Seks Hayatımız Mahkemelik Oldu Seks Hikayesi

En Güzel En Azdırıcı En Tatmin Edici Sex Hikayeleri Bu Adreste http://hikayemobil.com/ Sunar.

Beş büyük lucious kadın yargıçların her yüzünde oturan ve bu durumlarda başkanlık bile bir erkek boğuyor edilir.

O, ezilmiş boğuluyor ve hepsi aynı anda ölüm humilated ediliyordu – “Sonra bizim ilk vaka görelim” kıçından onu altında bir adam ağır bastırarak edildi tane duyurdu.

21 yaşında genç bir kadın duruşma salonuna girdi, ve muhtemelen onun ve taze yıpranmış kız külot bir çift, birlikte 40 yaşlarında bir adam ağzına tıkılmış.

“Genç kadın kadın, konuşun. Jenifer adlı” bir mahkum genç erkek onu bütün ağırlığı aşağı basarak bir 2nd yargıç duyurdu.

“Ben bu adamı fark edince Eh, ben okuldan küçük kızımı alacağını” dedi, “benim bakarak ….” gagged adam işaret – “YETER!” Ayrıca yüzünde oturan ve bir adam boğucu 3RD HAKİM KADIN, bu kadar genç değil bu bir haykırıyor. Konuşurken ona tokmak indi “Ben burada cümle kasık 600 diz, kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip.” Crash Gavel!”Sonra?”

Erkek uzağa götürdü ve kadın gülümsüyor ve yürüyüşlere neşeyle kapalı edilir.

Olarak ince ve uzun saçlı bir kadına yakışır elbise giyen de, 27 yaşında bir kadın yürüdü.Onun ardından, ve, kalçaya-gagged kaflı VE onun ayak bilekleri ile 19 yaşındaki Asya adam mahkeme personeli tarafından liderliğindeki ediliyordu kim izledi birlikte bağladılar.

“Ne oldu, sevgili, söyle bize.” Ayrıca onu güzel güzel poposunu altında nefes mümkün olmayan bir adamın yüzünde oturan dördüncü Hakime dedi.

“Benim yatak olduğunu fark edince Eh, işten eve geliyordum …”

Tam o giyilen külot sanığın ağzından düştü ve şöyle dedi: “Sen, ben özledim, anlamak lazım …” – “SILENCE!” 5. Hakim bir adamın yüzü oturan söyledi, “Siz erkekler burada konuşmak yasak olduğunu biliyorum!”

A 6. Lady Yargıç tokmağı düştü ve o bu adamın cezası duyurdu
“kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip, kasık için 400 diz.”

Aptal adam tekrar konuşmaya çalıştım “Ama …” bir mahkeme elinizi aitti yıpranmış külot geri ağzına derinliklerine kendi biri, “ile ve bunun için takip itti kadar, ben kasık onu ancak birçok vuruş yapmak VE sanığın verebilir yüz 400 diz izledi Profesyonel bir mahkeme elle kız kasık, sonra bir beş kadının göğüs kafesi ezmek kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip, trample. İLERİ! “

A açıkça obez kadın yürüdü ve bir genç adam.

“Kadın Konuş!” Ayrıca üzerinde oturan ve onun kıçını altında bir erkek boğuyor, 7’nci ve son Hakime dedi – “Teşekkür ederim, metresleri, ben de …”

“DUR!” 2. Hakim haykırdı – “başka bir erkek getirmek, benim tek kullanılır!” Zaten günün ilk seatcushion sona erdi ve başka bir ihtiyacı artık vardı. Yani Yargıç Dört, Yargıç Beş ve Yargıç Altı vardı. Her biri yakındaki bir bataklığa giden bir sevimli içine altından ölü erkekler chucked ve mahkemenin elinde cezalarının son bölümü için hazır, kendi kıçının altından bir sonraki kurbanları yerleştirilir.

