Komşum Diye Demiyorum Ama Onu Sikmek Harikaydı

Evet, hiç beklemeyeceğiniz anda komşunuzu da sikebiliyormuşsunuz bunu öğrendim. Yan daireye bir çift taşındı. Henüz yeni evlenmişler. Tabi sırf bu yüzden neredeyse her gün sikişiyorlar, yiyişiyorlar. Bizim evden de bu duyuluyor. Her neyse, adam bir gün iş seyahatine çıkmış. Ben de kadının her gün yarrak isteyeceğini bildiğimden elime fırsatın geçtiğini anladım ve karıyı bir güzel siktim.

Selam! Size yaşadığım bir hikayemi anlatacağım, komşumuz Sevim yeni taşındılar, taşındıklarında yeni evlenmişlerdi! İlk gecelerinde kocası onu kızlığını bozarken bayağı uğraştı sanırım! Sesleri ta bana kadar geliyordu, benim odanın arkası onların yatak odasıydı, bunlar her akşam yiyişirken bende bunları dinliyordum, aradan altı ay sonra kocası iş seyahatine çıkmıştı!

Bir gün evlerindeki musluk arızalanmış, beni çağırdı, ben musluğu tamir ederken, bana “çay içer misin?” diye sordu, bende içerim dedim. Ben işimi yapmıştım, üzerinde bir yarım tayt vardı. Şeftalisi o kadar belli oluyordu ki, ben azmıştım, ama çekiniyordum, yanımda birden aşağıya doğru eğildi. Bal kutusu o kadar güzel duruyordu ki anlatamam… Çayları yudumlarken, kendisini seksi bulup bulmadıgımı sorunca ben bayağı şaşırdım. Ona çok güzel olduğunu söyledim!..

Bunu söyleyince kalkıp yanıma oturdu, aniden erkekliğimi okşamaya başladı ben bu hareketi beklemiyordum… Birden erkekliğimi çıkartıp ağzına almaya başladı. Bende fırsat bu fırsat diyerek onun gögüslerini okşamaya başladım…

Yavaş yavaş aşağı inmeye başladım!..

Sonra, ayağa kaldırım onu soymaya başladım, O da beni soymuştu! İkimizde çıplaktık artık… Vücudu çok güzeldi, yatağın üzerine yatırıp göğüslerinden başladım yalamaya ve yavaş yavaş aşağı dogru iniyordum, o da dilimin kıvrak darbelerinden olacak ki titremeye başlamıştı…

Daha sonra ayağa kaldırıp bacaklarını ayırdım, erkekliğimi şeftalisinin duduklarına sürerek yavaş yavaş içine girmeye başladım! Önceleri ritmik harekelerle devam ediyordum… Bu hareketler her seferinde biraz daha hızlandı! Sevim`de altımda zevk çığlıkları atıyordu! Biraz sonra ikimizde boşaldık, ama bu Sevim`e yetmemişti.

Acı çığlıkları zevk çığlıklarına dönüştü!

Biraz oturduktan sonra erkekliğimi tekrar ağzına alarak yeniden sertleşmesini sağladı. Bu sefer o üste çıkarak arka deliğini sanki erkekliğime nişanlamışcasına yavaşça oturmaya başladı! Deliği çok dardı, bıraz ugraştı ama bir türlü alamıyordu içine… Hemen aklıma krem geldi ve deligine sürdüm! Ona bu şekilde oturmasını istedim! Gene biraz uğraştıktan sonra içine almaya başlamıştım! Dediğim gibi arka deliği çok dardı! Ve canımı acıtıyordu. Bu arada Seviım`de acıyı unutmak için şeftalisini okşuyordu! Biraz sonra deliği kıvama geldi. Sevim acı çığlıklarından sonra zevk çığlıkları atmaya başlamıştı. Uzun bır aradan sonra ben içine boşaldım. O gece sabaha kadar değişik pozisyonlarda seviştik Sevim`le… Bu olaydan sonra haftada birgün beraber olmaya başladık!

Bir cevap yazın