Kız kardeşim fenaydı

S.a ben Sabri. Şuan 18 yasındayım 4 yıl önce yasadığım ve suan arada sırada tekrarlanan ilişkimi anlatmak istiyorum.benim kardeşimin adı eda benden 2 yas küçüktür.saygılıdır da tutucudur .hiç öyle bilmezdim babam vefat ettiginde annemlerin köye yerleşmiştik arkadaslarım oldu hep anlatırlardı ablamı siktim falan diye bende merak sardım birgün annemler tarladayken biz oturuyorduk evde.
eda acsana dedim tamam ama önce sen ac abi sonra ben accam tamam mı dedi.hayır önce sen dedim nazlandık biraz ikimizde.sonra actım hemen kapattım. Göremedim abi dedi neden dedim.kapattın yaa falan dedi.acdım baktı baktı sonra bayagı kalınmıs falan dedi.o acdı amında karısık sarı tüyler vardı uzundu.bunlar ne dedim almayı bilmiyorumki dedi.amı büyüktü. 
Yaladım biraz sende yalıcan he dedim midem bulanır abi dedi.sonra ikna ettim siyah bi poset getirdi kusarsam buna kusarım dedi.yalıyodu sonra abi işedinmi ya tuzlu tuzlu bişeyler geliyior dedi posete tükürüyodu falan. Bacaklarını ayırdı amına girdim hızlı hızlı gidip geliyodum acıyomu diyodum birıaz acıyo abi diyodu.içindemi diyodum bilmiyorumda acıtıyosun diyodu.
Ben bişey anlamamıstım arkanı dön dedim banyoyo götürdüm götüne zar zor soktum.o ara cıglık attı annecim götüm gitti gitti diye aglıyodu götüm yandı diyodu.dolaptan buzlu su aldım döktüm sonra bana döndü güldü gözleri yaslıydı.artık her gün odun almaya asagı inerdik birlikde tasıyın derlerdi odunlukta sikerdim.suan 16 yasında memeleri kocaman oldu.o bana yetiyor…
hoşçakalın…

Bir cevap yazın