Omegle’da Tanıştığım Türk Kız İle Buluştum

Omegle’yi hepiniz bilirsiniz. Karılar kızlar yarrakların bol olduğu bir chat sistemi. Videolu olarak webcam ile karşılıklı görüntülü iletişime geçebiliyorsunuz. Bu siteyi kullanan onlarca abaza var kız düşürebilmek için. Ben de o abazalardan birisiyim. Her gün bir iki saat omegle’de takılır kız düşürmeye çalışırım. Ta ki iki gün önceye kadar. Omegle’de yine takılırken, bir kız ile karşılaştım. Kız gerçekten tatlılık abidesi ve Türk. hemen muhabbeti kurdum ve muhabbet koyulaştı. Nerden baksanız bir yarım saat konuşmuşumdur. Daha sonra zaten telefonumu verdim whatsapttan konuşmaya devam ettik.

omeglede-tanistim

Kız benim yaşlarımda ve yarım saatlik yürüme mesafesi olan bir yerde oturuyor. Yani her türlü buluşabiliyoruz. Tabi ben de bunu bildiğim için sohbete devam ettim. Kız benimle aynı yaşta ve okumayı bırakmış, evden kaçmış ve bekar bir hayatı varmış. İki gün boyunca kesintisiz olarak whatsapptan konuştuk. İki günün sonunda ise beni evine davet etti. İkimizin ortak olduğu bir etkinlik olan Counter Strike: Global Offensive oynayacaktık. Ben laptopu alıp evine gittim. İlk yüzyüze tanışmamız olduğu için heyecanlıydım. Biraz sohbet ettik ardından oyuna geçtik. Oyunda harika bir tatlı rekabet vardı. Daha sonra işi iyice abarttık ve iddia şeklinde oyunu oynamaya devam ettik. Her el sonunda kazanan, kaybedene bir şey yaptırıyordu. İlk başlarda olaylar basitti. İşte kalk takla at, yok tavana zıpla filan. Fakat bir el yenildim ve gelen istek ise soyunmamdı. Külot kalacak şekilde soyunmamı istedi. Ben de birden oyunda konsantre oldum ve ondan sonraki eli kazandım. Aynı isteği bu sefer ben ona yaptım. Derken beş on dakika sonra çırılçıplak bir şekilde sevişmeye başladık.

Kız güzel olması ile birlikte harika seks yapıyordu. Her yerimi yalamıştı ve yalamaya devam ediyordu. Bir yandan da sikimle oynuyordu. Ardından ben atağa geçtim ve onu ters yatırarak üstüne çıktım ve yalamaya başladım. Sütyenini açarak memelerini yaladım. Aslında o gün yaşadığımız seks çok fazla değildi. Fakat ertesi günlerde yaşayacağımız erotik anlar için bir başlangıçtı ve iki üç günde bir onun evine giderek sikişmeyi düşünüyorum. Tabi bunu zaman gösterecek.

Bir cevap yazın