Seksi Ve Komik Bir Seks Hikayesi

En Güzel En Azdırıcı En Tatmin Edici Sex Hikayeleri Bu Adreste http://hikayemobil.com/ Sunar.

Sadece seksi ve komik!

Sıfır beklenti var çünkü Cougars şaşırtıcı. Onlar zaten onlar yalnız, pislik dolu yaşamları sensin boyunca tıpkı senin gibi salaklar bir ton uğraştım, şimdi de biraz daha büyük ve biraz daha akıllıca olduğunu, onlar farkında olduğu bir ilişki ne onların yanlış bir düşüncedir olması gerekiyordu ve onlar için neler yapabileceğini erkek onların gerçekdışı beklentiler arkadaşlık değil, tam tersi onların hayal kırıklığı yol açmıştır budur.

Bunu bilerek, bir puma almak için ihtiyacınız olan tüm bira birkaç kutu, biraz sigara, bir kaç gün için buzdolabında oldu bir ortak ve bir otobüs belirteç olduğunu …

Bir Perşembe.

Uyanıyorum, erken işe bir duş ve kafa çekmek.

Bugün Ofisi 20. yıldönümü ve biz yedi yüz insanları eğlendirmek için hazırlamak lazım.

Perşembe saat 17:00 vurur gibi Cuma günü bok gibi hissediyorum, uyandığım zaman onun “teknik” hafta sonu yine en kısa sürede dışarı çıkmak ve parti böylece, çünkü partiler atmak için her zaman iyi günler.

Üç ortak çalışanlar ve ben elli bira durumlarda, Votka bazı durumlarda, şarap yarım düzine durumlarda ve Jäger gelen Nane Schnapps her şeyi şişeleri ile yük asansörüne kadar yük. Biz tam stok iki ayrı bar, şarap bardakları bazı sigara yerleştirmek iki sıcak barmenler gezdirmek, yiyecek ve içecek için biraz yiyecek sipariş ve nerede kurmak bandı göstermektedir.

Biz gitmek için iyi bir konum.

İnsanlar 04:30 etrafında dönmeye başlar.

Ben 16:45 tarafından benim içme devam olsun.

Ben 17:15 tarafından şık sarhoşum.

Erken kalabalık duruyoruz çoğunlukla sanayinin kişiden oluşan
akşam yemeği için dışarı gitmeden önce hızlı bir içki için veya eve gidiyorum.

Onları aramak gibi kaybedenler.

Üzerinden profesyonel kalabalık incelir ve kurtlar yürümek neredeyse imkansız olduğunu Office kadar çok insan vardır 23:00 By içeri yığmak için başlangıç ​​olarak Neyse, sağlıksız içme beş saat geçer.

Grup bu öldürüyor ve kafa sayımı bizim beklenen yedi yüz etrafında gezinip edilir.

Ben ötesinde “Eğer ki chicks soran parti etrafında dolaşım, paramparça ediyorum
kıçımı kapmak? “bir dışarı benim çevre birimleri Ben yaşlı bir kadın dans nokta olduğunda wellas bir açıklama bir şovenist domuz, çizgi pick up olarak ikiye umuyor Bir sandalyeye.

Ben ona geç 30 olmalı anlamaya.

Çok eski, ama yeterince yaşlı değil …

Anal için.

Ben kapsamı dışında Cougar gibi ben başka verilen o ikna olmuş durumdayım
Perşembe o “Kalp Shout” dışarı sallanan olacak parmağıyla çekmek için erkekler soran alnında bira kutular kırma ama şu anda o çok tatlı ve son derece görünüyor O erotik ona kendi özel kaide üzerinde kalabalığın üzerinde kuleleri ise, grubun melodik ses kalçaları salınıyor. dişil olarak

Ben Cougar yaklaşmak, onu aşağı eğmek ve söylemek, için hareket “Sana bir bira alabilir miyim?”

Baştan çıkarıcı bir gülümseme giyerek O “yes please” diyor.

Ona içki ile geri gelmek, beline kolumu koymak ve söylemek önemli bir şey varmış gibi ona dik dik bakmak. O eğilir dinlemek ve o bana boynunu ortaya koyar, ben onu yavaş yavaş ve ağır nefes, ona tutkulu bir öpücük ver, sonra onun kulağına dilimin sopa. Ben bu yüzden maden ve onunla dışarı yapmaya başlamak için yüzünü çevirin, tüylerim diken diken bedeniyle kapağı hissediyorum. Kısaca dil güreş seansından sonra, bir yere gitmek için terk öneriyorum “biraz daha rahat.”

