Matematik öğretmenimle saatlerce sikiştik

Selam arkadaşlar adım Tuna. 17 yaşındayım. Sitedeki hikayeleri okuyunca dayanamadım bende kendi başımdan geçen hikayemi yazacağım dedim. Bu olay bundan 3 ay önce olmuştu. Çok seksi ve güzel bir matematik öğretmenim vardı. Derse her zaman mini etekle girerdi.
 Soğuk sıcak dinlemezdi. Okulların açılmasını hep onu görmek için istiyordum. Bir an önce açılsada onu görsem diyordum. Bunu sadece ben değil sınıftaki tüm adamlar istiyordu. Endüstri meslek lisesindeydik ve dolayısıyla sınıfımızda kız da yoktu. Matematik öğretmenimiz derse girdiği zaman arkaya geçip otuz bir çekiyorduk. Çok seksiydi ve biz dayanamıyorduk.
 Mecbur kalıyorduk. Bir keresinde bu dersteyken arka tarafta boş bir sıraya geçtim bu ders anlatırken ben bunun kocaman poposunu ve o sütun bacaklarını izliyordum ve otuz bir çekiyordum. Sonra bu arkasını döndü ve beni gördü ama görmezlikten geldi birşey söylemedi.
 Bende hemen sessiz bir şekilde kaldım orada ve dersi dinlemeye başladım. Bizim diğer arkadaşlar içlerinden gülüyordu. Zil çaldı ve eve gitmek için hazırlanıyorduk. Çünkü son dersteydik. Son 2 dersimiz matematikti. Herkes çıkarken bende çantamı topluyordum ve tam çıkacakken Tuna sen kal dedi. Bende tamam hocam dedim. Korktum kesin tutanak tutturup disipline verecek ve beni okuldan atacak diye içimden söyleniyordum. 
Ama sandığım gibi olmadı. Bana, Tuna kitapları eve götürmek gerekiyor ve çok ağırlar bana yardımcı olurmusun? dedi. Bende tabiki hocam dedim.
Sonrasında yola çıktık ben çok heyecanlıydım onunla beraber yolda yürüdüğüm için hem zeki bir kadındı hemde evli falan değildi. 15 dakika sonra evine vardık ve hocam geldik sanırım dedim. O da evet geldik dedi. Çıktık binaya. Evi 2. kattaydı. Sonrasında hocam buyrun kitaplarınızı başka isteğiniz yoksa ben artık gideyim dedim. Matematik öğretmenimde olur mu Tuna dedi. Gel yorulmuşsundur. Kola ya da meyve suyu ikram ediyim sana dedi. Bende hocam gerçekten sağolun dedim. O da, ben gel diyorum sana sözümü niye ikiletiyorsun dedi. Bende tamam hocam siz nasıl isterseniz dedim. 
Geçtik eve oturuyorum. Bana ne içersin dedi. Bende kola varsa kola alayım zahmet olmazsa hocam dedim. O da ne zahmeti canım öyle şeymi olur dedi. Sonrasında kolamı getirdi. Kendine de bir bardak getirmişti. O da içiyordu. Geçti yanıma oturdu bacak bacak üstüne attı. Resmen eriyordum o an. Çok güzeldi bacakları. Sonra eee anlat Tuna neler yapıyorsun dedi. Bende iyilik hocam aynı şekil işte dersler falan dedim. O da bana sen bugün derste ne yapıyordun dedi. Bende kekeliyerek ne yapıyordum ki hocam dedim. O da hadi hadi sen bilmiyormusun ne yaptığını dedi. Bende hocam gerçekten bilmiyorum dedim. O da bana geçmiştin arkada birşeyler yapıyordun ya dedi. Benden neden gizliyorsun dedi. Ben zaten gördüm orada ne yapdığını diye cevap verdi. Bende hocam şeyyyyyy yani bilmiyorum hocam. Hocam özür dilerim ne olur kusura bakmayın dedim. O da yok canım ne kusuru dedi. Sorun değil dedi ve bana sen orada 31 çekerken kimi düşünüp çekiyordun dedi. Bende hocam hiç kimseyi dedim. O da yalan söyleme bana dedi bana nasıl baktığını görmedimmi sanıyorsun dedi. Bende siz öyle diyorsanız öyledir hocam dedim. O zaman sen benden hoşlanıyorsun o zaman dedi bana. Bende bilmem ki hocam dedim. Hadi hadi bana karşı rahat ol birtanem dedi. Bende olabilir hocam. Bana karşı rahat ol diyorsanız bende rahat olurum o zaman dedim. O da ha şöyle dedi rahat rahat konuşalım işte seninle dedi. Bende peki dedim. Sonra bana, hiç bu zamana kadar herhangi bir kızla beraber oldun mu? diye sordu. Bende hayır hocam olmadım dedim. Hmm anladım dedi ve birden elini sikime attı. Sikimde zaten bacaklarından dolayı kazık kadar olmuştu. Bende hocam ne yapıyorsunuz dedim. Utandım diye cevap verdim. Utanma bebeğim dedi bana ve bu akşam yapacaklarımız aramızda kalacak dedi. Olur mu? diye soru sordu bana. Bende aramızda kalır hocam merak etmeyin ama ne yapacağız ki bu akşam dedim. (Biliyorum ama bilmezlikten geliyorum.) Anlasana kuzum bu akşam ben seninim sende benimsin dedi. 
Tamam nasıl isterseniz dedim ben. Sonra baktım soyunmaya başladı ve amımı yala dedi. Bende artık o sırada utanma falan kalmamıştı bu da istiyor zaten dedim en iyisi son gaz devam edeyim dedim ve amına yapıştım yalamaya başladım. Amı küçücük açılmamış bir gonca gibiydi. Amını yalarken amının 2 yanağınıda dudaklarımın çevresinde hissediyordum. erotik hikayeler okuduğum içinde bunun bayağı bi etkisi vardı üzerimde. Amını deliler gibi yalıyordum. O da sessiz sessiz inliyordu devam et devam et diyordu. Ben abartısınız  30-40 dakika boyunca amını yaladım ve ağzıma amının sıcacık suları aktı. İlk sex tecrübemdi ama bir harikaydım. Sonrasında soyun dedi ve bende soyundum. O da sikimi ağzına aldı ve ağzına ileri geri yaparak sikimi emiyordu. Ben böyle bir zevki hayatım boyunca yaşamamıştım. 
Süperin ötesinde birşeydi. Daha sonra ise sikim kazık kadar olmuştu ve arkadan yap beni dedi. Bende tamam dedim ve kazık kadar sikimi onun küçücük göt deliğine usulca sokmaya başladım. her sokuşumda inliyordu. Aaaa çok acıyor ama çok zevk alıyorum diyordu. Devam ettim. 2-3 saat boyunca öğretmenimi sikmiştim. Saat nasıl geçmişti 2 mizde anlamamıştık. Harika birşeydi. Üstümüzü giyindik ve bana Tuna bütün bunlar aramızda kalacak biliyorsun değil mi? dedi. Bende tabiki hocam benden asla sır çıkmaz dedim ve kimseyede anlatmadım. Sadece ilk defa burada yazıyorum başımdan geçenleri. Bu arada bu yarı yıl tatilinde ise 2 olan matematiğim 5 gelmişti. Adamlar hep şaşırmıştı. 
Neyse hikayem bu kadar. 
Hadi hoşçakalın

Bir cevap yazın