Kız Arkadaşımla Zevk Dolu Anlar Yaşadık

Merhaba ben Melis, uzun yıllar boyunca tanıdığım ve çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var. Aramızda geçen yakınlığı sizlere anlatmak istiyorum. Öncelikle bu arkadaşımın adı Sıla. Kendisi boyca küçük ama göğüsleri çok büyük mesela. Yani seksilik konusunda gerçekten harika bir vücudu var. Ben bile hayranlıkla onu seyrederim. Kendisi ile çok samimi olduğumuz için ara ara o bize gelir veya ben onlara giderim sohbet etmeye. Bir gün, evdekiler gitmiş yalnız başıma takılıyorum. Sonra Sıla’yı çağırayım dedim. Aradım ve aradığım gibi kabul etti gelmeyi. Evler de yakındı zaten on dakika sonra kapıyı çaldı.

lezbiyen-arkdaslar-ile-dolu-dolu-anlar

Seksi dediğim Sıla bu seksiliğini kıyafetleri ile de destekliyordu. Kısacık bir elbise giymişti. Ben yine pijamalarla onu bekliyordum. Her neyse… İçeri aldım ve odada konuşmaya başladık. Birden konu seksten filan açıldı. Bizim Burak ikimizin de ortak arkadaşı olan Gizem’i becermiş, Sıla öyle dedi. Fakat ikimiz de henüz seks adına bir şey yaşamamıştık. Birden Sıla “ya nasıl bir şey acaba, denemek isterim” dedi. Ben de espri amaçlı “gel yapalım” dedim. O da bunun mantıklı olabileceğini söyledi, aslında bana da mantıklı gelmişti durum. Çünkü en yakın arkadaşım ve gerçekten seksi. Ayrıca bu tarz tatları yaşamak istiyordum.

Yatak odasına gittik ve yatağa uzandık. Ardından Sıla üstüme çıktı ve beni öpmeye başladı. Ben de ona eşlik ediyordum ve her yerini yalıyordum. Ardından hızımızı arttırdık ve bu sefer götünden tutarak onu altıma aldım. Elbisesini çıkarmasına yardım ettim. Ardından külotunu ve sütyenini de çıkardım. Memelerini ve daha sonra amcığını yalamaya başladım. Zevkten uçuyordu benim seksi arkadaşım. Ardından onunla öpüşürken elimi amcığından geçirdim ve parmaklamaya başladım. Daha sonra o da üstüme geçti ve aynı şeyleri kendisi bana yapmaya başladı. Bizimkilerin gelmesi geceyi bulacağı için rahat rahat birbirimizi parmaklayıp zevkten bağırabiliyorduk. Bir iki saat bu şekilde yalaştık ve birbirimizi parmakladık. Ardından ben Sıla’ya bir şey deneyeceğimi söyledim ve altıma aldığım gibi amcığını en az yirmi dakika parmaklamaya ve yalamaya başladım. Birden Sıla dan beyaz sıvı akmaya başladı. O kadar zevkten uçmuştu ki dölü akıyordu.

Bir cevap yazın