Dersaneye Gelen Yeni Hoca Beni Başarıya Ulaştırdı

Lise sona gidiyorum. Mağlum, LYS filan var. Ona çalışıyoruz ister istemez. Zorla dersaneye yazıldık. Dersane fakat biraz farklıydı. Daha çok insanları kendine bağlama amacındaydı. O yüzden bizim cinsel duygularımızı kullanıyorlardı. Dersanedeki hocaların hepsi gencecik çıtır gibi karılardı. Kısacık elbiselerini giyip bizlere ders anlatır, arada frikik vererek derse katılmamızı sağlarlardı. Her neyse… Geçtiğimiz günlerde dersaneye yeni bir hoca getirttiler. Kimya hocasıydı. Diğer hocalardan farkı yoktu bunun da harika bir vücudu ve memeleri vardı.

dersane-seksi-oretmen

Hocam genç olmasından dolayı olsa gerek ona çok çabuk ısınmıştım. Birlikte taşak muhabbetleri ediyorduk. Kendisi müdürün kuzeniymiş zaten. Benim de sınav yaklaşıyor derken hocadan birebir istedim. O da sağolsun girebir yazdırdı. Tüm gün, ders anlattı bana. Benim sikimden çıkan zevk suyunun da haddi hesabı yok tabi. Dersanenin kapanmasına yakın, konuların anca yarısını bitirebildiğini gördü ve bana dönüp “Ailenden izin al geceye kadar çalışalım burda” dedi. Tabi bu durum bana en iyisinden işime yarıyordu. Hemen aradım bizimkileri, hocayla ders çalışcaz filan dedim. Bana da inanır bizimkiler, tamam dediler. Müdürün kuzeni olduğu için anahtarı da almış dersanenin. Pizza söyledik dışardan onları yedik ilk başta. O ara tabi bir sürtüşme yaşıyorduk aramızda fakat çok büyük değildi.

Saat 11 filan olmuştu. Birden bana hiç seks yaptım mı diye soru sordu. Ben de hayır dedim doğal olarak. Yine ilginç bir şekilde, “senin kimyadan önce seks öğrenmen lazım ama” dedi. Ben de başımı eğdim “haklısınız hocam, ama imkan yok dedim.” Ardından elimi tuttu ve memelerine doğru götürdü. Herhalde organları tanıtcak bana filan dedim. Fakat elbisesinin üst kısmından ellerimi soktu ve meme uçlarına doğru daldırdı. Derken birden beni öpmeye başladı. Dudağımı yalıyor kimi zaman yanaklarımı veya kulaklarımı yalıyordu. Ben de “hocam istiyorsanız ben okeyim” dedim. Cevap vermeden üstümü soymaya başladı ve direk üstüme çıktı. Benimle sevişirken, çıplak vücudu ile de üstümde duruyordu. Birden sikimi tutarak kıllı amcığından içeri soktu. Hayatımda öyle bir zevk almamıştım o ana kadar. Gece 2-3e kadar bu şekilde sikiştik. Daha sonra sıraların bir yerine kıvrılarak uyuduk. Sabah da dersaneyi açıp evlerimize gittik.

Bir cevap yazın