Otobüste Başlayan Sürtüşme Yatakta Devam Etti

İstanbul’un en büyük sorunlarından birisi sanırsam ulaşım ağı. Fakat geçen günlerde benim çok işime yaradı. 20 ‘sine vurmuş ve bir yandan da farklı tatlar arayan bir kızım. Henüz bakireliğim elimden alınmamıştı fakat metrobüslerin de katkısı ile bakireliğim bozuldu. Olayı kısaca anlatayım size.

Beylikdüzü’nden Zeytinburnu’na işe gidiyorum her sabah.Yine standart başlayan bir sabahta işe giderken, metrobüse bindiğimde yanıma yakışıklı bir erkek oturdu. Kaslı ve takım elbisesi üstüne cuk diye oturmuş erkeğin ismi Berk’ti. İsmini nerden biliyorum diye sorarsanız, eh sevişirken ismini öğrenmek zor olmasa gerek. Neyse, olayı saptırmadan devam edelim. Telefonla onu kesmeye çalışırken birden gözgöze geldik, küçük bir gülümseme yaşadık aramızda. Ardından beni katıldığım bir dernekten arkadaş aradı. Ben de o derneğin başkan yardımcılarından biriydim. Telefonda dernekten konuştuk. Telefonu kapadığımda adam bana merakla bakıyordu. Birden “buyrun” dedim. Bir anda ne yaptığıma inanamadım ama ağızdan çıktı bir kere. Ardından adam konuşmaya başladı. O da derneğe katılmak isteyenlerden biriymiş derken muhabbet koyulaştı. Yol boyunca konuştuk ve aynı durakta indik. İşe doğru birlikte yürüyorduk.  O da yakında bir yerlerde çalışıyormuş ve kendi işiymiş. Ofisime gelsene, sohbete devam edelim dedi.

otobüste-iliski

Benim de işim acele bir iş değil öğlen vakti gitsem de oluyor anlayacağınız. Ofisine gittik, birlikte ofisi açtık. İçerde sohbete devam ettik. Birden adam, benden çok hoşlandığını söyledi. Açıkçası ben de ondan çok hoşlanmıştım ve fırsatı değerlendirmek istiyordum. Yanına gittim ve kucağına oturdum. Benim kadar hoşlanıyor musun acaba diye soru sordum. O da dudaklarımı iki üç dakika ıslattıktan sonra evet hoşlanıyorum diye cevap verdi. Ardından beni soymaya başladı. Ben de ona eşlik ettim, günüm standart başlamıştı ama birden olaylar değişti ve amımı yalamaya başlayan bir adamla buldum kendimi. Ardından masaya yatırdı ve sikmeye başladı. Saat 10 gibi başlayan seksimiz en fazla iki üç saat sürebilirdi. Çünkü işe gitmem gerekiyordu. 12.30’a kadar seviştik ve ara ara üstüne çıkarak beni becermesini sağladım. Öğlen saatlerine seksimizi kestik ve telefon numaralarımızı kayıt ettik. O günden bu yana 2-3 kere ofisine giderek üç dört saat boyunca sevişiyoruz. Ben durumumdan çok memnunum, galiba o da benim kadar memnun.

Bir cevap yazın