Tekneye mi Gittik Sex Yuvasına Bilmiyorum

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlar ile güzel bir yemek yiyelim diye, tekneden rezarvasyon yaptırdık. Eminönü’nden tekneye binecektik, gece 12’ye kadar tekne ile güzel zaman geçirecektik. Akşam tekneye doğru yola koyulduk, gelmesini beklerken yanda da kalabalık oluştu, onlar da galiba aynı tekneyi bekliyordu. Fakat işin ilginç tarafı, tekneye bineceklerin hepsi kısacık elbiseler giymiş ya arkadaş grubuydu ya da sevgililerdi. Bu çıtır kızların arasından bir iki tanesini kafama kestirdim. Tekne geldi ve tekneye bindik.

teknede-sex-partisi

Bindiğimiz tekne oldukça lükstü. Tuvaleti vardı tek kişilik fakat tek kişi demeye bin şahit ister, içeriye 50 kişiyi sığdırırsınız herhalde. Her neyse, yemekler geldi ve yemeğimizi yedik bir güzel. Ardından üst kata çıktık ve dans ve müzik eşliğinde eğlenmeye başladık. Kendimizi diskoda hissettiğimiz anlar dahi oldu. Her neyse, bir ara müzik iyice kopmuşken bir kız yanaştı karşıma ve onunla eğlenmeye başladım. Birlikte dans ediyorduk. Ben boynuna attım kolumu o da belime yapıştı. Ardından kızı çekip beline elimi doladım ve öyle dans etmeye başladık. Biraz dans ettikten sonra nasıl oldu bilmiyorum içkinin etkisiyle galiba, merdivenlere kadar geldik. Sonra kız tuttu beni ve aşağı doğru çekti, alt katta bulunan o çok büyük dediğim tuvaletlere girdik. Kapıyı da arkadan kilitledik ve sevişmeye başladık.

Yarım saatten fazla sürdü galiba sevişmemiz, harika iş çıkartıyordu gerçekten. Azmamı anında sağladı ve kız zaten aşırı seksiydi. Birden üstümü soymaya başladığını fark ettim. Hem yalıyor hem de beni soyuyordu. Ben de ona eşlik ettim ve onu soymaya başladım. Sütyen ve külot demeden üstünde ne varsa soydum ve ikimiz de artık çırılçıplaktık. Ardından amını yalamaya başladım. Daha sonra o da sikime sakso çekti. Bir süre sonra kafasından tutarak domalttım ve amcığına yarrağımı geçirdim. Tuvalette bir güzel sikmeye başladım onu. Biraz domaltıp siktikten sonra duvara yasladım sırtını ve bacaklarından tutarak bir de o pozisyonda siktim. İçkinin etkisi ile boşalmam geç sürüyordu zaten, o yüzden boşalana kadar sikiştik ve en son boşalacağımı hissettiğimde amcığından yarrağımı çıkardım ve ağzına boşaldım.

Bir cevap yazın