Oyunda Tanıştığım Adamla Zevk Dolu Bir Gün!

Son zamanlarda FPS türü oyunlara merak sardım. İnternet üzerinden oynanan online bir fps oyunu olan Point Blank oynamaya başladım. Benim yaşımda bir kız için böyle oyun oynandığı zaman dalga geçiliyor fakat ben çok zevk alıyorum oyun oynamaktan. Oyunda Team Speak üzerinden klanlar turnuva vs. yapıyorlar. Ben de kendimi geliştirip bir klana girdim ve TS’den devamlı sohbet ettim. Hem kız olduğum için hem de iyi oynadığım için benimle iyi konuşuyorlardı. Derken klanda yer alan Batuhan adında bir adamla samimi olmaya başladım. Bütün gün konuşuyordum onunla nerdeyse. Birlikte oyun oynuyordum, birlikte odalara giriyordum. Dediğim Batuhan da bizim iki üst mahallede oturuyormuş. Çocuğu hiç görmedim şu ana kadar ama facebooktaki fotoğraflarından yakışıklı bir adam olarak tahmin ettim.

oyunda-tanistigim-arkadas

Bir gün Batuhan durduk yere beni evine çağırdı. Evdekiler bir yere gitmiş ve bir hafta gelmeyecekmiş. Benimkiler de o ara il dışındaydı yani evde yalnızdım. Hem biraz korktuğum için hem de o aralar eğlence aradığım için kabul ettim ve evine gittim. Apartmanın girişinde beni karşıladı ve evine kadar birlikte çıktık. Tahmin ettiğim kadar yakışıklı bir adammuş. Derken eve girdik ve oyun oynamaya başladık Bir iki saat oyun oynadıktan sonra, yorulduğumu söyledim ve yatağa uzandım. O da geldi yanımda oturdu ve muhabbet ettik. Bir ara o da yanıma yattı ve dudaklarımız birbirine çok yakın bir şekilde konuştuk. Nefesimizi hissedebiliyorduk. Yarım saat kadar böyle konuştuktan sonra, kendimi adama bırakmak istedim ve koynuna girdim. Kafamı tam kaldırırken onunla göz göze geldim ve birden dudağını dudağımda hissettim. Öpüşmeye başladık. Bunu yaparken de konuşuyorduk. Neden böyle bir şey yaptığını bilmediğini ama içinden geldiğini söyledi. Ben de en iyisini yapıyorsun dedim ve bu şekilde yarım saat seviştik.

Ardından beni soydu ve yatakta sikmeye başladı. Amımdan sokmuyordu bozarım korkusundan dolayı. Götümden bir güzel sikti. Ben de çok zevk alıyordum bu işten. İki saat boyunca bu şekilde sikiştik galiba sonra yatağına uzandım ve birlikte uyuduk. Sabah da o uyanmadan duşumu alıp eve gittim.

Bir cevap yazın