“Tamam, devam!” – Obez kadın “iyi o beni aradı …” devam – “YETER!” HAKİM BİR onun mağdur Hakime eşek ile yaptığı son mücadeleleri olduğu gibi onu sadece aşağı tokmak çarptı. Kıçın altında boğmak ölümcül bir takip kasık ben cümle bu bir 400 diz, diz,. İLERİ! “

Sonraki 22 yaşında genç bir çift, her oldu. Erkek bağladı ve ağzını o taze giyilen külot iki kullanılan tamponlar ve iki çift vardı.
“, kadın Konuş!” – “Evet, kocam etrafında flört eden ve o da unuttum …”
– “YETER!” SADECE HER İLK KURBAN KAPALI TERBİYE, HAKİM ÜÇ DEDİ, “400 diz kasık Ben cümle ona, kıçımızı altında boğmak ölümcül izledi. İLERİ!”

BİR BEŞ YAŞINDA KIZ YÜRÜDÜ. Arkasında Gagged 46 yaşındaki bir adam, amcası idi.”Kızım konuş!” onu 2 kurban zaten kıçını altında öldüğünü henüz hayata değil, Yargıç Number Four dedi. “Eh, benim amcam …” – “YETER!” kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip, 400 diz kasık Lady Yargıç sayısı beş, ben burada cümle ona bağırdı. İLERİ! “Hem tekrar uzaklaştı yönetiliyordu, bir sırıtış ve canlı bir yürüyüş ile kız, başını ve arka etrafında bir işkence hücresine götürdü, asılı kollu erkek.

SONRAKİ BİR GENÇ ÇİFT WAS, SHE 19 WAS, HE 34 OLDU. “KADIN SPEAK!” sert aşağı basarak ve hiçbir hava boşlukları vardı emin, onun koltuk-adam üzerinde onun pozisyonunu yeniden ayarlamayı yaparken Hakime Yedi Numara dedi. “O bizim anniversa unutmuştu …” – “DUR 900 diz kasık ben vesile cümle ona, kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip!.” Yine, her iki uzak yönetiliyordu.

Sonra üç kız, tüm 18 bir grup yürüdü ve tüm bunların kısa etekler ve uzun saç demet öldürmek için giyinmiş. İki erkek külot-ve-tampon gags ile yönetiliyordu.
Bunlardan biri bir yemekten sonra kız shortchanged olan bir garson, diğer çorba içine onun saç ve kum hem izin vermişti şef oldu. Birkaç saniye içinde, onlar da mahkeme ve ölümcül Lady Hakimler kıçının altından boğarak götürdüm kız ballkickings mahkum edilir.Sonraki sanığı olarak aramadan önce, yedi onlar oturmuş erkekler kapalı bitmiş ve başka bir adam onlar derhal üzerine oturdu, kim teslim etmişti. Önümüzdeki yedi hükümlü dışarı çıkardı ve bayan Hakimler eşek altına yerleştirilir.

İLERİ!

üçlü terk ederken, aynı adlı kız başka üçlü
dört sanık daha yaptığı gibi sınıf yürüdü. Altı kız birbirlerine biliyordu, bu yüzden onların yolda birbirlerine dışarı salladı ve içeri “Konuş!” çevresinde kıpır kıpır ve onu 3rd kurbanın üstüne rahat alırken, 7. Yargıç talep etti.

“Eh, bu bir burada” bir gag bir adam gösterdi genç kızlardan biri, ağzını ve ellerini ile dört taze kullanılan tamponlar Ona nedenini sorduğumda iyi, sen bana ne dedi biliyor musun “onun arkasından kelepçeli o bir dans için bana sordu olmasaydı …? ” – “YETER!” LADY HAKİM BİR sabit ona tokmak aşağı vurarak söyledi. “400 diz kasık Ben cümle ona, burnu, dudakları, gözleri, çene kırmak ve kıçımızı altında boğmak ölümcül. Ve 2nd bir izledi tüm dişlerini, kaldırmak için bir delme oturumu izledi?”

“Şey …” “bu bir ben giymişti çünkü gece kulübüne girmesine izin olmadığını söyledi …” 18 2. bir küçük kız başladı – YETER! 400 diz kasık Ben cümle ona, kıçımızı altında boğmak ölümcül izledi. Onu üzerinde oturan ve onun ayakkabı altında onun testisleri kırma ise Yargıç İki onun 4’üncü kurbanı delme meşgul olduğu gibi Ve 3rd one? “, Yargıç Üç telaffuz.

