Türbanlı Sekreterim

Selam seks öykü okuyucuları. Ben türbanlı ve bir iş yerinde sekreter şekilde çalışan bir kadınım. Türbanlı olmama rağmen aşırı azgınım ve iş yerinde yaşadıklarımı sizlere anlatmak istiyorum. Bu iş yerine iş başvurusu yaptığım yıllarda görüşmeye çağırılmıştım. Benimle görüşen personel müdürü gerçekten çok çekimli bir adamdı. Neyse görüşmeye gittim ve benimle çok ilgilendi. Ben kendi sekreteri olarak işe alacağını söyledi. Sanırım türbanlı olmama karşın orospu yanımı o da fark etmişti. Neyse beni işe aldı ve ertesi gün başlamamı söyledi. Ben de ertesi gün işe giderken aşırı tahrik edici dap dar kıyafetler giydim. Ondan sonraki günlerde de herzaman öyle giyinmeye devam ettim. ilk haftanın sonunda zaten iş yerindeki herkesle samimiyeti kurmuştum. bundan böyle herkes benim kıyafetlerime ve bana yiyecekmiş benzeri bakıyordu.

Her gün böyle geçip gitmeye başlanmıştır. Tabi sekreterliğini yaptığım personel müdürü ile de aram aşırı iyiydi. bundan böyle yavaş yavaş kaynaşmaya ve yakınlaşmaya başlamıştık. devamlı beni odasına çağırıyor sonra da bana yiyecekmiş gibi bakıyordu. Bu hal gerçekten çok aşırı hoşuma gitmeye başlamıştı. O gün yine beni odasına çağırdı ve biraz çalışmadan sonra sohbet etmeye başladık. Bu arada meslek yerinde mesaimiz beş buçukta bitiyordu ama biz sohbet ederken saat altı olmuştu. bundan böyle hemen hemen her gün bu şekilde olmaya başlamıştı. Adamın beni sikmek için benden bir hamle beklediğinden emindim. Sonra bir gün beni yemeğe götürmeyi öneri etti. lakin ben de ona evde yemek hazırlayabileceğimi yalnız yaşadığımı söyledim. Personel müdürü bunu duyunca gözleri parladı. O gün yine çok aşırı seksi giyinmiştim. Dar bir pantolon ve dar bir gömlek vardı üzerimde. Beni eve erken gönderdi hazırlık yapmam için.

Ben güzel bir masa hazırladım ve akşam olunca onu beklemeye başladım. Saat tam 6 buçukta kapı çaldı. Gelen tabii ki oydu. hemen onu masaya aldım ve sohbet ederek yemeklerimizi yedik. Sonra da koltuğu oturup yaptığım kahveleri yudumlamaya başladık. zaman ilerledikçe ikimiz de sabırsızlanıyor ve birbirimize daha aşırı yaklaşıyorduk. artık ben de sikişmek için aşırı sabırsız duruma gelmiştim. Uzun süredir sikişmediğim için de çok azgındım. bundan böyle ben yaptım ilk hamleyi ve elimi bacağına attım. O da sanki saatlerdir hatta günlerdir bunu bekliyormuş benzeri hemen dudaklarıma yapıştı ve ateşli bir şekilde beni öpmeye başlanmıştır. bundan sonra ben de karşılık veriyordum ve ateşli bir biçimde sevişmeye başladık. Birbirimizin her yerini öpüyor okşuyorduk. Ben tam türbanımı çıkartacaktım ki kalsın seni onla sikmek istiyorum dedi. Sonra da beni ayağa kaldırıp sırf türbanım kalacak şekilde çırılçıplak soydu. Ben de onu soydum ve yatak odasına götürerek yatağa oturttum. hemen yarağını ağzıma alıp onu iyice zevke getirdim.

Daha sonra o beni yatağa yatırdı ve amımı yalamaya başlanmıştır. Zevkten resmen orgazma yaklaşıyordum ve kasılıyordum. Bir süre amımı yaladıktan sonra ben inlemeye başladım. bundan böyle onun o devasa yarağını amımda istiyordum. O da beni daha fazla bekletmedi ve yarağını zevk sularıma biraz sürttü. Sonra da birden bire amıma daldırdı. O yarak amıma girerken aldığım zevki size tanım etmem olası değil. O kadar kalındı ki her milimini hissettim. çok fazla zevkliydi. Daha sonra da hızlı bir şekilde sikmeye başlandı. Sikilirken ard arda orgazm olmaya başladım. O ise ben boşalırken bile durmadan beni sikmeye devam etti. Ve en sonunda da muhteşem bir patlama ile amımı dölleriyle süsledi.

türbanlı skreterim
türbanlı skreterim

 

Bir cevap yazın