Karımın Karşısında baldızımı Doyası Sikiştim !

Merhaba ben Aydın’dan Mert,  26 yaşındayım ilk evliliğimi 23 yaşımda yaptım, dünyalar güzeli bir karım var. Tabi dünyalar tatlısıda baldızım var, işin gerçeği biraz seks düşkünü olduğum için ve karımla bunu çoğu zaman yapabildiğim için oldukça rahatım diyebilirim ki ne kadar rahatlık o kadar mutluluk desek heralde yanlış şeyler söylemiş oluruz.

Her neyse değerli okurlar, baldızım Tuana oldukça seksi giyinen ve daracık vücuda sahip fit bir hatun, uzun bir süredir gözüme kestirsemde tam olarak ne tepki koyduğunu anlayamıyordum,  bir süre önce eşim ailevi bir sorun ile alakalı olarak memleketine annesi ve babasının yanına gitti bu süreçte baldızı yemek yapma bahanesi ile eve çağırdım.

İlk etapta hiç o şekilde yaklaşma gibi bir durum söz konusu değildi,  perşembe günü akşam evime gelen baldızım üzerinde siyah dar bir tayt pantolon ve üzerinde ince bir elbise ile eve giriş yaptı kapıda görür görmez beni benden alan bu harika vücut benim olacakmıydı ?

Her neyse düşünürken, evde yemek yapan Tuana ile vakit geçirmeye başladık yemekten sonra gideceğini söyledi, beraber film izleyebileceğimizi canımın sıkıldığından bahsettim, yok enişte gideyim vesaire gibi şeyler söylesede nafile ben kafamda olayı kurgulamışım o harika vücut bu gece benim olacaktı,  yemekten sonra film izlemek için hemen tv karşısına geçtik ve yan yana otururken benim ufaklık resmen dimdik olmuştu yani ufak bir çırpıtıda direkmen çıkarıp ağzına dayayacaktım, gün boyu yorulduğunu söyleyen baldızım ise gülerek ayaklarını dizlerimin üzerine koydu o harika bacakları hissettiğimde ateş gibi yanıyordum azgınlıktan kudurdum resmen, aradan bir kaç dakika geçti direkmen dizimin üzerinde olan ayağına sarıldım ve oynamaya başladım hoşuna gidiyordu ama yanlış anlamıyordu, bende onun dizine uzanmak istedim kabul etti.

Yumuşacık taytlı bacağın üzerine kafamı koydum tarifsiz bir mutluluk içerisindeyim,  neyse ona bir sürprizim olduğunu söyledim ama gözlerini bağlamam gerekiyordu ve kabul etti mutfaktan lolipop şekerlerden bir tane aldım geldim ve gözleri kapalı iken ağzına şekeri verdim tadını çok beğendiğini söyledi ” bumuydu sürpriz” vesaire gibi şeyler söyledi.

Hayır bitmedi dedim ve fırsat bu fırsat yarrağımı çıkarıp ağzına dayadım, deliler gibi yalamaya başladı o ara gözlerini bağladığım çabut parçasını çıkardım o kocaman yarrağı usta işi gibi kavramıştı.

İyice beni kıvama getirdikten sonra, kucağıma aldım deliler gibi sevişmeye başladık ve üzerinden taytı çıkarıp ateş gibi yanan yarrağımı amının kenarlarına dokundurmaya başladım sokmam için resmen çığlıklar atıyor, fena keyif aldığını söylüyor ve olan oldu tuana’nın amının içerisine benim turist’i yolladım.

İnanılmaz bir keyif içerisine dahil oldum resmen, kesintisiz 40 dakika o güzel amcığı siktikten sonra ufacık memelerine boşalıp finali yaptım.

Tam üzerimizi giyinirken ne tesadüftür ki karım geldi ve ikimizde açık bir şekilde itiraf ettik, bir seferliğine mahsus grup şeklinde sikişmeye başladık abla kardeşi sikmek o kadar keyifliydi ki günlerdir unutamıyorum arada eşim bana sürpriz olarak baldızım ile beraber erotik çılgınlıklar yapıyor.

 

 

Bir cevap yazın