Teyzemin Azgınlığını Dindirdim

Teyzemi inanır mısınız bilmem ama çok severim. Onun her isteğini tek tek yerine getiririm. Son zamanlarda teyzemde bir sorun var gibi hissettim ve yavaş yavaş sebebini anlamaya başladım. Teyzem uzun zamandır seks yapmıyor ve bu da kişiliğini etkilemiş durumda. Hikayem de bu olaydan yola çıkıyor aslında. Lafı uzatmadan teyzemle ilişkimizi anlatayım.

teyzemin azgınlığının çözümü

Tabi inanıp inanmamak sizin elinizde.Yaşanılan bir olaydır ama kimseyi inandırmaya niyetim yok.Yaz aylarıydı sanırım havanın iyice ısımasıyla herkesi hoşafa ceviren bir gündü. biz ozamanlar bizim kasabada domates salcası yapardık. teyzemlere tüm aile gittik.Tabi ben o zamanlar 18 yasına yeni giriyordum. teyzemin ogluyla aynı yaslarındaydık ama ben okulumu erken bırakıp teyzemlere gelmiştim. teyzemin oglunun okuln son dersine kadar bekleyip gidip onu okuldan alıp beraber eve dogru gelmeye basladık. Annemler yukarda yani çatıda domates salçası yapıyor annem halam ve bir kaç komşusu Teyzemin oglu Burak la eve geldiğimizde o annesine yardım ederek aralarına katıldı o kalıplı güçlü biriydii. ben zayıftım. Bende ikinci kattan asagı inip internete takılcaktım.Ama aşagı indiğimde evin alt katımdam sesler gelmeye basladı. bende merak edip gittim. aşagı indim gördüğüm karsısında şoke oldum. Teyzem Nazan çırılçıplak sırt ustu yatmış tı tam karın bölgesinin üstünde yüzünü tam göremediğim bir adam. sanırım iki memesinin arasında ona sakso yapıyordu. hemen iki bacagının arasında amına giriş çıkış yapan bir başka adam. ( artık 3 lü mü dersiniz yoksa grup mu? dersiniz? bilemem? ) ilk olarak buz gibi kesildim. ne yapacagımı bilemedim. yalan yok sonrası ne oldu bilmiyorum hemen kapının eşiginde saklanır gibi onları izledim. 31 çekmiyordum . İlk baslarda hiç birşey yapmadan TV izler gibi izledim. sonra aletimi okşamaya başladım. hoşuma gitti lakin aralarına girmeyi cesareti bulamadım. öyle 1 saat kadar izlledim . sonra fark ettim adamlarrdan biri eniştemin fabrikadan arkadaşı sanırım nişanlıydı o adamda. ama iyi bastırıyordu. adamdaki boy post süperdi ama aleti çok iyidi bayan olsam belki bende o alete giderdim . diğer adam hala agzına veriyordu. iki göhsunun üstünde vıcık vıcık ediyordu. kapının yanında kafıl( sandık içi boş çuval poset dolu ıvır zıvır dolu) onun içine girip izlemek istedim. ama daha çok gecmeden yukardan biri iniyordu. bende hiç dusunmeden içine girdim poşet ve cuvalların arasına girdim. gelen kişi görünce ayrı bir şok yaşadım . Nazan teyze iki kişiyle sevişiken bir Annem Şerife gelip yanlarına oturdu. ve hemende konuşmaya başladı ^ Kolay gelsin nasıl nazan hoşuna gidiyor mu?
Nazan: aklın alamayacak kadar çok hoşuma gidiyor. Kadir çok mutlu ediyor baksana nasılda sikiyor?
Kadir: mutlu olduguna sevindim. sen yeterki iste. Sen de istermisn benim yaragımı yalamayı Şerife!..
Annem Şerife: olur ama şuanlık olmaz etrafı kolacan ediyorum.
Kadir: bırak şimdi guvenliği gel şöyle bir öpüm muah
A. Şerife: şuan canım istemiyor sonra..
dedi sonra tam kalkacakken Kadir teyzemden cıktı annemi eydi ve zorla agzına koydu.
Kadir: yavaş bogulacam. yala bak görcen daha böylesini görmedin daha amını da götünüde sikecem . senin göhüslerini ilk sikcem . tamam mı?
A.Şerife: tamam ama benden haber bekle dedi.
Ve kalktı çıktı yukarıya gitti. ben ise hem 31 çekiyorum hemde aartık umrumda değil herkes gönlü mutlulugunu yaşıyor. ama teyzem çok hoşuma gitti. akşam olmadı sabah ne zamn olursa su 1 hafta içinde sikecektim. ama Kafıl yani sandıktan çıkıp yukarı duşa gittim. onları asagıda bıraktımm

Bir cevap yazın