Türbanlı Türk Hatunun Seks Hikayesi

Ben sadece zili gittiğinde kıt külot hangi çifti giymek karar oldu.

Ben aceleyle seksi kırmızı şeffaf tanga seçilirse ve rahatça benim somurtarak kedi dudakları yaslanacak kadar benim iyi şekilli uyluk yukarı çekti.

Kapı zili tekrar çaldı ve ben çabucak seçilir ve mavi dantelli çorap tops kırmızı balık ağı hold-up bir çift çorap giy.

Kapı zili üçüncü kez çaldı, ben sadece benim düzgün kalçalar için mükemmel donatılmış benim mavi mini etek sıkıştırmak üzereydi. Ben benim kırmızı dantelli sutyen koymak zaman, benim sıkı beyaz şeffaf top ve benim kırmızı yüksek topuklu ayakkabılar, benim makyaj uygulanan ve saçlarımı fırçaladı, çan başka beş kez çalınır etmişti.

Sonunda ön kapıyı açtı, benim ziyaretçi hala orada olduğunu şaşırdım.

“Merhaba Marie.” Şaşırtıcı seksi sarışın bomba önümde duran söyledi. Ona baktı ve aşağı. O bir krem ​​diz boyu etek, mavi bir ceket, beyaz çorap ve beyaz yüksek topuklu ayakkabı giymişti.

“Mmm, Daniella. Merhaba” Ben bir alarm zili gibi, benim klit karıncalanma gushed. “Senin için ne yapabilirim?”

Daniella benim kapı komşusu oldu. Onun erken kırklı olmasına rağmen, hâlâ son derece çekici ve seksi bir kadındı. O tam bir milf ve bir eşek için mini roketler ve iki mükemmel firma yuvarlak şeftali gibi göğüsleri vardı.

“Bir Pazar sabahı için çok güzel görünüyorsun.” Daniella gülümseyen ve benim make-shift sürtük kıyafet hayran, Said.

Her zaman benim tüm bayan sonraki kapı komşuları gizlice yerine getirilmemiş lezbiyen arzuları barındıran porno yıldızı isimleri ile şaşırtıcı güzel kadın gibi görünüyordu bana nasıl hayret. Ben doğal Daniella şimdi onun yerine gelmişti varsayılmıştır.

“Sen çok kendinizi güzel görünüyorsun. Neden zaten bizim dilleriyle külot karşılaştırmak nasıl gittiğini hayal, ben boğuk sesle cevap verdi “içeri girmeyin. Ben iki bu azgın olgun evli anne ile sıcak sefil lezbiyen eylem günü için oldu gibi görünüyordu.

“Özür dilerim. Ben kiliseye giderken sadece. “Daniella Cevaplandı. “Ben şimdi gelemem.”

“Bu bir utanç.” Aniden bacaklarımın arasında kalan bir rahatsızlık nemli yama içine erimiş sıcak lezbiyen kedi yalama eylem benim günlük olarak hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı içinde içini çekti. “Emin misiniz?”

“Evet, belki başka bir zaman, Marie.” Daniella tatlı gülümseyerek, Said.

“Neyse, ben sizin için ne yapabilirim?” Onu vazelin ve bir muz bir şişe ödünç istemek gibi, her zamanki sıradan istekleri birini yapmak için bekliyor, istifa içini çekti.

“Evet, benim oğlum hakkında, Steve.” Danella söyledi. “O onun muhasebe iş deneyimi için yarın ofiste çevirmesi gerekir ne zaman merak ediyorum.”

Steve adının sesi hemen özellikle benim vücut meme ve klitoris bölümlerinde, beni perked. Steve Daniella Hunky, muhteşem ondokuz yaşındaki üniversite öğrencisi oğlu oldu. O Üniversitesi’nde muhasebe eğitimi ve onu ben ortağı olduğu muhasebe firması bazı iş deneyimi yapalım kabul etmişti.

