Sürücü Kursuna Başladım Yanımdaki Karı Harika

Liseyi yeni bitirdim. Son zamanlarda çıkan şu acemi şoförlük, stajyer sürücü vs. muhabbetlerinden dolayı bir an önce ehliyetimi alayım dedim. Bir sürücü kursuna yazıldım ve dün kurs yerine gittim. İlk dersime girdim. Kursa giderken de kursta nasıl karılar olabileceğini düşündüm? Böyle yaşlı karılar bekliyordum fakat derse girdiğimde birden şaşırdım. Etrafta cıvıl cıvıl kızlar vardı. Hepsi askılı kısa etekli kızlardı ve harika seksiydiler. Ben de onların arasına oturdum hepsini kesebilmek için.

surucu-kursunda-seks

Sağ tarafımda benim yaşlarımda bir hatun oturuyordu. Bizim mahallede oturan bu hatunla bir iki kere göz göze geldik. Ben de kendime ayarlayabilmek için muhabbet kurmaya çalıştım. İki üç soru sordum derken muhabbet koyulaştı. Kot etek giymişti. Onunla konuşurken sikimin tavan yaptığını hissedebiliyordum. Her neyse… Konuşurken birden bana döndü ve eteği açıldı. O ara kırmızı külotunu da gördüm. O an onu sikmek için her şeyimi verirdim. Fakat buna gerek kalmadı.

Sürücü kursu tanıdığın sahibi olduğu bir yerdi. Zaten çok fazla insan yoktu. Tanıdığın oğlu vardı. Benimle yaşıt, ondan kursun anahtarını istedim akşam için ders arasında. O da verdi bana sağolsun. Kıza da akşam burada kalalım, anahtar var filan dedim. Kabul etti. Herkes gidince kursun giriş kapısını kilitledim ve içeri gittim. Birden soyunuk bir şekilde beni bekleyen kızı gördüm. Direk ağzına yapıştım ve her yerini yalamaya başladım. O da baya zevk alıyordu bu işten, seslerinden belli oluyordu.

Sıranın birine oturdum onu da çıplak şekilde üstüme oturttum ve orda da sevişmeye devam ettik. Ardından pantolonumdan sikimi çıkarttım ve amına soktum. Birden ateş içinde bağırmaya başladı. Ben de hardcore seven biriyim. Daha hızlı sokmaya başladım. Bütün gece siktim galiba onu. Ara vermeyi seven biri değilim zaten genel anlamda. Sabah olana kadar seviştik, sikiştik. Arada üstüme çıkıp ters dönüyordu. Ben amını yalıyordum o da yarrağıma sakso çekiyordu. Bu şekilde sabahı ettik. Ardından onu yolcu ettim ben de arkadaşımın gelip kursu açmasını bekledim. Sonra ben de ortalıktan kayboldum.

Bir cevap yazın