Pencereden Bakarken Kendimi Yatakta Buldum

Pencerede oturmuş kara kara düşünüyordum. O aralar seks yapma arzusu ile yanım tutuşuyordum. Üreme organımın hemen bir kişiyle ilişkiye girmesi gerekiyordu. Birini bulup her yerini yalamalıydım. Dudağını ısırmalıydım. İşte bunları pencerede düşünürken birden isteklerim gerçekleşmeye başladı. Bu isteklerimin gerçekleşme aşamasını sizlere aktarayım.

Okulun tiyatro çalışmalarına katıldıktan bir süre sonra roller belli olmuş ben baba nida da ana olmuştu. Arkadaşlar bana baba ona da ana der olmuşlardı. Birkaç çalışmadan sonra samimiyetimiz artmış ben ona “karıcım” o da bana “bey” diye hitap eder olmuştu.

Birgün boş bir derste koridorda dolaşırken onu sınıflrının penceresinden aşağıya bakarken gördüm. Anlaşılan onunda dersi boştu usulca arkasına yanaştım we arkadan bindirdim. Birden irkildi.

O da istekliydi…”Kocandan da mı utanıyorsun dedim” we dudağına yapıştım. Anlaşılan o da istekliydiki ses çıkarmadı. Hemen faaliyet geçtik. Ben sıraya oturdum. O da benim kinin üstüne. Hoplayıp duruyordu. Gömleğinin 2 düğmesini açtım. Göğüsleri dışarı fırladı. Bi yandan amını sikiyor, bi yandan dudaklarını we göğüslerini öpüyordum, bir yandanda göt deliğine parmağımı sokup genişletiyordum.

Sallanan göğüslerini emiyordum. Sonra öğretmen masasına yatırdım. Amını yalamya başladım oda benim sikimi yalıyordu. Artık boşalma zamanım grelmişti. götünü birazdaha parmakladıktan sonra yawaş yawaş sikimi sokmaya başladım. Ses çıkaramıyor uff uff diyordu. Istersen ağzına wereyim edim “yok böyle zewkli oluyo” dedi. Yawaş yawaş derken hızlandım gidip geliyordum we sonunda o dar poposu beyaz sıvımla dolmuş taşıyordu…

Bir cevap yazın