“Neden kendisi gelmedi?” Benim zavallı espri içinde sırıtan, pouted. “Steve her zaman benim ön kapı hoş olduğunu biliyorum.”

Steve sık dışarı çalıştı ve ben onun firması genç beden benim pis otuz beş yaşındaki ellerini almak için umutsuz oldu.

“Ah, o Gym de var.” Daniella söyledi. “Kendisi için gelmemi istedi.”

Neredeyse Daniella bu yorum ile piss alıyordu emin, tekrar değil smirked. Ama samimi görünüyordu.

“O senin ofisinde ne zaman kadar açmak gerekir?” Daniella sordu.

Benim çıkarcı aklın imkansız pozisyonları her türlü içine contorting Steve’in parlak atletik vücut hayal meşgul oldu çünkü ben sadece zar zor soruyu duydum.

“Bu öğleden sonra saat dörtte ofise gelmesini söyle. Ben ilk gününde yarın önce onu bir indüksiyon verebilirim. “Steve’in inducting düşüncesi titreyerek yanıtladı
benim açgözlü kedi içine horoz.

“Ah, seni Pazar günü açık olduğunu bilmiyordum.” Daniella söyledi.

“Bir Pazar günü açık ne hayran olurdu.” Benim şaşkın kedi kuduz bir elektrikli yılan balığı gibi uğultu, pouted.

“Tamam, ben onun cep ona telefon edeceğiz.” Daniella söyledi. “Ne giymeli?”

Onu giymek istediğini biliyordu. Bir deri tanga, bir köpek yaka ve Nazi jack-bir çift çizme. Ama profesyonel bir mali danışman olarak, bunu uygun daha az görünebilir biliyordu.

“Ah, bugün Pazar. Onun arka bahçede çalışma olduğunda Sadece onun spor kıyafetler gelmesini söyle. “Ben tam bir samimiyetle dedi, o sıkı uydurma kolsuz spor üst içine sıkılmış görüntüleme Steve kaslı vücut sık sık giyer. Ne annesi bilmiyordum benim üst kattaki pencere oğlu ogled gibi ben çılgınca benim ön bayan bahçede on iki inç dildo dikim olacağını olmasıdır.

“Tamam. Ben mesaj geçmek olacak. “Daniella Açıkçası ben şaka yapıyordum inanarak, gülerek söyledi.

“Steve gerçekten bir deneyim bekliyor. O sizinle bazı çift girişli pratik bekliyor dedi. “Görünüşte tam samimiyet ile, Daniella Devam.

“Sanırım çift girişli bir gün için yuvarlak olsun eminim.” Ben eşit içtenlikle cevapladı.”Ama biz ilk single giriş çeşitli formları üzerinde yoğunlaşması gerektiğini düşünüyorum.”

Onun belirgin anlayış içinde başını salladı, çünkü Daniella besbelli muhasebecilik hakkında bir ipucu yoktu.

“Sana çok şey öğreneceksiniz eminim.” Daniella söyledi.

“Onu hiçbir zaman bir profesyonel gibi performans olacak.” Ben sleazily gülümseyerek yanıtladı.

Kilise için sol sersem inek sonra yukarı koştu ve vibratörler ve dildos benim büyük bir seçim içeren bavul boşalttı. Sonra özenle o bir bal kavanozuna sıkışmış bir ayı burnu gibi benim kedi yüzünü gömdü olarak benim üst iç uyluk üzerinde dans Daniella küpe hayal, benim ihmal kedi bunların her biri uygulanabilir.

Özenle seks oyuncakları benim geniş bir seçim her biri bir çığlık orgazm geliyor sonra, Steve’in indüksiyon o öğleden sonra için hazır almak için zaman vardı. Açıkçası, profesyonel ve sofistike bakmak istedim, ve henüz bitkinlik azgın küçük haylaz horoz kızdırmak.