“Eh, üçte biri benim bruvvah … ve o ben uyurken saçımı traş tehdit” – YETER! 4 000 İÇİN Ben CÜMLE HIM! kasık diz, kıçımızı altında boğmak ölümcül izledi. Diğer üç götürüldüğünü iken Ve 4th biri? “Diye digrace başlarını düşük diye sordu.

“Şey”, “o benim matematik öğretmeni, ve sen o benim hakkında ne dedi biliyor musunuz ….” kızların son başlatılmasından YETER! Onun altında kurbanın inliyor nihai ve el hareketleri iken 900 dizler İÇİN kasık I CEZASI HIM, tam yüz pulverizasyon boks torbası oturumu ve kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip. “, LADY HAKİM BEŞ KARAR.

Kendilerini memnun bakıldığında, kızların mahkeme salonundan dışarı çıktı. Erkekler memnun musunuz aramıyorum, zindan yönetiliyordu. “İLERİ!”

Peggy Bundy yürüdü ve çok ağzında bir tampon ile bir gag onun yasini bir adam. “Eh, ben bu adamın ayakkabı emziren iken saklamak …” YETER! 900 diz TO kasık I CEZASI HIM, beş bir insan boks torbası olarak saat sonra kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip. “, Bir kar üzerinde domates kırmızı kafa onu güncel seatcushion azaltılmış olması onu daha önemli kilo Hakime Sekiz açıkladı onun mükemmel ass altında beyaz vücut. “İLERİ!”

Sonraki bir puma cilt ceket ve çok kısa bir siyah numara uzun sarışın saçlı bir sokak fahişe oldu. “Eh, sen ona fazladan bir blowjob maliyetleri söyledim bu adam ne dedi biliyor musun? ….” YETER! Boks torbası ve kıçımızı altında boğmak ölümcül bir iki saat takip kasık 40 000 diz İÇİN Ben CÜMLE HIM,. Zaten onu 4th kurbanı üzerine ilk defa oturarak İLERİ! “BAYAN HAKİM ÜÇ AÇIKLANDI.

“Bu sabah için son bir” genç kadın mahkeme görevlisi açıkladı.
Onun ağzında 16 Angelinanized tamponlar ile Angelina Jolie ve Brad Pitt oldu “Ee?” Dört “Eh o boşanma yerleşim için ilk başta beni ne kadar teklif etti sanırım …” Hakime sorduAngelina Jolie Sharon Stone uin Temel İçgüdü gibi bacaklarını uncrossing ve geçiş dedi … YETER! Ben beş bir insan boks torbası olarak hafta sonra kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip sizin tarafınızdan ve acımasız profesyonel vixen tarafından kasık 900 dizler her İÇİN CÜMLE HIM. Oturumun sonunda. Şimdi bizim boğarak, bayanlar bitirmek sağlar “ve bunların her biri vefat etmişti kadar tüm Lady Hakimler kurbanlarını ‘kalkık yüzlerine oturdu kaldığı sahip.” Öğleden sonra öğle yemeğinden sonra 2 de başlar. “

“Biz hazırız. Edelim lütfen şimdi öğleden bizim ilk sanık bakın” Lady Hakimler birini açıkladı.Onun kıçından onu altında bir adam ağır bastırarak oldu – o, ezilmiş boğuluyor ve hepsi aynı anda ölüm humilated ediliyordu. O sabah oturumunda adamlardan biriydi.

“Bu öğleden sonra, ilk vaka girin” genç kadın mahkeme görevlisi duyurdu.

Bu, tekrar o sabah oturumu sonrasında mahkeme exitting gibi ona çok yakın kazanılmış vardı bazı genç ile bu kez Angelina Jolie oldu. Genç markası sıfırdan göğsüne ve ağzına alın ve 4 taze Angelinanized tamponlar üzerine, yüzünde ayakkabı baskılar bütün işaretler vardı.