Biz bizim ceketler kapma hiçbir zaman kaybetmeyin.

Bana bir taksi içine alt katta ve biz tüm adalet içinde, sonra muhtemelen onun arkasında alarak planlıyordu çöplüğü çok daha rahat olduğunu, onun yerine, geri dönmek anlaşılacağı koşar.

Evine gezisi sırasında orada bazı ağır nihayet öğrenci konut yer almaktadır inine ulaşana kadar daha da ağır solunum (Sanırım astım olabileceğini düşünüyorum) eşliğinde sevişme …

Hangi serin …

Eğer öğrenci iseniz …

Biz oturma odası Cougars bir koltuk almak ve içine duman tamam eğer sormak. O evet o dondurucu gider ve bir ön haddelenmiş ortak çeker diyor. O, önümde katta bacaklı geçti oturur gözlerini kapatır ve o meditasyon başlamak üzere gibi görünüyor …

Sonra meditasyon başlar …

Dedim ki, “tamam mı?” Diye sormak

O, “Ben kendim hazırlamak zorunda.”, Yanıt

Sanırım, “Kendinizi hazırlayın? Beni sen? Kıçını kapalı durulama banyoda veya bir hotdog masaj mutfakta olmalı değil mi “ama hiçbir şey söyleme.

Dakika (saat gibi hissediyorum) tarafından rulo ve ben Gandi kefaletle düşünebilirsiniz ama onun yerine soyunmak karar. Bir keresinde çıplağım, ben onun arkasında kendimi levrek ve omuzlarını ovaladı ve sessizce kendi kendime nefes nefese başlar. Onu alt sırt karşı benim gaf itin böylece bazı tuhaf nedenle azgın beni süper yapar ona boyun, öpmek ve onu transa kesmek için deneyin.

Cougar ruhsal onu vadge ile temasa geçmek ve onu dondurucu yanmış ortak kuruluşu sparks sonra “bu daha iyi” diyor sonra gelir.

Biz duman olduktan sonra etrafında döner ve benimle yapmaya başlar. Onu high-end mobilya (odanın ortasında bir beanbag sandalye) geri yaslanmak ve ben bu gibi o benim dick emmek başlar.

Sonunda.

Bazı korkunç iyi oral sonra, Cougar yukarı çekin, yatak odasına küçük çerçeve taşımak ve yatağa fırlat. Hafifçe yumuşak ve bunu koymak için gitmek gibi, diye fısıldar, “Hayır”

Hangi Hepimizin bildiği “Evet” demek.

Orada olmak vardı sanırım …

Round 1: Onu odanın etrafında bu minyon kadın atmak ve tüm gücümle onu becerir.Onu eşek (benim için bir zevk,) ve cinsiyete yaklaşık yirmi farklı pozisyonlarda onu (benim zevk için) onu koltukaltı yalamak, onun sırtını ederken bacakları ile, varlık final araya sıkıştırdım ve dizler, onun yüzüne doğru itti mitt fazla yirmi yaşındakiler gibi hissediyorum onu ​​otuz yaşındaki verme.

O cums, sonra cum.

Ben performansından memnun değilim ve onun iyi bir yatıyordu oldu tüm böylece tüm mutlak bok değildi. Benim boxer şort atmak ve bir duman var onu oturma odasına çıkıp ben nefes büyük yokum. O sevimli küçük dik nighty içinde odasından çıkar ve hayata geri benim * koskocaman horoz getiren, benim için dans başlamadan önce ben sadece “Ne heyecan verici, yoğun ve yorucu bir deneyim” düşünmek için bir dakika var. O, önümde diz çöker benim boksörler ile benim dick çeker ve bana esmeye başlar gibi o bir şey söylüyor.

Başar.

Ben tüm kadınların blowjobs hakkında şiddetle hissettim diliyorum.

2. Tur: Ayağa kalkıyorum ve dizlerinin üzerine onu yerleştirmek. Ben benim boksörler bırakın ve sıkıca, maksimum kaldıraç için onun arkasında ayaklarımı dikmek onu mayo alanı ortaya koyar onu gecelik, yukarı çevirdiğinizde, o tükürmek, bunu koymak ve seks sert ve derin yapmak.

Bu ikinci turda olduğu gibi ben uzun bir süre için son, Görme ve ben cum, benim terli beden sadece onun terli gövde üzerine çöker ve onu bir aptal gülümseme sırıtarak.

Aferin başka İşinden memnun, ben sigara ve hafif bir kapmak.
benim boksörler içine benim * humongousflaccid penis geri sokmak için çalışırken, Cougar benim sırtına beni iterek ve yine ağzına benim Dick koyarak bir blok kurar.

