Spor Salonunda

 

Ankara’da evimizin arka tarafında bir spor salonu var. Hep gidip gelenleri görürdüm ama hiç fırsat bulup ta gidemezdim işten güçten. En son bir gün işten eve giderken en azından bilgi almak için bir uğrayayım dedim ve içeri girdim 2 tane bayan 3 tane erkek hoca vardı. Bayanların ikisi de birbirinden taş at gibi kadınlar. Ben de biraz göbek yapmış yakışıklı, kirli sakallı, 1.85 boylarında biriyim.

Kapıda beni kadın hocalardan biri karşıladı. Bilgi almak için gelmiştim. Aynı zaman da komşuyuz dedim, sohbet kurmaya çalışıyordum. Tabi ki`;burada haftanın istediğiniz günlerinde ve saatlerinde istediğiniz hocayla çalışıyorsunuz dedi. Kartını verdi aslında plates hocasıymış adı Ahu. Salonu gezdirdi ve benimle çok ilgilendi. Kayıt yaptırayım ben dedim.hem çok beğendim hem de eve yakın olduğu için sürekli gelebilirdim.  Kaydımı aldı. Boyunuzu, kilonuzu ve de ölçülerinizi almam lazım dedi. Ölçülerimi alırken vücuduma dokunuşları beni oldukça tahrik etmeye başlamıştı. Parfümünün kokusunu hemen içime çektim o koku bende mühürlendi ve hipnotize etti resmen.  Bugünlük bu kadar istediğiniz zaman gelebilirsiniz ve size uygun bir program çıkaracağım dedi. Çok teşekkür ederim yarın geleceğim dedim.

  Eve gittim, yarın iş dönüşü gidecektim salona. Bütün gece onu hayal ettim. Sabah işe gittim ama bir türlü kendimi işe veremiyordum. Burnumda sürekli onun kokusu kendimi alamıyordum sanki onu kokluyormuşçasına kendimden geçiyordum nihayet mesayi bitti. Hızla spor salonunun yolunu tuttum. Kapıdan içeri girer girmez Ahuyu aradı gözlerim. Yukardaymış, geldi. Benim için plan oluşturmuş bile…

 Soyunma odasında üstümü değiştirdim. Önce yarım saat yürüme ve koşma çalıştım sonra yukarda kondisyon aletlerini nasıl kullanacağımı gösterdi. Yine aklımı basımdan aldı dapdar siyah bir tayt vardı altında üstünde de pembe bir yüzücü atleti ama meme uçları acayip belirgindi saçlarını da açmış upuzun beline kadardı. Bu gece ne yapıp edip sikmeliydim onu. Erkek hocalar çıkmaya başladı ve hafta içi olduğundan pek kimse kalmıyordu. Oyalandıkça oyalandım… kimse kalmadı yanıma geldi birazdan kapatacağız ben de ortalığı toparlıyorum isterseniz duşa girin dedi. Tamam dedim. Duşa doğru gittim ama sular akmıyordu. Çoktan soyunmuştum seslendim. Yukarı geldi belimde havlu vardı sadece. Şofbene bir bakayım dedi ben de peşinden gittim uğraşırken belimdeki havlu düştü. Sikim çoktan kalkmış zevk suları akıyordu kocaman olmuş kafasından…

 Havluyu yerden aldı hiç oralı değil gibiydi kolundan tuttum dünden beri beni deli ettin seni sikmek istiyorum dedim. Olmaz falan filan derken yapıştım dudaklarına… deli gibi öpüyor okşuyordum her yerini. Ellerimle memelerini avuçlamaya başladım. Uçları kocamandı. Atletini çıkardım emdikçe emiyordum onunda hoşuna gidiyordu.sonra taytını çıkardım amı tazecik suluydu parmaklamaya başladım. Sonra yavaşça sikimi sürtmeye başladım boşalmak üzereydi biraz daha sabırsızlandırmak için tamamını sokmadım. Göbeğini yalamaya başladım daha da deli oluyordu. Sok artık diye yalvarır gibi bakıyordu. Bir anda hart diye geçirdim olanca gücümle işte buydu istediğim onu elde etmiştim. 1 dkka kadar hareketsizce içinde kaldım saçlarını elime doladım ve sadece onu izledim bir daha istemezse o anı ölümsüzleştirdim zihnimde.

 Sonra kendisi gidip gelemeye başladı. Sıçar pozisyonda üstümde zıplatıyordu kendini bu beni benden alıyordu iyice hızlanmaya başlayınca boşaldığını anladım. Amı sikimi sıkıştırıyordu. Gidip geldim bende birkaç kere. Bu an hiç bitmesin istiyordum ama dayanamayıp göğsüne boşaldım. Temizledim hatta gel beraber duş alalım dedim ama çok geç olmuştu eve gitmem lazım dedi. Peki dedim. Giyindik. Kapattık salonu.

  Ahu beni benden aldı. Her fırsatta bunu yapmak istiyorum. Umarım o da ister beni.

Fırsat buldukça yine anlatmak isterim sizlere…. 😀

Bir cevap yazın