutmadan yavaş yavaş okşarken bir yandan sertleşmiş sikimi çıkartıp amının üzerine sürtmeye başladım. Kız gözlerini kapatmış inlemeye devam ediyordu. Amı sırılsıklam olmuştu. İncitmeden sikmek istiyordum. Yavaş yavaş sikimi içine yerleştirdim iyice yumuşatıp yavaş yavaş sikimi içine soktum. Ateş gibi yanıyordu. Çok zevkliydi, kız çığlık atınca elimle ağzını kapatıp sesini bastırdım. Acısı geçince artık oda rahatlamıştı. Ritmini tutturup güzel güzel sikişmeye devam ettik. Biraz sonra kızda bende aynı anda boşalmıştık. İkimiz içinde inanılmaz bir gün olmuştu. Bu hikayemi hikayemobil kullanıcılarına seks hikaye kategorisinde zevkle okumalarını temenni ederim. Güzel köy sikişleri ile esenkalın sevgili dostlar.

Bir cevap yazın