Azgın küçük bir şey, değil mi?

3. Tur: ben yine onu becerir ama muhteşem bir şey yok. Ben saniye rulo olarak saat gibi görünüyor ne için durmadan. Ben uyluk ve buzağılarda spazmları yaşıyorum ve benim sağ tarafta kötü bir kramp acı çekiyorum.

Seks onu köpek tarzı ve sadece köpek tarzı, tüm alırken hırıltısı.

Tüm deneyim acıyor ve beyhude görünüyor olsa da, odaklama ve kararlı kaldıktan sonra, nihayet cum. Tüm olası kaputu zaten sadece boş çünkü ben benim yük bulamaz ama çok uzun bunun için görünmüyor.

Relived, ben İsa bitti şükür ve başka bir duman denemek ve ışık arkanıza yaslanın.

Cougar önümde yere oturur ve ben hafifçe “… hayır …” Lütfen, onunla mazeret olarak benim boksörler koparmak başlar
Bana duymak değil miş ve yine beni emmeye başlar.

Ben seksten nefret.

Round 4: sen bile o arayabilirsiniz eğer biz, yine seks. Sırtımda kendimi zevk davranarak yalan ama bile bunu yapamaz o benim eşek parmaklarını biri sopalarla zaman Cougar bana onun gerçek doğasını ortaya çıkarır gibi.

Ona bir ibne aramaya çalışıyorum ama çıkıyor hepsi bir zorlukla duyulabilir inilti olduğunu.

Ben bir orgazm taklidi, biraz buhar ateş, ve ben yüzüne onu kapmak ve zemine beni onu itmek zorunda güç her hurda kullanın.

Ben Ala için bir dua ve tecavüz bitmesi bildirdiğiniz için ona teşekkür.

Ben uyumak için kendime ağlamaya böylece cenin pozisyonunda içine rulo çalışın ama Sırtımda o işaretçilerine bana ve orada onu ve benim horoz arasındaki şey, bu yüzden sadece tekrar beni emmek başlar.

Round 5: Cougar, parmaklar, gerizekalı, yalıyor, tutam, ısırıkları, kokluyor, farts ama hiçbir şey geri sikimi içine can üfler berbat.

Ben Whiskey üzerine suçu ve ona “normalde günde 24 saat bir gaf” söyle ama ikimizde yalan söylediğimi biliyorum.

Aletim. Bu doyumsuz cadı ile ilgisi istiyor
O aşağı bana bakıyor ve ve böbürlenerek sonra yapmam gereken mutluyum ki uyku gitmek için söyler “Ben yeterince yaşadım düşünüyorum” diyor.

Onu yatağa tarama yendi ve bitti şükür.
Sanırım beni kadar sokulur ve ben bu yüzden bile bana kapalı onu itmek anlamına fethetti ediyorum, ya da yere uzanıp gitmek uykuya hemen önce.

Ben onlar olmamalıdır şeyler konduğunu parmak bir rüyamız var ve midem bulanıyor uyanıyorum.

Puma’nın duş ve 1 bir ölçekte – 10, ben bir F. gibi hissediyorum

Ben bile onun eşyalarını tüfek için yeterli enerjiye kadar görememesi ve veda etmeden gidemem aslında çok kötü hissediyorum. Ben arpa benim önemsiz çok kötü acıyor taşıyabilirsiniz. Ben tuvalete üzerinde hobble ve ona diş fırçası kullanabilirsiniz sormak.

O “sadece bütün gece ağzıma sikini vardı görünce, sadece adil” diyor.

Ne domuz.

Bana işe bırakayım eğer onu sormak ve o bana bir otobüs belirteci eller gibi bir sırıtma “emin” diyor. Streetcar biz “Benim isim, Nick ne senin?”, Bu yüzden diyorum, hakkında konuşmak için çok fazla yok

O kim olduğunu söyler ve bunu seninle tanışmak bir zevkti “söyle. Biz korku içinde küçük bir ara yine yapalım “ve benim dick quivers gerekir.

Ben streetcar üç aramızda beceriksizlik sadece çok garip, çünkü biraz yürümek için erken durur kapalı olsun. Ben Ofisi varmak ve bu bir felaket. Resepsiyonist var ama o kadar.

Hiç kimse iş için göstermek için rahatsız. Ben sadece bırakmaya karar böylece çöp gibi hissediyorum. Ben streetcar ev binmek ve bana bir boner vermek Cougar hakkında hoş bir düşünce var …

Queasiness bir butik eşliğinde.

Bir cevap yazın