“Ee?” “Ben şimdi mahkeme salonundan dışarı geliyordu Şey gibi … Ben …” Hakime Dört sordu Ayrıca onun lucious dudakları somurtarak ise Angelina Jolie, Temel İçgüdü Sharon Stone gibi bacaklarını uncrossing ve geçiş dedi … “YETER!” interreupted Hakime Üç “Ben CÜMLE HIM bir insan kız boks torbası kendini savunma sınıfları ve ekstra uygulama ve sonra istediği her kadını olarak beş hafta takip kasık sizin tarafınızdan ve bizim dört meanest profesyonel vixens her tarafından her birine 900 diz İÇİN davanın kıçımızı altında boğmak ölümcül. Sonu. ” Crash – bu nedenle onun cezalar için mahkum götürmek için 14 genç mahkeme görevlileri üzerinden çağırma, onun tahta taban vurmak tokmak oldu.

Yedi büyük lucious kadın yargıçların her yüzünde oturan ve bu durumlarda başkanlık bile bir erkek boğuyor edilir.

Kıçından onu altında bir adam ağır kimin aşağı bastırıyordu var, bir duyuruda, “bizim bir sonraki durumda lütfen görelim” – o, ezilmiş boğuluyor ve hepsi aynı anda ölüm humilated ediliyordu.

21 yaşında genç bir kadın duruşma salonuna girdi, ve muhtemelen onun ve taze yıpranmış kız külot bir çift, birlikte 40 yaşlarında bir adam ağzına tıkılmış.

“Genç kadın Tiffany-Jane adlandırılır. Konuşun, kadın” da mahkûm genç erkek onu bütün ağırlığı aşağı basarak bir 2nd yargıç duyurdu.

O gagged adam işaret “bakmaya başladı ….” “Eh, ben bir o …… zaman diğer gün yükselmeye ödemek iyi kazanılan için buraya patronum soruyordu” – “YETER!” Ayrıca yüzünde oturan ve bir adam boğucu 6TH HAKİM KADIN, bu kadar genç değil bu bir haykırıyor. O “Ben burada cümle konuştu Onun tokmak indi sen kendini savunma sınıfları kız yumruk torbası, bir insan ve bir kadın ekstra pratik isteyen ve kıçımızı altında boğmak sonra ölümcül bir hafta takip kasık, 600 diz . ” Crash Gavel! “Sonra?”

Erkek uzağa götürdü ve kadın gülümsüyor ve yürüyüşlere neşeyle kapalı edilir.

Olarak ince ve uzun saçlı bir kadına yakışır elbise giyen de, 23 yaşında bir kadın yürüyor.Ağzına onu külot bir çift ve onun ayak bilekleri ile bağladılar ve gagged, kelepçeli adam birlikte, onu bağladı ardından mahkeme personeli tarafından yürütülüyor, izler.

“Ne oldu, sevgili, söyle bize.” Ayrıca onu güzel güzel poposunu altında nefes mümkün olmayan bir adamın yüzünde otururken, kız, dördüncü bir Hakime dedi.

“Ben bu sürüngeni bir launderette ve istenmeyen advanc yapım olduğunu fark edince Eh, işten eve geliyordu …….”

Tam o giyilen külot sanığın ağzından düştü ve şöyle dedi: “Sen, ben özledim, anlamak lazım …” – “SILENCE!” 5. Hakim bir adamın yüzü oturan söyledi, “Siz erkekler burada konuşmak yasak olduğunu biliyorum!”

A 6. Lady Yargıç tokmak sağ sonra düştü ve o bu adamın cezası duyurdu
“bir insan boks torbası olarak, kastrasyon ans ölümcül kıçımızı altında boğmak iki hafta ardından, kasık için 800 diz.”

Aptal adam tekrar konuşmaya çalıştım “Ama …” bir mahkeme elinizi aitti yıpranmış külot geri ağzına derinliklerine kendi bir 2nd bir, “ile ve bunun için takip itti kadar, bunu ancak birçok kasık tekmeler VE yüzü davalı tarafından takip verebilir hale bir insan boks torbası, kastrasyon, kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip gibi profesyonel mahkeme yandan kız bir ekip tarafından kasık 4 000 dizler, sonra bir beş kadının göğüs kafesi ezmek beş hafta, trample. İLERİ! “

A açıkça obez kadın yürüdü ve tüm genç kadın mahkeme eliyle çekilmektedir tasmalar üç genç erkek.