Yani bir gri iş etek, koyu naylon desenli çoraplar, dantelli beyaz sutyen, sıkı bir bluz ve koyu yüksek topuklu ayakkabılar giydi. Aynaya baktım ve aradığım nasıl sıcak hayran.Başımdaki yansımam sonra lusting, neredeyse aktif volkan patlamak üzere bir hazır lav odası gibi benim külot kaynıyordu arzu karşılamak için tekrar vibratörler çıktı.

Bazı insanlar çok çalışıyoruz çünkü 6 am kalkmak düşünüyorum. Kendimi o kadar çok ben sonuna kadar kahvaltıdan önce en az günde iki kez ağda benim havuç benim seksi etek ve çorap ayna, kendimi bakarak ben krem ​​çünkü Aslında, öyle. Her şeyi yıkama çünkü ben sık sık, sıkıcı bir pantolon takım işe gitmek nedeni budur. Sen benim çamaşır faturaları görmelisiniz.

Ancak, bu kez kendimi kontrol başardı ve Steve gelmesi nedeniyle önce ofiste bir saat kadar açık. Zaman geçirmek için, ben onların masada yalnız olduğunuzda tüm azgın ofis kız olduğu gibi, benim bacaklar geniş açıldı ve benim çorap okşadı, benim külot ile oynanan ve erotik inilti benim meme fondled.

Steve geldi, ben hevesle ona bir takım elbise bulmak için kapıyı açtı. Ne yazık ki, onun salağı annem talimatları geçmemişlerdir. Ben onun Salonu giysiler giymeli zaman dedi açıkçası gerçekten ben şaka sanıyordum. Aptal sürtük!

Her neyse, Steve yakaladı ve ofisime onu whisked. O bir kelime diyemeden, o benim beynini fuck gerektiğini, sıkıca gömleğini sökük ve fondling onun şişkin kasları vardı, kibarca onu düşündüren, ancak olmuştu.

Steve onun yüzünde bir şok ifadesi ile bana kendini çekti. Ben kirli bir fahişe gibi beni kazıklamaya sıkıca ona emretti o da bazı yumuşak ikna gerekir gerçekleştirdi.

Birkaç dakika sonra, ben inilti oldu ve yüksek sesle yalvaran.

“Ah, Steve, benim aşk yuvası sığır pasta size büyük parça fuck. Oh, Hunky canavar benim bal pot aşkını makine koç. Tanrım, benim şehvet çukurun içine uzun kutup bitki lütfen. “

Ancak, ben inledi ve ona yalvardı ne kadar olursa olsun, o hala beni fuck reddetti.Dizlerimin üzerine kalktı ve o relented ve sonunda onun horoz çıktı açlıktan bir mongoose gibi feryat onun fındık yüzümü daldı zaman sadece idi.

Bu Sahara desert son buz lolipop sanki bir milisaniye sonra, Steve’in horoz slurping edildi. Steve horoz sadece on santim oldukça küçüktü. Ben insanların çoğu Steve çok daha küçük musluklar var söylentiler duydum. Ama çünkü hiçbiri on santim daha küçük olmuştur, benim ağız ve kedi vardı dicks yüz bir efsane olduğunu düşünüyorum.

Neyse, bir süreliğine Steve cock sonra, masanın üzerine atladı ve dizlerim benim kulak dokundu kadar bacaklarımı geniş yayıldı. Gerçekte, ben resepsiyonda, hatta bir motel kanepede Steve shagged olabilirdi. Ama rahat bir kanepe ya da soğuk sert maun masa üstünde yatacak bir kabarık yatakta becerdin olmak bir zevk nerede.

Biz her zamanki rutin geçti. Önden vahşi shagging On dakika, arkasından coşmuş rogering köpek stili daha sonra on dakika, yan vidalama kararlı on dakika, yüksek hız gibi Steve’in horoz yukarı ve aşağı atlama bana on dakika ardından giden pnömatik matkap, nihayet her pozisyonda çılgın lanet ile bitirmeden önce ben kapalı düşünebildiğim. , Yıkayıp durulayın ve tekrarlayın.

