Sevgilimi hademe odasında siktim

Selam sevgili hikaye severler, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatacağım.
Henüz 18 yaşındayım ve lise son sınıf öğrencisiyim. Evde fırsat buldukça hikaye sitelerini gözüyor öyle rahatlıyorum. Nedense porno filmler benim çok ilgimi çekmiyor. Üzerine bu olayda başıma gelince direk burada paylaşayım istedim.

Hademe odasında olanlar

Geçen haftasonu okulun veli toplantısı için matematik hocamız beni ve Elifi haftasonu velilere yardımcı olmak için okula çağırdılar. Elif tam bir kaşardır, alımlı olmasından dolayı hoca onu haftasonu istedi diye tahmin ediyorum. Sürekli okulda kısacık etek giyer tüm erkekleri azdırırdı. Bende hikaye okuduğum zaman sürekli sikilen kız olarak onu kurgular onunla 31 çekerim. Şimdi hafta sonu beraber gün geçiriyor olmamız benim için çok iyiydi.

Sabah spor bir elbise giyinip okula gelmiştim, Elif benden bir 10 dakika sonra gelmişti, belliki daha yeni uyanmış hala uykuluydu. Veliler yavaş yavaş gelmiş baya edepli şekilde muhabbet ediyorduk. Öğleden sonra yavaş yavaş tüm okul boşalmaya başlamıştı bile. Biz Elif ile artık bakışmaya başlamıştık bile. Verdiği ofsaytları görünce sürekli sikim kalkıyor yerimden kalkamıyordum bile. Oda bunun farkına varıp yanımda bacak bacak üstüne atıp iyice tahrik ediyordu.

Artık dayanamayıp “Beni azdırıyorsun!” deyince “Daha sen azmadım” dedi. Bir damla ter alnımdan dökülmüştü, yüzüm kıpkırmızı olmuş sikim zonklamaya başlamıştı. Biraz sonra matematik hocamız gelip gençler sizde geç kalan velilier olabilir bir yarım saat kadar bekleyin deyip çıkmıştı. Okul bomboştu kimsecikler kalmamıştı. Velilerde gelmiyordu artık. Biraz sonra Elif okulun içinde bir o yana bir buyana dolaşıp odalara girip çıkıyordu. Biraz sonra hademelerin çay içip dinlendiği köşede ki odaya girmiş 4-5 dakika geçmesine rağmen gelmemişti.

Bende merakımdan hademe odasına destursuzca girince gördüğüm manzara karşısında küçük dilimi yutacaktım. Elif uzunca sedire uzanmış eteğini kaldırmış, elini kiloduna sokmuş bir yandan inliyor bir diğer yandan mastürbasyon yapıyordu. Hemen dışarı çıkıp dış kapının sürgüsünü çekip tekrar içeri geldim. Elif “Gelsene buraya” deyince hemen o kapıyıda kilitleyip yanına oturdum. Memelerini sütyeninin altından okşamaya başladım. Ateş gibi yanıyordu, yüzü kızarmış öp beni, yala beni diyordu.

Hemen dudaklarına yapışıp emmeye başladım bir yandan sütyenini çıkartmaya çalişiyor diğer yandan dudaklarından aşağı memelerine kadar emiyordum. Artık iyice inlemeye başlamış azgınlığını frenleyemiyordu. Kilodunu hızlıca çekip çıkarttım ve o temiz ufacık amcığını yalamaya başladım. Sedirin üzerine tam uzanmış kendinden geçmişti artık. Dilimi iyice içine sokuyor elimle memlerini eziyordum. “Sok artık aşkım, parçala onu” diye feryat ediyordu. Taş gibi sertleşmiş sikimi çıkartıp üzerinde iyice ıslattıktan sonra sikimi olduğu gibi amına soktum. Hepsinide almıştı! İkimizde zevkten kudurmuştuk, daracık amcığı iyice beni kudurtuyordu. 2-3 dakika geçmedi ki heyecandan hemen boşaldım. Yattığı yerden kalkmadan hemen sikimi ağzına sokup tekrar kaldırdı. Artık kendime daha çok güveniyordum, iyice sikip zevkten kudurtmalıydım onu.

Hiç durmadan kökleyip yarım saat boyunca siktim hala boşalmamıştı artık ben yorulmuştum. Artık elimlede klitarüsünü okşayıp iyice kökledim. İnim inim inliyordu. Biraz sonra “Boşalıcam” diye bağırınca sikimi eliyle amından çıkartıp titremeye başlamıştı. Bende zevkten kudurmuş hemen elimle mastürbasyona devam edip memelerine boşalmıştım.

Nefes nefese kalmış ter basmıştı beni, odadan çıkacak halim yoktu. Hemen ikimizde temizlenip okuldan ayrıldık. Üzerinden bir hafta geçti ve hala birbirimize imalı şekilde bakıyoruz. Yarın haftasonu ve evime çağırdım. Yarın evime gelicek. Elifle yaşadığım yeni macerayı yarın müsait olursam sizler ile tekrar paylaşacağım arkadaşlar.

Selamlar sevgiler hikayemobil.com

Bir cevap yazın