Telefonla Sipariş Üzerine Karı Getirttik

Üniversite bitmiş, heyecan arayan üç arkadaş olarak bekar evinde takılıyoruz. Son günlerde yaşadığımız olaylardan dolayı kafamız biraz rahatlamak istiyor. Bu yüzden eve karı atalım dedik. Telefonla bir adrese ulaştık ve her birimize birer tane olacak şekilde toplamda üç karı sipariş ettik. Fiyat da ucuzmuş. Geceliği 100 lira civarı. Kabul ettik ve ev adresini verdik. Tabi bir yandan da evdeki özel, çalınabilecek eşyaları saklamaya çalıştık. Ne de olsa eve yabancı atıyoruz ne olacağı belli olmaz.

telefonla-kari-getirttik

Hava soğuk olmasına rağmen eve ulaşan üç kadın da incecik bir şeyler giyinip gelmişler. Arkadaşlarla düşündük, acaba iş veren mi çok para vermiyor da bu kadar ince giyiyorlar diye. Tabi işin esprisi bu. Kızları içeri soktuk ve odaya götürdük. Herkes bir karıyı alıp kendi odasına dağıldı. Ben de bana kalan sarışın hatunu aldığım gibi oturma odasına götürdüm. Koltuğa oturttum ve süre kaybetmeden yalamaya başladım. Para vereceğiz o kadar, sonuna kadar değerlendirelim diye düşünüyorum içimden tabi. Kızı bir süre yaladıktan sonra üstünü soymaya başladım. zaten çok fazla bir şey yoktu. Elbisesini çıkarttığım zaman geriye sütyeni ile külotu kalıyordu. Onları da fantezi yapayım diye, ağzımla açmaya çalıştım. O da sempatik birine benziyordu, gülerek bana yardım etti. Ardından sütyen ve külotunu da çıkardım ve ilk olarak memelerini daha sonra da amcığını yalamaya başladım. Bu süre zarfı biraz çok sürmüş olabilir çünkü yalamayı gerçekten çok seviyorum. Ardından kendimi de soydum ve sikime sakso çekmesini sağladım. Bi on on beş dakika da sikime sakso çektirdikten sonra sıra geldi sikişe. O sırada diğer odalardan bağırışlar geliyordu, galiba sikişe benden önce başladılar.

Ben de zaman kaybetmeden, kızı domaltıp sikmeye başladım. Amcığı çok güzeldi, sanki hiç ellenmemiş gibi. O yüzden daha bir zevkle, hırsla amcığını sikiyordum. Arada anal giriyordum ama amından sikmek daha çok hoşuma gidiyordu. Bir iki pozisyon değiştirerek bir iki saat boyunca onu siktim. İçine ve üstüne üç dört kere boşaldım. Sikimi çok zorladım galiba, daha sonra sabaha kadar uyuduk ve sabah gitmeden önce paralarını alsınlar diye masanın üstüne üç yüz lira bıraktık.

Bir cevap yazın