Müvekkilim İle Yaşadığım Sıcak İlişki

Uzun süredir çalıştığım ve daimi müşterilerim arasına giren bir hatun ile yaşadığım sıcak ilişkiyi şimdi bu yazımda sizlere aktarmak istiyorum. Müvekkilim ile kazandığım davaların haddi hesabı yok. İş böyle olunca birbirimize karşı çok samimi olduk ve en sonunda samimiliği son aşamaya getirdik. Müvekkilim ile gece boyunca sikiştim.

müvekkilim olan kadını siktim

Hala o günü düşününce tahrik oluyorum ve o kadını özlüyorum. Eşimle uzun süredir aktif bir seks hayatımız yoktu.
Ben de porno sitelere seks hikayelerine bakarak kendimi tatmin etmeye çalışıyordum. Karımı aldatmak istemiyordum ama artık dayanacak gücüm de kalmamıştı. Neyse hikayeye başlayayım. İki ay kadar önce bir boşanma davası almıştım. Davayı aldığım duygu hanım 30 yaşlarında fiziği çok güzel bir kadındı. Öyle böyle derken davayı sonuçlandırdık. Ama ben bu kadından paradan başka şeyler de bekliyordum. Onu ilk gördüğüm andan itibaren içimde beslediğim seks duygularını bi türlü bastıramıyordum. Onunla birlikte olmak için her şeyi yapabilirdim. Olay davadan önce başladı aslında. Son olarak dosyanın üstünden geçtik ve Duygu hanımı ofisimden göndermeden önce bir bardak çay ikram ettim ve dava dışı konular konuşmaya başladık. Öyle havadan sudan sohbet ediyorduk. Birden aramızda bir samimiyet doğmuştu. Aradığım fırsat ayağıma kadar gelmişti. Neyse bu ödeme ile ilgili biraz sorun yaşayacağımızdan bahsedince hemen aklıma bir fikir geldi. Sonra mahkeme günü geldi çattı. Kocası ile tek celsede boşandılar. Ama kocasından korkuyordu o gece ablasında kalacağını söyledi oraya bırakmak için gittiğimde ise kocası da oradaydı. Hemen hiç durmadan gittik ve kalması için onu ofise bıraktım. Eve gittim ve birkaç saat sonra Duygu hanım aradı. Hemen ofise gittim bi şey olduğunu düşünerek. Ofise gittiğimde ise beni içeriye aldı ve öylece bana bakmaya başladı. Ne o bi rşey diyor nede ben ona bir şeyler soruyordum. Yüzüme bakıp gülümseyerek sizinle yatmak istiyorum dedi. Yanıma geldi ve beni öpmeye başladı. ilk başta karşılık vermedim durmasını bekledim ama ara vermeden uzun uzun dudaklarımdan öpüyordu. Ben de daha fazla kendime hakim olamadım ve bende onu öpmeye başladım.

Koltukta uzun uzun öpüştükten sonra dudaklarını dudaklarımdan çekerek kulağıma aylardır bunun özlemini çekiyorum dedi. kocasından görmediği bu ilgiyi aylar sonra benden çıkarıyordu. Ben de bu durumun hayalini uzun süredir kuruyordum. Bu kadın davanın ilk gününden bana ilk geldiği günden bu yana arzuladığım kadındı. Onun kulağıma fısıldadığı sözlerle daha da azdım. Elini pantolonumun üzerine koyarak sikimi avuçlamaya başladı. Sikimi avuçladığında zaten öpüşme sırasında sertleşen sikim direk eline gelmişti. Sikimi avuçlarının arasında sıkı sıkı tuttu ve nolursun sok şunu içime dedi. Onun azgınlığı ile kendimden geçmiştim. O anki halimi tarif etmem gerekirse ıssız bir adaya düşüp yıllarca sikişmemiş biri gibi hissettim kendimi onun yanında. Artık karım bana bu şekilde şeyler yapmıyordu. Kendimden geç bir kadınla seks hayalleri şahsen bana ayrı bir haz vermişti. Üzerimizde ne varsa çıkardık ve tamamen soyunduk. Sonra içimdeki şüphe nedeniyle ofisin dış kapısını tekrar kontrol etmek ve kilitli değilse kilitlemek için yanından ayrıldım ama o kadar sabırsızdım ki çırılçıplak ofisin içinde koşa koşa kapıya gidip geldim. Odaya tekrar geri döndüğümde onu iki kişilik kanepenin üzerine uzanmış ve kendi amını ellerken buldum. İçeri girer girmez yanına gittim bacaklarının arasına girip bacaklarını kaldırdım. Elleri ile sikimi tutarak amının üzerine hizaladı. Sikimi yavaş yavaş amının üzerine sürttükten sona sokmaya başladım. “aaahh işte böyle, aaaah çok iyi” diyerek çığlıklar atıyordu. Resmen altımda yatak kadın o kadar azgın ve seksiydi ki inanamıyordum zevkten delirecek gibiydim. Önce yavaş yavaş siktim ve sonra hızlanmaya başladım. Ben içine her girip çıktığımda ağzından öyle sözler çıkıyordu ki daha önce hiç duymamıştım. Onun ağzından çıkan her cümle hala aklımda. Dakikalarca onu o şekilde siktim ve amına boşaldım. Yılların özlemini dindirmek için sabaha kadar sikiştik. Karıma da bi yalan uydurdum.

Bir cevap yazın