Üvey kızım zorlayınca siktim

Merhaba ismim Adnan, 43 yaşında Balıkesir de ikamet etmekteyim.Eski eşimden boşanalı bir yıl kadar oldu ve kısmet ya fazla vakit kaybetmeden hayatımın aşkını tesadüfler sonucu buldum.
Yalnız yeni eşimin birde 18 yaşında kızı vardı. Açık saçık giyinen kız beni baya benimsemişti. Fakat bu kızda birşeyler vardı, onca yıldır yaşadığım tecrübelerim bu kızın bir kaşar olduğunu söylüyordu.

Fakat neticede o benim üvey kızımdı ve ona birşey yapamazdım. İlk aylarda herşey çok normal iken sonraları üvey kızım ben evde yalnız iken erken gelmeye başlamış, her defasında biraz daha yakın temas kurmaya başlamıştı. Haber izlerken sürekli yanıma gelip kafasını dizime koyup memelerini ve bacaklarını gösteriyordu. İster istemez sikim kalkıyor ve o da bunun farkına varıyordu.

Bir gün yine işten eve erken gelmiş ve boxerim ile oturup televizyonun karşısında dinleniyordum. Eşimin gelmesine ise yaklaşık 4 saat vardi. Helede pazartesi günleri o kadar çok yoğundu ki bir süpriz yapıp eve gelme şansı bile yoktu.

Üvey kızım geldiğini farketmemiş ve giydiği açık saçık etek ve üstünde sadece sütyen ile mutfağa inmişti. Bende kanepenin üstünde görünmeyecek kadar uzanmıştım. Biraz sonra yanıma gelince irkilip toparlandım, üvey kızımda şok olmuştu. “Sen ne zaman geldin!” demeye yeltenmiş fakat oda bunu fırsata çevireyim diye hemen elinde mutfakta hazırladığı sandiviç ile hemen karşıma oturmuştu. “İstersen üzerine birşey giy gel!” dedim fakat rahat tavırlarla bacak bacak üstüne atmıştı bile. O hareketlerini görünce hemen sikim kalkmış ve toparlanmaya çalıştım. Biraz sonra daha ukala tavırlarla yanıma yanaşıp hiç birşey demeden elini sikime atıp okşamaya başladı. Şok olmuştum, hiç birşey demeden şaşkın ifadelerle suratına bakmaya devam ediyordum bir anda kucağıma çıktı ve üzerimde gidip gelmeye başladı.

Üvey Kızımı Keyifle Siktim

Çok zevk almaya başlamıştım, henüz taze bedeni ışıl ışıldı, artık herşey için çok geçti, elimi yanaklarını tutup dudaklarına yapıştım, bir diğer yandan elim memelerinde geziyor sütyenini çıkartmaya çalışıyordum. Birazdan sütyenini çıkartmış, boynundan aşağı yalayarak kucağımda göbeğine kadar geldim.

Artık inim inim inliyor ateş gibi yanıyordu, hemen kucağıma alıp oturduğum kanepeye yatırdım, külodunu çıkartıp ufacık amcığını emmeye başladım. İnim inim inliyordu, bakire olup olmadığını sormak bile istemiyordum o durumda hemen sokup rahatlamak istiyordum. Zaten ondanda bir tepki gelmeyince sikimi amının üzerinde gezdirip iyice içine bastırdım. Derinliklerine kadar inmiş zevkle sikmeye devam ediyordum.
Tam kaşar formatına bürünmüş üvey kızımla yaşadığım tek macera bu değil, aramızda farklı bir ilişki başlamış evde kimse olmadığı zamanlarda mutlaka farklı pozisyonlarda sikişmiş ve deneyimlerde bulunmuşuzdur.
Yaklaşık 3 ay geçti ve hala sikişmeye devam ediyor, artık hem karıma hem üvey kızıma çakarak sek dünyamı ve fantezilerimi canlı tutma peşinde devam ediyorum.

Bir cevap yazın