Havuzu Grup Seks için Kullandık

Sizlere ülkemizde görüp görebileceğiniz en sağlam grup seks partisinden bahsetmek istiyorum. Kendmi de dahil olduğum bu grup seks havuzda geçiyor. Tüm olan bitenleri hemen sizlere anlatayım. Siz de dikkatle anlatacaklarımı dinleyin.

bunu bir defa alışkanlık haline getirdiniz mi bitmek bilmeyen bir arzu dehlizinin içerisinde kıvranır durursunuz. İsmim Meltem ve kumral saçlı yeşil gözlü fena sayılmayak bir kızım. Bekarimi yıllar önce ilk sevgilime vermiştim.

Bu yaz çok samimi olduğumuz dört arkadaş. Bir evde toplandık evde bizden başka kimseyoktu. Evin sahibi simgenin annesive babası biz kaldıktan bir hafta sonra geleceklerdi. Yani bir hafta özgürdük. Ev havuzluydu. Çok büyük diğildi. Gerçi derinde değildi ama serinlemek için idealdi. Ev ise çarşıya uzak sayılırdı.

Bitişikte başka ev yoktu. Dağa en yakın ev bizimkiydi. Bizden sonra ev değil direk zeytinlik başlardı. Yani gürültü yapma açısındanda özgürdük. Herneyse. Bir gece saat 2de havuza girmeye kararverdik. Bu kararın nedenide aslında biraları götürmüş olmamızdı. Hatta biraz fazla kaçıran damla ve simge . üssüz girmişlerdi.

Ama bizim kafada kıyaktı. Onların eğlendiğini görünce selinle bizde üstümüzü çıkardık. Simge ile damla çoşmuştu. Simge havuzun kenarına tutunarak damlaya arkasını dönmüş poposunu sallıyordu. Damlada onun arkasına dayanmıştı. Ikisi gerçekten sevişiyorlarmış gibi bağırıyorlardı.

Yoldan geçen biri yaklaşık 18 yaşlarında yanılıyo olabilirim çünkü kafa kıyaktı bizim bağrışlarımızı duyup gelmişti. Bizim . gibi dört kızı görünce kendini cennette hissetmiştir heralde. damla onu havuza çağırdı. Oda şortum yok dedi. damla ise suyun içinde bikinisinin altını çıkardı. Ve ona fırlattı. Artık benimde yok hadi dedi.

Adamta yavaşça soyunmaya başladı. Altındaki slipi çıkarınca mest olduk. Koskoca bir aleti vardı. Havuza girdi. Damlayla öpüşmeye başladılar. Bilmeyenlere söyliym damlanıngöğüsleri 100lük. Onlara öyle bir yumulduki. Ikis, ide adeta göklerdeydi. Sonra arkasını çevirdi. Ve yavaşça girmeye başladı.

havuzu-grup-seks-icin-kullandik

Damlanın çığlıklar hertarafı inletiyordu. Bu sıradabende soyunmaya hatta kızlığımı uyarmaya başlamıştım. Biz dört kız onları izlerken çıldırıyorduk. Birbirimizi öpüp okşamaya başlamıştık. Sıra bize geldiğinde simge karşı çıktı. Biri yer biri bakar misali böyle olmuyor dedi. arkadaşlarımı çağırabilirim dedi.

Bizde kabul ettik yalnız 4 e 4olacak dedik fazla istemiyorduk. Az sonra bundan daha iri 3 tane daha geldi. Havuzun başına gelen tereddütsüz soyunup atlıyordu. Bana denk düşen uzun boylu fazla atletik olmasada idare eder bir vücuda sahip olan biriydi. Biraz öpüşüp okşandıktan sonra işi biraz daha eğlenceli hale getirmek için bir oyun tasarladık. Bütün kızlar havuz kenarlarına tutunarak arkalarımızı döndük.

Ilk boşalan kazanıyordu. Kazana ise dördüyle beraber oluyordu. Hemde içerde yatakta. Herneyse benim arkama hangisi geçti bilmiyorum. Kazanan damlanın arkasında olandı. Diğer üçündende iri olan deyimi yerindeyse hayvan gibi bişeydi. Yani bu dördümüzü sabaha . kadar. Herneyse odaya geçtik. Hiçbirimizin hali kalmamıştı..

Bir cevap yazın