Dulun Ojeli Ayaklarına Hasta oldum

Merhaba sex okurları. Ojeli seksi ayaklar ile bir anımı paylaşıyorum
Yeni taşındığım binada ilk dikkatimi çeken o olmuştu. 40`ın üzerindeki yaşı ve bakımlı ayaklarıyla aklımdan çıkmaz olmuştu. Sonradan dul olduğunu öğrendiğim Mehtap hanıma daha doğrusu ayaklarına aşık olmuştum. Kendimi dominant sanarken, devamlı Mehtap hanımın ayaklarını düşünür olmuştum. Karşılaşmalarımızdan kendisine olan ilgimi farketmiş olmalı ki, bir gün beni akşam yemeğine evlerine davet ettiler.

rtytry7

Bu benim için çok mühim bir fırsattı ve onunla sevişmek, ayaklarını öpüp koklamak için her şeyi yapmaya hazırdım. Yemeklerimizi mum ışığında romantik bir havada yedikten sonra içkiye ne ile devam etmek istediğimi sordu. Kendime güvenim artsın ve cesaretimi toplayayım diye içkiyi karıştırmak istedim ve rakı teklifini kabul ettim. Rakılarımızı da yudumlarken birbirimize o kadar yaklaştık ki nefeslerimizi hissedebiliyorduk.

Beklenen oldu ve dudaklarımız birleşti o kadar heyecanlıydım ki adeta tir tir titriyordum. Dudaklarımızın birleşmesiye o da çılgına dönmüştü, 7 yıldır kimseyle sevişmediğini söyledi ve üzerime atadı, o kadar ateşli öpüşüyordu ki bir an eski körpecik arkadaşımla boşa vakit geçirdiğimi hissettim. Dudaklarımı ısırıyor, aletimi sertçe sıkıyordu.

Bunlar olurken azda olsa de soyunmuştuk.Ellerim vücudunun bütün kıvrımlarında geziyor,göğüslerini okşuyor ve ateş kırmızısı bordo ojeleriyle bezenmiş,itina ile pedikür oluşturulmuş ayaklarını ağzımda düş ediyordum.Vücudunu okşarken ellerim yavaş yavaş aşağılara indi ve ayaklarından birini ellerimle kavrayarak masaj yapmaya başladım ve hemen ardından ayaklarına masajımı dilimle yapmaya devam ettim.

O kadar haz alıyordu ki,zevkten bana küfürler etmeye başlamıştı:“o..çocuğu!!,sen tam bir o.. çocuğusun!!“ gibi küfürler edip keyif iniltileri çıkarıyordu.inatlaşmış benzeri iğer ayağını da kavrayıp her tarafını,bütün parmaklarının arasını dilimle yalıyor,ayak tabanlarına dilimle adeta masaj yapıyordum ve aldığı zevkin işareti şekilde yalnızca ayaklarını yalamamla iki kez şiddetlice boşaldı.bu beni fevkalade mesut etmişti.

Kıvrak bir hareketle 69 pozisyonuna geçtik ve aletimi ağzına alarak ısırırcasına emmeye başlanmıştır,bende amını ve göt deliğini düzensizce yalamaya başladım lakin yüzümü dövercesine oturup kalkmasına daha fazla dayanamadım ve boşaldım,yüzü ve saçları döl arasında kalmıştı fakat çılgınca öpüşmelerimize engel değildi.

Eve,ayaklarını defalarca yalama garantisini almanın sevinciyle dönmüştüm.Belki bu yaşananın etkisiyle olgun hanımların ayaklarına olan ilgim kat kat artmıştı.

dfgy

Bir cevap yazın