Teyzem ile Arkadaşımın Arasını Yaptım

Annemin en küçük kardeşi olan teyzem, bana yakın yaşa sahip. Ben 23 yaşındayım, o da en fazla 25 yaşındadır. Teyzemle aram çok iyidir. Sık sık bize gelir, muhabbet ederiz. Arkadaşlarını filan da getirir sırf beni azdırmak için ama ben iradeli biriyim, sevgilimi aldatacak biri değilim. O yüzden son zamanlarda ümidi kesti ki sadece kendisi geliyor. O bana hep birilerini ayarlamaya çalışıyor ben de bir gün ona arkadaşımı ayarlıyım dedim.

sevisme-sahnesi

Eve gelen teyzem için en yakın arkadaşımı çağırdım. O da eve geldi ve üç kişi sohbet etmeye başladık. Yarım saat bir saat sohbet ettikten sonra bunların arasını yapmış gibi oldum ve iş var diye evden çıktım. Bunlar da birlikte muhabbete devam ettiler. Ertesi gün işe gittiğimde teyzemi de işte gördüm. Arkadaşımla işi pişirmişler ve sevgili olmuşlar. Gezmeye teyzem ofise gelmiş. O gidince ne bok yediklerini sordum. Adam da anlattı.

Ben gittikten sonra teyzem atağa geçmiş. Ben tam tersine arkadaşımın atak yapacağını düşünüyordum ama herhalde sadece iş atmıştır benim arkadaşım. Teyzem yanına gitmiş ve arkadaşımdan hoşlandığını söylemiş. Arkadaşım da aynı duygular içinde olduğunu söylemiş ve olaylar gelişmiş. Teyzem direkt olarak adamın üstüne çıkmış ve onu öpmeye başlamışlar. Yarım saat kadar sadece kucak üstünde sevişmişler. Daha sonra birbirlerini tam soymadan sevişmeye devam etmişler. İlk günden sikiş olmasın diye teyzem çaba içindeymiş. Sadece sütyen ve külotu üstünde tutarak diğer tüm kıyafetlerini çıkarmış. Adam da sadece donu olacak şekilde soyunmuş ve o şekilde sevişmeye devam etmişler. Ben gelmeden evden çıkmak istemişler ve hemen giyinip evden ayrılmışlar. Teyzemin eve gitmişler ve orda devam etmişler. Daha sonra üstlerini giyip birbirlerine sarılarak muhabbet etmişler.

Teyzem bana hep birini ayarlamak isterdi fakat bu sefer tam tersi oldu. Kendinden 1-2 yaş küçük bir arkadaşımı teyzeme ayarladım. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama son günlerde arkadaşım işten hep erken çıkıyor ve bir gün takip ettim onu, teyzemin evine gidiyordu. Galiba her gün düzenli olarak yiyişiyorlar.

Bir cevap yazın