Sibelin evinde sex partisi yaptık

Slm cicişler ben aysun. 17 yaşındayım. Anlatacağım hikayem bundan 1 ay öncesinde olmuştu. Bi ara kız arkadaşlarla toplandık ve sibel isimli bir arkadaşımızın evine gidip parti niyetiyle eğlenelim dedik. Toplam 4 arkadaştık. Aramızda oyunlar oynuyoduk, çok eğlenceli vakitler geçiriyorduk. 

Sonrasında sibel bize bi konu açtı. Daha önce mastürbasyon yaptınızmı kızlar diye. 
Benimde ne zamandan beri ilgimi çeken bi konuydu ama ben kızlığım bozulur korkusuyla yapmıyodum. Kızlar tek tek cevap verdiler falan filan derken çıkarıp hep beraber yapalımmı dediler. 
Bende olur dedim. Bende ne zamandan beri istiyordum dedim. Önce utandım ben açmadım sibel amını açıp okşamaya başladı. Ben ilk defa görmüştüm. Sibel eliyle amını okşuyordu. Sonra bende dayanamayıp amımı açtım ve okşamaya başladım. Peşinden diğer kızlarda çıkardılar. Hep beraber amımızı okşamaya başladık. 
Sonra sibel yaklaştı bana ve dudaklarıma yapıştı. Ne oluyor demeye kalmadan artık sevişmeye başlamıştık kızlarla. Nasıl oldu anlayamamıştım. Herşey bir anda olmuştu. Sonra lezbiyenliğin ne kadar hoş ve güzel birşey olduğunu anlamıştım. 
4 kız arkadastık benle sibel sevişiyorduk. Semra’ylada Nilay sevişiyordu. 4 ümüzde sevişip zevkleniyorduk. Evin boş olmasınıda fırsat bilmiştik. Çok güzeldi. Sonra sibel, amıma doğru eğildi ve amımı yalamaya başladı.
İnanamıyordum ya hala o zevkli dakikalar aklımın en uç köşesinde duruyor. Harika bir duyguydu. Sonrasında  sende benimkini yala dedi. Uçuyordum resmen bende onun amını yalamaya başlamıştım harikaydı. 2 mizde birbirimizin amını delicesine yalayıp emiyorduk. diğer kızlar bize bakıyordu. Onlarda bize bakarak hareketleri uyguluyorlardı. 
Çok güzel bir gece geçirmiştik. Hala inanamıyorum. Sibelin ailesi gelecek hafta yine yurtdışına gideceklermiş. Eğer giderlerse biz yine toplanıcaz sex partisi vericez. Tadı hala aklımda. O günü iple çekiyorum. Gidersek eğer haftaya yaptıklarımızı yine buradaki erotik hikayeler kısmına göndericem.
Hadi kendinize cici bakın.
görüşürüz.

Bir cevap yazın