Kocamı aldattım, pişman değilim

Selam arkadaşlar ismim Selin, 28 yaşında 3 yıldır evli bir ev hanımıyım. Henüz adam düşünmüyorum ve kocam beni yeterince tatmin edemiyor. Her sevişme sonrası erken boşalıyor ve taklit yapmak zorunda kalıyorum. Zaten son zamanlarda ayda bir seks yapıyoruz. Artık sıkılmaya başlamış ve gözüm sürekli dışarıda beni iyice sikecek bir beyfendi arayışı içerisindeydi. Fakat aldatmaktan çok korkuyor ve kocamıda üzmek istemiyordum. Gündelik park ve cafelere giderek bir arayış içerisinde girmiştim bile.

Bir gün cafede otururken adamın biri yanıma yanaştı ve ismimi sordu. Çok fazla uzatmak istemiyorum sevgili dostlar. Biraz muhabetten sonra beni evine davet etti. Çok korktuğum için kabul etmedim fakat yarın tekrar cafede olacağımı biraz düşünmem gerektiğini söyledim. Eve gidince beni bir korku ve heyecan sardı. Kocamı nasıl böyle bir durumun içerisine sokabilirdim. Beni çok seviyordu!

Kocami-aldattim

Diğer gün kocam işe gittikten sonra güzel elbiselerimi giyinip hemen cafeye doğru yol aldım. İçeri girdiğimde adam kahvesini yudumluyordu. Beni görünce heyecanlandı ve hemen yanıma geldi. Çok ısrarcıydı, pek yakışıklı değildi ama beni tatmin edebilecek gibi duruyordu. Fazla oturmadan önden yürümesini ben onu takip edeceğimi söyledim. Neticede kimsenin görmemesi gerekiyordu. Evi yakındı, 5 dakika kadar sonra evine ulaşmıştık bile. Merdivenlerden çıkınca kapının açık olduğunu gördüm hemen içeri girdim. Girer girmez kapıyı kapatmama fırsat bile kalmadan adam beni duvara yapıştırıp kollarımı açtı ve dudağıma yapıştı. Çok heyecanlıydı. Deli gibi beni öpüyor, dudakları tüm vücudumda dolaşıyordu. Zevkten kudurmaya başlamıştım. Amımı delice parçalamasını istiyordum çok zevkliydi. Hemen fermuarını açıp kalın yarağını dışarı çıkartım. Öyle bir sömürdümki adam ohh ohh boğazına kadar diyordu. İyice kurudurmuş sertleştirene kadar durmamıştım. Biraz sonra eteğimi kaldırıp ayakta sertçe yarağını amıma soktu. Adeta amımı parçalamıştı. Zevkten kuduruyor, çığlık atıyordum. Biraz sonra beni kucağına alıp sikmeye başladı. Bir yandan sikiyor diğer yandan beni odasına götürüyordu. Çok zevkliydi, kocam hiç böyle birşey yapmamişti.

Yatağın üzerinde önce misyoner pozisyonunda boşalana kadar beni bir güzel sikti. Daha fazlasını istiyordum hala tatmin olmamıştım. Boşalınca yarağını ağzıma alıp tekrar büyültmek için boğazıma kadar sakso çektim. Biraz sonra siki sertleşmişti, domalıp beni götten sik dedim. Daha önce denememiştim ama çok merak ediyordum. Bu zevki şimdi burada yaşamak istiyordum. Adam hiç beklemeden sikini götüme öyle bir soktu ki dünyayı tersten gördüm adeta. Zevkten uçuyordum. Biraz götümden sikiyor beni, bir yandan amıma sokuyordu. Çok fazla vakit geçmeden öyle bir boşaldım ki yatak sırılsıklam olmuş bacaklarımın titremesini durduramıyorudum. O hala tatmin olmamıştı, tekrar beni yere yatırıp amımı sikmeye başladı. Daha önce böyle bir zevk yaşadığımı hatırlamıyorum, sanki yeniden doğuyordum. O gün defalarca o yatakta boşalmış tatmin olmuştum. İşimiz bitince hemen eve gidip duş alıp kocamı bekledim. Kocam hiç birşeyin farkına varmamıştı bile. Benim için ilk ve son bir tecrübe olmuştu.

Bir cevap yazın