Kırmızı Tangalı Yengem

Selamlar, Ben İstanbuldan Fatih yaşadığım hikaye istanbulda yaşayan yengemle ilgili.olay geçen sene ilkbahar aylarında geçti.ben 1.80 boyunda 80 kilo ağırlığında bir gencim yengem özlem 35 yaşında ama bir içim su. Amcam iş nedeniyle yurtdışına gitti.adamları ise memleketi erzincana gönderdi.mahallede top oynuyordum.eve çıktım asansörden çıktım ki yengem taytla kapının önünde temizlik yapıyordu.beni çağırdı ekmek almamı söyledi.hemen bir koşu gittim geldim.
Kapı açıktı içeri daldım.benim 22lik alev topuna döndü.daha sonra bana sen burda bekle dedi.kendisi ise annemin yanına çıktı.bn hemen yatak odasına gidip çekmeceye yapıştım yarrağımı açıp 31 çekmeye başladım.daha sonra tam boşalırken geldi ende kendimi kaybettiğim için hiçbişety yapamadım.bana neden böyle yaptığımı sordu bende utandım bişey diyemedim.sonra ayağa kalktı .dudaklarıma yapıştı bende istemediğin kadar var ondan dedi.o zaman göster dedim .eteğini çıkardı.birde ne göreyim.kırmızı tangası. Hemen indirdim şortumu.ağzına verdim sonra seviştik .
Prezervatif uzattı bana bende aldım sikime kendisi taktı.sonra amına girdim.prezervatif yırtildi. Bütün döller amına boşaldı.sonra dudaklarımı koparırcasına ısırdı bu sefer ikinci postayı götüne boşalttım.göğüslerini yaladım.evin için amında sikimle gezdik.sonra yalaştık duşa girdik beraber.oradada bir posta attık sonra beraber yattık sabaha kadar yaladım her yerini mosmor ettim. 🙂

Bir cevap yazın