Kuzenimin sevgilisini siktim

Merhaba arkadaşlar,
İsmim Tayfun, 26 yaşındayım. Başımdan geçen sır olarak sakladığım bir olayı sizler ile bu ortamda paylaşacağım.
Bu sene yaz ayında kız arkadaşım ve ben tatil planları yaparken bir anda yakın görüştüğüm kuzenim ve sevgilisi de bizimle tatile gelmek istediklerini söylediler. En azından hep beraber eğlenecektik, güzel bir planlama yapıp biletler ve rezervasyonları hep birlikte öncesinde ayarladık.

Gün geldiğinde onlar İstanbuldan, biz İzmirden yola koyulduk ve otelde buluştuk. Otel çok güzeldi, tam tatil için biçilmiş kaftan niteliği taşıyordu. Sınırsız yemek ve alkol havuz sahil, farklı aktiviteler herşey vardı. 1 hafta doldu dolu geçsin diye tüm aktivitelerin yer aldığı bir paket satın almış kendimize boş zaman pek bırakmamıştık. Gece için gece klüpleri planı bile yapmıştık.
kuzenimin-sevgilisini-siktim
İlk üç gün çok güzel geçmiş hep beraber eğlencenin dibine vurmuştuk. Fakat sonrasında etrafta turist kızlar, sevişenler aşk yaşayanlar beni daha da çok kamçılamış ve hazır tatile gelmişken birde çapkınlık yapabilir miyim diye fırsat kollar hale gelmiştim. Sürekli sevgilimden fırsat buldukça bir bahane ile dışarı ben çıkıyor ve gitmişken turistler ile muhabbet etmeye çalişiyordum. Neticede şuna anladım ki kız arkadaşınla tatile geliyorsan çapkınlık yapmayacaksın yada sevgilinle tatile gelmeyeceksin.

O gün tekne gezintisi sonrası yorgun argın otele gelmiş akşam yemeğine kadar biraz kestirelim diye odalarımıza çıkmıştık. İki saat kadar vaktimiz vardı, sevgilim hemen odaya geçince duş alıp uyudu bende biraz odada onun uyumasını bekleyip çıktım otelin lobisine. Biraz sonra kuzenimin sevgilisi giydiği güzel elbise ile aşağıya geldi. Beni görünce oda şaşırmıştı, içecek birşeyler alıp muhabbete başladık. Kuzenim uyumuş, oda takılmak için aşağı inmişti.

Aklımın ucundan onunla birşeyler yaşamak geçmiyordu fakat güzel yüzü ve fiziği tatil boyu hep dikkatimi çekmişti. Hızlı hızlı sarhoş olayım diye içkiye yumuluyor, oda bana eşlik etmek için durmadan içiyordu. Yaklaşık 1 saat geçmişti ki ikimizinde kafası zil zurna sarhoştu. Ayağa kalkınca ne kadar sarhoş olduğumuzu anladım zaten.

Düşmemek için kol kola girip otelin içerisinde özel sahiline doğru yürümeye başladık, deniz kenarına doğru gidecektik. Yemek vakti yaklaştığı içinde sahil bomboştu. Sahili görünce ikimizde heyecanla üzerimizi çıkartıp hemen sıcak suya doğru atladık. Suyun içerisinde ayılırım diye bir kaç kulaç atıp yanına yaklaşında sütyenini çıkarttığını farkettim. Gözlerimin içine bakıyor, “Seninle sikişmek istiyorum!” dercesine sinsice gülümsüyordu. Kafamız zaten güzeldi ne olacaksa olsun deyip vakit kaybetmeden hemen yanına yaklaşıp iki bacağından tutup kucağıma oturttum. Hala tepki vermemişti, fırsat bu fırsattır deyip dolgun dudaklarını emmeye başladım suyun içerisinde. Ateşli ateşli sevişiyor güzel memelerini okşuyordum.

Sikim dimdik olmuştu, inceden amına dokunduruyor, dokundurukça oda inliyordu. Hazır kimsecikler yokken, elinden tutup şezlongların altına götürdüm. Sabredemiyordum, dikelmiş sikimi bir an önce pembe amcığına sokup rahatlamak istiyordum.
Şezlonga uzanınca hemen bikinisini çıkartıp güzel amını yalamaya başladım. İnim inim inliyordu.yarağımı çıkartıp biraz ileri geri sürtüp oturttum. Belliki çok sikilmemişti, daracık amcığına yuva yapmıştım. Zevkten kuduruyorduk ikimizde. Vakit çok kısıtlı olduğu için ikimizde boşalır boşalmaz tekrar denize girip bir temizlendik. Zaten ayılmıştık bile, hemen otele gelip odalarımıza geçtik.

İçeri girer girmez sevgilim uyanımış, uyuyamadığımı biraz rahatlamak için yüzmeye gittiğimi söylemiştim. Ne kuzenim nede sevgilim hiç bir zaman bu güzel günü öğrenemedi. Bende tatil yerinde çapkınlığımı yapaşmıştım. O günden sonra hiç bir şey yaşanmamış gibi davrandım. O da aynı şekilde tabi.
Harika bir tatil geçirmiştim.

Bir cevap yazın