İntikam Grup Seks Yaparak Alındı

Selam seks öykü severler hikayebosal.com. Ben kendine ait şirketi olan bir kadınım. Maddi durumum da güzelliğim de çok fazla yerinde. işlerim çok aşırı iyi gidince ben de ilk yılın sonunda bir yurt dışı tatiline çıkmak istedim. Bu arada evliyim ama eşim iş için diğer bir şehirde. Son aldığım haberlere göre eşim de bu iş gezisinde beni aldatmaya başlamış. aslında ilk duyduğumda kocamdan boşanmayı düşündüm fakat daha sonra ben de onu aldatarak intikam almaya karar verdim. Biraz baş dinlemek biraz da gezmek için ben de tatile çıktım. Yabancı dilim falan da çok fazla iyidir oralarda kendimi siktirecek birilerini bulurum diye düşünüyordum. işte zaten bir değil iki erkek tarafından sikildim ve bundan çok aşırı haz aldım. Bu tatil benim için büyük bir keyif biçimine geldi. bundan sonra hazırsanız sizlere de hikayemi ifade etmek istiyorum.
Neyse kocamı boşamadım ve onun parasını yemeye tıpkı sürede da ondan intikam almaya karar verdim. Ben de derhal kendime bir memleket dışı tatili armağan ettim. Lüks bir otelde yer ayırttım ve derhal gidip otelime yerleştim. Bu tatilimin benim için zevke dönüşeceğinden henüz haberdar değildim. nedeni ise ilk kez iki erkekle tıpkı anda sikişecektim. işte hemen o haz dolu anları anlatmaya başlayayım. Bu tatilde kendimi hiç bir şekilde kısıtlamayacağıma dair kendi kendime söz vermiştim. O gün sahilde güneşleniyordum ki yanıma bir tanesi yaklaştı. Sanırım benim turist olduğumu anlamamıştı. Beni oranın yerlisi sanıp sohbet kurmaya başladı. Zaten ben de biraz yabancı kadınları andırırım bu sebepten dolayı benim hakkımda öyle düşünmesi de çok aşırı normal. hemen ona tatlı dille burada turist olduğumu ve tatil için geldiğimi anlattım. Onunla aşırı keyifli bir sohbete başladık. Zaten oldum olası yabancı adamları aşırı beğenmişimdir aşırı keyifli sohbetleri olmaktadır.
En sonunda adamın aklına benim evli olup olmadığımı sormak geldi. lakin ben de yalan söyledim ve boşandım dedim. O gün samimiyetimizi iyice arttırdık ve ertesi gün buluşmak için sözleştik. Beni aşırı güzel bir yere götüreceğini söyledi. Neyse ertesi gün oldu ve plajda buluştuk. yanında bir arkadaşını daha getirmişti. Biraz irak bir plaja doğru birlikte yola çıktık. iki erkekte gerçekten aşırı çekiciydi hangisiyle sikişeceğime inanın ki karar verememiştim. Gideceğimiz yere ulaştığımızda burada bizden öteki kimsenin olmadığını gördüm ve yaşayacaklarımızı anladım. Beni bir heyecan sarmıştı. Yanımızda alkol de getirmiştik ve içmeye başladık. içtikçe birbirimize daha da yaklaşıyorduk. Daha ben nasıl olduğunu anlayamadan ilk tanıştığım adamla öpüşmeye başladık. O sırada öteki de bikinimin üzerinden amımı okşamaya başlanıyor. Sanırım bir küme seks yaşayacaktık.
10 dakika sonra üçümüz de tamamen çıplaktık ve sevişmeye başladık. bir tanesi dudaklarımı öperken diğeri amımı yalıyordu ve bundan büyük keyif alıyordum. ön sevişmemiz 20 dakika kadar sürdü. Daha sonra adamlar ayağa kalkıp bana yarraklarını yalattılar. Ben biraz yaladıktan sonra da ilk tanıştığım adam yere uzandı. Ben de onun yarrağının üzerine oturarak amıma aldım. Biraz zıpladıktan sonra başka adam arkama yanaşmaya başlandı. lakin o lahza biraz korktum sebebi ise yarrağı aşırı büyüktü ve göt deliğime sığması mümkün değildi. Adam nasıl yaptı bilmiyorum fakat bir biçimde canımı acıtmadan o yarrağı götüme sokmayı başardı. Daha sonra da ikisi tıpkı anda sikmeye başladılar. ilk kez hem amımdan hem de götümden aynı anda sikiliyordum ve bu çok zevk veriyordu. Dakikalarca gidip geldiler en sonunda da üçümüz tıpkı anda haz çığlıkları içinde orgazm olduk.