Liseli Kuzenime Arkadan Girdim

Merhabalar öncelikle. Sizlere bugün anlatacağım hikayem ben ve 16 yaşındaki çıtır kuzenim arasında geçiyor. Liseli kuzenimi sikişimi anlatıcam. Olayların başlangıcından sonuna kadar her şeyi detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Güzel, çıtır ve tazecik amcığı olan kuzenime nasıl geçirdiğimin hikayesi karşınızda.

kuzenimi becerdim

daha ergenliğe yeni giren bir kız ama yaşına göre o kadar güzel bir fiziğe sahip ki dolgun göğüsleri muhteşem bir kalçası var. Aslında biz birlikte büyüdük sayılır berna benim teyzemin kızı ve aynı mahallede oturuyoruz o yüzden her gün beraberdik. Sonra onun böyle küçük bir kız çocuğundan güzel bir genç kıza dönüşmesini ve o muhteşem fiziğini görünce artık kafam başka şeylere çalışır duruma gelmiştim. Bir şekilde sürekli şakalşırken falan göğüslerini kalçalarını dokunuyordum ve haliyle sikim taş kesiliyordu tabi. Akşamları eve gidip tuvalette onu düşünüp hayal ederek 31 çekiyordum sürekli. Ama artık bu kadarıyla yetinicek gücüm kalmamıltı napıp edip kuzenimi sikmem gerekiyordu.

Kuzenimle aramı biraz daha sıkı tutmaya başladım birlikte cafelere gidiyoruz, sinemaya gidiyoruz parklarda bahçeler de gezip oturuyoruz. Zaten sammiydik ama artık daha da samimi olmaya başlamıştık eve yavaş yavaş istediğimi elde edebilicektim. Kuzenime özel hayatımdan bahsediyordum ve onunda hiç çekinmeden bna herşeyini anlatabileceğini söyledim. Başalrda tabi çekindi ama ben sürekli ona herşeyimi anlattıkça oda bana özel hayatını anlatmaya başladı ama üstü kapalı bir şekilde yani en masum olan şekilde evet erkek arkadaşım oldu falan ama sadece öpüştük başka birşey yapmadık falan diyordu. Ben onunla şakalaşır gibi yaapıp orasını burasını ellerken taş kesilmiş sikime kaçamak bakışlarını yakaladığım için tabiki de daha fazlasını yaşadığını tahmin ediyordum.

Ona benimle daha fazlasını da paylabileceğine ikna etmeye çalıştım. Çünkü o bana ne kadar fazla anlatırsa ben konuya daha iyi bir şekilde giriş yapabilecektim. Ben anlattım cinsel hayatımıda bunun çok güzel birşey olduğunu ama daha önce hiç senin kadar güzel fiziğe sahip bir kız arkadaşım olmamıştı senin erkek arkadaşın ne kadar şasnlıymış dedim artık bana fazla özelini anlatabileceğine güvenmişti ve cinsel ilişki yaşadığını ama sadece götten verdiğini hla bakire olduğunu anlattı. Evet artık yavaş yavaş konuya girip istediğimi almanın vakti geliyordu. Zaten bence o da benimle yaşamak istiyordu çünkü gözü sürekli sikime doğru kayıyordu. Sonra bir kaç gün sonra birlikte yine sinemaya gittik çok romantik ve içinde seks sahnelerinin de geçtiği bir filme bilet aldım.

Filmin romantik sahnelerin de elimi yavaş yavaş kuzenimin omuzuna doğru attım ee işe direk bodozlama dalacak halim yok sonuçta. Baktım oda kolumu atmamdan rahatsız olmuyor sonra daha çok ona yaklaşmaya başladım oda yavaş yavaş bana doğru sokulmaya başlamıştı. Sonra yüzümü ona doğru çevirdim ve gözlerine bakarak dudağına küçük bir öpücük kondurdum önce tepkisini ölçmem gerekiyordu çünkü. Sonra bana gülümsedi ve ben tekrar kuzenime doğru yöneldim ve sinemada deli gibi öpüşmeye başladık zaten en arka sıradan bilet almıştım bir de karanlık olduğu için hiç bir sorun yoktu. Öpüşürken elimi amına doğru kaydırdım ve onun elinide alarak sikimin zğerine koyup okşaması için atak yaprım. Bir yandan öpüşüyor bir yandan da birbirimizi okşuyorduk. Sonra film bitti ve eve gittik. Annemle teyzemler akşama dayımlara yemeğe gideceklerini söyledi bizde fırsat bu fırsat diye evde kalmak istediğimizi ders çalışacağımızı söyledik ve evde başbaşaydık. Annemler evden çıktığı gibi deli gibi öpüşmeye başladık biryandan da birbirimizi soyuyorduk. Sonra kuzenimi yatağa yatırdım ve o güzelim amını yalamaya başladım 1 saat boyunca ön sevişme yaptım ona çünkü amından almaya hazır olması gerekiyordu bana beni sik diye bağırması gerekiyordu ve artık tam da istediğim kıvama gelmişti yeter artık dayanamıyorum içime girmeni istiyorum dedi ama kızlığın dediğim de umurumda değil yeter çıldırmak üzereyim dedi ve hemen atağa geçtim yavaş yavaş önce sikimin başını sokup sonra hopp hepsini içine gömdüm birkaç kez git gel yaptıkdan sonra sikimi çkarttığımda sikim kan olmuştu. Bayılıyorum bakire kızla sikişmeye o gece annemler gelene kadar kuzenimle sürekli sikiştik. Artık sürekli sikişiyoruz zaten.

Bir cevap yazın