“Kadın Konuş!” 7. Lady Yargıç da oturan ve kıçını altında bir erkek boğuyor, dedi – “Teşekkür ederim, metresleri, ben de …”

“DUR!” 2. Hakim haykırdı – “başka bir erkek getirmek, benim tek kullanılır!” Zaten günün ilk seatcushion sona erdi ve başka bir ihtiyacı artık vardı. Yani Yargıç Dört, Yargıç Beş ve Yargıç Altı vardı. Her biri yakındaki bir bataklığa gitti onları altında bir shute içine ölü erkekler chucked ve mahkemenin elinde cezalarının son bölümü için hazır, kendi kıçının altından bir sonraki kurbanları yerleştirilir.

“Tamam, devam!” – Obez kadın “Ben park ve chanti bakındım yanı, onlar beni takip ediyordun …” devam – “YETER!” HAKİM BİR onun mağdur Hakime eşek ile yaptığı son mücadeleleri olduğu gibi onu sadece aşağı tokmak çarptı. Kasık 400 diz ben cümle bu olanları, SİZİN DİZ, 200 ardından her profesyonelce yönetilen ve daha sonra ölümcül bir bütün SİZİN GÜZEL BÜYÜK YUVARLAK ass altında, birbiri ardına boğmak. İLERİ! “

Sonraki 20 yaşında genç bir çift, her oldu. Erkek bağladı ve ağzını o taze giyilen külot iki kullanılan tamponlar ve iki çift vardı.
“, kadın Konuş!” – “Peki, yedi kat vardı burada arkadaşım bana evlenme teklif etmeyi reddetti etrafında flört ve bir tanışma görüldü …”
– “YETER!” Kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip ardından SADECE ONUN İLK KURBAN KAPALI TERBİYE, HAKİM ÜÇ DEDİ, “Sen tarafından yönetilen 400 diz kasık Ben cümle ona, artı profesyonelce yönetilen başka bir 400, bir insan boks torbası olarak bir hafta. GELECEK ! “

BİR BEŞ YAŞINDA KIZ YÜRÜDÜ. Arkasında Gagged 58 yaşında bir adamdı. “Kızım konuş!”onu 2 kurban zaten kıçını altında öldüğünü henüz hayata değil, Yargıç Number Four dedi. “Bu adam bana geldi ve bana bir lolipop sunulan Eh, ben oyun oynuyordum, o yüzden onunla arabasının içine tırmanmaya yok dedi … Yani benim panik düğmesine basarak mahkeme uyarılmak” – “WELL DONE, KIZ!” Hakime, Number Five bağırdı, sonra A İNSAN kum torbası olarak 24 saatlik vardiya, kıçımızı altında boğmak ölümcül ON BEŞ HAFTA ardından kasık 40 000 dizlerine Bu vesileyle cümle onu. İLERİ! “Hem tekrar uzaklaştı yönetiliyordu, bir sırıtış ve canlı bir yürüyüş ile kız, başını ve arka etrafında bir işkence hücresine götürdü, asılı kollu erkek.

SONRAKİ SHE, 19 WAS HE 39 ve zengin WAS A GENÇ ÇİFT OLDU. “KADIN SPEAK!” sert aşağı basarak ve hiçbir hava boşlukları vardı emin, onun koltuk-adamın yüzündeki konumunu yeniden ayarlamayı yaparken Hakime Yedi Numara dedi. “Ben aradı ve o yağmur yağıyordu ve o var çünkü iyi derserved uzun bir gün diz-to-the-kasık sonra mahkeme salonuna işkence odalarından evine için sordum …….” – “DUR kasık 9 000 dizler, kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip bir insan boks torbası olarak dört gün için ben vesile cümle onu!.” Yine, her iki uzak yönetiliyordu.

