Sekreter Ve Patronın Seks Hikayeleri

.. O kabaca ayaklarının üzerine düştü yatak üzerine onu attı gibi, diye fısıldar, “!, Azgın hott, aşk maymunu Becer beni” Ve bu ile o tablo döndü ve o oldukça sığacak yatak üzerine onu attı güzel ve vahşice onu onun ipek bluz yırttınız başladı. Onu siyah, deri dar etek yukarı kaydırdı ve onu siyah dantelli külot ile onu parmak başladı.

Aniden elini fişleri ve o birbirlerine karşı başlarını zıplatma, onun üstüne düşer. “Çok üzgünüm … ben onu demek istemedim.” O “EVET SİZE DID yanıtlıyor! Artık arkadaş olacağız! Değiliz “Paniğe kapılan, bizim kahraman yalvarır,” Hayır gitme lütfen! Yemin ederim iyi olacak! “O bir sırıtma dışarı sağlar, ve onun bekleyen parmaklar onu iliklerine aşk kepçe bindirmeler. Her aroma atmosfer doldurur ve bu iki hatta daha zehirleyecek hizmet eder. O bile hızlı parmağıyla başlar, ve onu bekleyen kedi içine kolayca üç parmak sığar.

O onun horoz emmek olabilir ve o hala kolayca parmağıyla ve hatta o diledi eğer bir tadı olabilir bu yüzden kendini döndü inşa sevdiği adam tarafından becerdin parmak olmanın sırf zevk gibi. O daha hızlı emilir ve o hızlı parmaklı Bu ısı ve zevk bir yoğunlaştırılması döngüsü dönüştü ve o yüksek sesle onun zevki ona orgazm bile yakın gelmek için neden daha hızlı hareket etmesine neden olan yükselmesine neden inledi … ve benzeri ve benzeri.

Tamamen klişe döngüsü devam ederken, onun kasık içine kadar Welling kendi orgazm hissetmeye başladı. Aniden, o onu kedi içinde burnunu derin sopa tuhaf ve kontrol edilemez bir dürtü hissettim. Oh evet, “O da böyle yapar ve onu pislik içinde garip istilacı üzerine, güzel kız inliyor! Ah içimde derin senin büyük horoz duygu o kadar! “” Umm, benim horoz olmadığını beni ateşliyor. Öncelikle, benim horoz kümes ve tüm ikinci, sen hala benim üzerinde emme ediyoruz “dayak sopa.” Hangi ağzınızda ile konuşmak nasıl başardın, ilginç bir soruyu gündeme getirir? “Dazzled by bizim kahraman mantığı, kadının erkeklerin sadece akıllı onu daha vardır sonucuna varmıştır. Yani o nedenle deneyin değil. O sadece eğlenceli zevk, o ne yaptığını devam ediyor. Bunu oluşturur, o cum bir akış içinde sürer, onu küçük adam odası dolum inliyor. Adam çekilirse, öksürük ve fışkırtması, ardından bilgeleri bilgelik ve zarafet ile devletler, “Bu daha erotik hariç, burnuna su almak gibi bir şey!”

Bir titreme, ve ona düşer. Biraz hayal kırıklığına, cesur kahraman kendini bitirmeye karar verir. Birkaç dakika sonra, o bu yere gitmiyor gerçekleştirmektedir. Bakışları dolaşır ve onu yanında genç arkadaşı görür. “Hmm, bu ilginç olabilir …” kadının giysilerini çıkarma, o güzel ve ıslak, onu kedi etrafında onun üyesi kayar. Sonra, o derin onun içine atar!Duygu, ve inanılmaz … bok Ah, ben zaten geldi …

Peki erkekler ve kızlar, ben bu yüzden artık kendi konum için geldin, ne var. Şimdi nerede bu dokuların koydum ….

Bir cevap yazın