Şişe çevirmece oynarken arkadaşıma kaydım

Merhaba arkadaşlar,
İsmim Hakan 23 yaşında İzmir Bornovo da yaşayan üniversite öğrencisi bir gencim. Henüz üniversiteye başlayalı iki sene oldu ve ortamlara yeni yeni ısınmaya başlamıştım.
Bir gün sınıfta bir kaç arkadaş arasında bir curcuna yaşanıyordu. Merak edip yanlarına yanaştım ve acaba ne konuşuyorlar diye merakla dinlemeye başladım. Akşam kızların birinin evinde toparlanıp house parti yapacaklarını ve şişe çevirmece oynayacaklarını duydum. Hemen merakla yanlarına gelip bende geliyorum deyince, aradaki eksik taşı bulmuşcasına hemen olur dediler.
Akşam ders çıkışı toplarnmıştık yalnız öncesinde eve gidip kokmuş elbiselerimi değiştirmem gerektiği için hızlıca vakit kaybetmeden taksiye binip eve geçtim. Duş alıp üzerimi değiştirdim, tam çıkmak üzereyken gözüme masamın yanında duran kondom kutusu çaptı. Alsam mı almasam mı diye düşünürken gecenin sonunda herşey olabilir diye 3 tane cebime koydum ve yola koyuldum.

Şişe çevirme oyunu hazin sonla bitti

Akşam henüz 8 olmuştu daha erkendi evin yakınlarında bir yerde çorba içim eve geçtim. Ayla ile Merve evde diğer arkadaşları bekliyorlardı. Merve de sınıfın en güzel kızı inceden de yanığım bu kıza fakat çok havalı olduğu için pek yakınlaşamamıştım.

Hikayemi okuyanlar hemen gecenin sonunda Merve ile sikişeceğimi düşünmüşlerdir fakat durum öyle değil tabi.

Bu arada gelirken elimde bir viski şişesiyle eve geldiğimi söyledim, herkes kendi içkisini getirecekti bende biraz havalı olması açısından viski almıştım. Diğer arkadaşları başlarken hemen kızlar viskiyi açıp servis yapmışlardı bile. Hoşlarına gittikleri aşikar. Biraz sonra diğer iki sınıf arkadaşım ve yanlarında bir kız ile eve geldiler.
Gecenin ilerleyen saatlerinde bizim Hüseyinin bugün çıkmaya başladıkları bir hatun olduğunu öğrendim. Orta güzellikle olan bu kız vucüt güzelliği ile çok dikkat çekiyordu ama kankamın kız arkadaşı neticede yan gözle bakamazdım.

İçmeye başlamış muhabbet ile birlikte devam eden gecede kafalar güzel olunca artık şişe çevirmece oynamaya gelmişti. İncede şişemizi ve içkilerimizi yere kurup oynamya başlamıştık. Yalnız bu dakikaya kadar herkes sabit oturduğu yerde kafalarının ne kadar güzel olduklarını anlamamış ve biraz hareketlenince kafaların çok güzel olduğunu farketmişlerdi.

Ben seviyeli bir içiçi olduğum için abartmadan içmeye devam ediyordum. Aralarımıza birer kız koyarak oyuna başlamış, basit sorular ve itiraflar ile oyuna başlamıştık. Biraz sonra şişe bana yönelmiş ve Merve ilk sorusunu sormuştu, “Dudağımdan öp!” Şok olmuştum ve hiç beklemiyordum. Irın gırın ederek dudağına bir buse kondurmuştum. Gececenin sonu nereye gidiyor derken biraz sonra başka bir soru ile Merve yine diğer bir arkadaşa dudağını öptürmüştü. “Ne kaşar bir kızmış!” dedim kendi kendime ve bende işin bokunu çıkartmaya karar verdim. İlk fırsatta Merveden daha büyük birşey istemem gerekiyordu. Derken şişe Merveyi gösterdiğinde ben “Memeni göster!” demiştim.

Bunu yapabileceğini hiç sanmıyordum fakat kız bir anda iri ve güzel memelerini dışarı çıkartınca sikim olduğu gibi kalkmıştı.

Yaptırdığıma bir yandan seviniyor bir yandan şaşırıyordum fakat gecenin sonunda Mervenin grup olarak sikişelim teklif edeceğini hiç tahmin edemiyordum. Yarım saat geçmişti ki Ben kankamın kız arkadaşı ile öpüşüyor, Merve Hüseyin ile. Kız arkadaşı olan arkadaş ise Ayla ile yiyişiyordu.

Ortamı biraz gözlemleyip hemen kızı diğer odaya götürmüş ve merak ettiğim vücudunu soymaya başlamıştım bile. Çok güzel bir vücudu vardı. Baştan aşağı yalamış ve sikimi direk çıkartıp amına sokmuştum. Gidip gelirken bir an içeriden gelen seslere kulak vermiştim. Herkes salon sikişiyordu.

Gecenin sonunda bizde içeri geçip eşleri değiştirerek grup sikişmeye devam etmiştik. Harika bir geceydi.

Bir cevap yazın