Sonra üç kız, tüm 18 bir grup yürüdü ve tüm bunların kısa etekler ve uzun saç demet öldürmek için giyinmiş. İki erkek külot-ve-tampon gags ile yönetiliyordu.
Bunlardan biri her biri ile seks ve diğer destek veren bir kılıç ile patlamış onun dostum oldu sonra kızlar için ödeme tevkif eden bir genelev müşterisi oldu onun arkadaşı çıkışında. Birkaç saniye içinde, onlar da mahkeme ve ölümcül Lady Hakimler kıçının altından boğarak götürmüşlerdir kızlar tarafından ballkickings & dayağa mahkûm edilir.Yedi yargıçlı sonraki sanık, altı çağırmadan önce onlar üzerinde oturan olmuştu erkekler kapalı bitmiş ve başka bir adam onlar derhal üzerine oturdu, kim teslim vardı.Önümüzdeki altı hükümlü dışarı çıkardı ve bayan Hakimler eşek altına yerleştirilir.

İLERİ!

“Şey …” 15 Küçük bir kız başladı “bu bir ben giymişti çünkü gece kulübüne girmesine izin olmadığını söyledi …” – YETER! 400 diz kasık Ben cümle ona, hem boks torbası gibi bir hafta, kıçımızı altında boğmak ölümcül izledi. Onu üzerinde oturan ve onun ayakkabı altında onun testisleri kırma ise Yargıç İki onun 4’üncü kurbanı delme meşgul olduğu gibi Ve diğeri? “, Yargıç Üç telaffuz.

“Eh, ikincisi benim bruvvah … ve benim onun ödev yapmadım benim eğer traş tehdit ……” – YETER! 6 000 İÇİN Ben CÜMLE HIM! kıçımızı altında boğmak ölümcül. “Diğeri zaten götürülürken iken o utanç içinde başlarını düşük, ilan izledi kasık için diz.

SONRAKİ?
“Şey”, “o benim matematik öğretmeni, ve sen o benim hakkında ne dedi biliyor musunuz ….” kızların son başlatılmasından YETER! Onun altında kurbanın inliyor nihai ve el hareketleri iken ben 9 000 000 dizleri İÇİN tam yüz pulverizasyon boks torbası oturumu ve kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip kasık için CÜMLE HIM. “, LADY HAKİM BEŞ KARAR.

Kendilerini memnun bakıldığında, kızların mahkeme salonundan dışarı çıktı. Erkekler Yani memnun aramıyorum, zindan yönetiliyordu. “İLERİ!”

Peggy Bundy yürüdü ve çok ağzında bir tampon ile bir gag onun yasini bir adam. “Eh, ben bu adamın ayakkabı emziren iken saklamak …” YETER! 900 diz TO kasık I CEZASI HIM, beş bir insan boks torbası olarak saat sonra kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip. “, Bir kar üzerinde domates kırmızı kafa onu güncel seatcushion azaltılmış olması onu daha önemli kilo Hakime Sekiz açıkladı onun mükemmel ass altında beyaz vücut. “İLERİ!”

Sonraki bir puma cilt ceket ve çok kısa bir siyah numara uzun sarışın saçlı bir sokak fahişe oldu. “Eh, sen ona fazladan bir blowjob maliyetleri söyledim bu adam ne dedi biliyor musun? ….” YETER! Boks torbası ve kıçımızı altında boğmak ölümcül bir iki saat takip kasık 40 000 diz İÇİN Ben CÜMLE HIM,. Zaten onu 4th kurbanı üzerine ilk defa oturarak İLERİ! “BAYAN HAKİM ÜÇ AÇIKLANDI.

“Bu ÖĞLEDEN için son bir” genç kadın mahkeme görevlisi duyurdu.
It BRITNEY SPEARS ve atom yavrusu, tüm ortak ağzında 11 Kittenized tamponlar ile, onun kravat bir adam çekerek oldu “Ee?” Dört “Peki biz bu creepazoid bulundu tahmin nerede …” Hakime sordu Britney Spears dedi – “senin yatak çorap çekmecesi” Yargıç iki sordu – “hayır, benim giysi dolap, plakalar aracılığıyla dışarı atmayı!” … YETER! Ben 900 dizler her İÇİN beş bir insan boks torbası olarak hafta sonra kıçımızı altında boğmak ölümcül bir takip bizim üç acımasız profesyonel vixens tarafından her ve 900 ile kasık için CÜMLE HIM. Oturum sonu. Yeniden iki saat içinde akşam oturumu için bir araya gelecek.

Bir cevap yazın