Bütün erkekler gibi, Steve ter kırılma veya hatta bir kez gelişi ile beni saatlerce inebilecek başardı. Ama sonunda saatlerce vidalı olmanın tüm zor işi sonra, ben doğal biraz susamış hissediyordu. Yani benim susuzluğunu gidermek için, ben bir kemik kovalayan bir çukur boğa gibi Steve’in horoz aşağı atladı ve Steve mini milk-shake tsunami gibi ağzımda gelmelisin.

Daha sonra, ben coşmuş shagging başka yuvarlak olmasını istedik. Ama bencil Steve banka mutabakatları ve satış defterleri yapıyor hakkında bir şey yorgun ve söz söyledi.Ben ona gitmek için zaman olduğunu anlamışlardı.

Ancak, ben bir dakika sonra ofis onu gösterdi, ben Steve’in vücut geliştirmeci arkadaşları birkaç, dışarıda kendisini bekleyen limbering ve çeşitli germe egzersizleri yapmak olduğunu öğrendim. Ben gerçekten benim kapı-adım beklerken, benim aptallık ve çete-bang fırsat şansı eksik kendimi küfretti. Sen Ciltli adamlar sadece bazı şanslı sürtük iyi bir grup çabalayan vermek için bekleyen her köşede asılı kaç kas hayran olurdu.

Onlar gelip beni vermek istedin diye sordum. Ama onlar kibarca onlar parka gittiğini söyleyerek, benim cömert teklifi reddetti. Muhtemelen loş bir parkta gece geç saatlerde birbirleri ile yapmak istiyorum ne zaman ben kas birkaç merak. Ama bu başka bir hikaye.

Bir çete-bang için şans, biraz Randy soyguncuları küçük kasa çalmak için break ve beni ben geç çalışırken sık sık olur gibi iyi bir shagging vermek umuduyla, biraz daha uzun ofis hakkında asılı kaçırmış olması. Aslında, ben de ofiste bir küçük kasa şamandıra tutmak tek nedeni budur. Ama ne yazık ki, kimse geldi ve eve gidiş sona erdi. Günleri futbol veya bir şey olmalı.

Ben Steve görevdeki kravat bıraktı ve eve evine teslim edin karar verdiğini fark etti. O da onun terli tanga bırakmıştı, ama o geri almak değildi. Bu benim gelecekteki yapay penis ve vibratör oturumları için yüz aşınma güzel bir parça yapar.

Ben kapı zili çaldı, Steve’in ikiz kardeşi Lesbia, üzerinde hiçbir giysi ile kapıyı açtı. O uzun sarı saçları ve mükemmel bir rakam ile muhteşem bir kızdı.

“Lesbia Merhaba.” Onu çıplak haliyle görmezden dedi. “Ailen var mı?”

“Hayır. Onlar futbol gittim. “Diye yanıtladı.

“Hah, tipik.” Dedim. “Bu arada senin kardeşin ofiste kravatını bırakmış.”

O kravat aldı “Teşekkür ederim, ben ona bunu teslim edeceğiz.” Lesbia dedi. “Bu arada, sen gelip bütün soyunmak ve kral yatak kapalı benim saten güzel lezbiyen aşk yapmak istiyorum.”

Ben özgürce seks açısından oldukça liberal olduğumu kabul ediyorum, ama iki çıplak kadın arasındaki sevişme planlanan rıza azından çizgi çizin. Ben kapalı düşünebildiğim en sıkıcı ve en erotik faaliyetleri biriydi. En azından o fishnets bir çift ve bir dantelli tanga giymeliydin.

“Üzgünüm, Lesbia. Ben gece meşgul değilim. “Diye yanıtladım. “Ama seni yakında bir hostes olarak çalışmaya başlamadan inanıyorum.”

Bir cevap yazın