İkiz Kardeşleri Kendi Evlerinde Becerdim

Sizlere anlatacağım hikayeyle birlikte bana “sen lise hayatını dolu dolu yaşamışsın” diyebilirsiniz. Ben de sizinle aynı fikirdeyim aslında. Sizlere anlatacağım bu hikayemde iki kız kardeşi, ikiz olan, sikiyorum. İkisi de birbirinden güzel ve seksiler. Ben de elimdeki fırsatı değerlendirdim ve onları becerdim.

ikiz kızlara arkadan girdim

Hemen hikayeme geçmek istiyorum. Özel bir lisede 3. sınıfta okuyorum. Bizim sınıfta bir de ikiz kardeşler var. Aslında geçen yıl da aynı sınıftaydık ama çok samimi olamamıştık. Neyse bu yılın başında okulda bir spor turnuvası düzenlendi. Daha açık söylemek gerekirse tenis turnuvası. Ama ne ben ne de kızlar turnuvada pek başarı gösteremediğimiz için bazen üçümüz birlikte çalışmaya başladık.

doğal olarak da aramızda bir samimiyet oluştu. Neyse hemen o güne gelmek istiyorum. Son derste yine kızlarla bir araya geldik ve tenis oynamaya başladık. ikiz oldukları için genelde aynı kıyafetleri giyerlerdi. O gün üzerlerindeki etek diğer günlerde giydiklerinin aksine biraz daha kısaydı. Yani tenis eteği zaten kısa oluyordu ama bu okul için gerçekten kısaydı.

Sırayla karışı karşıya gelerek kendi aramızda ufak bir müsabaka düzenliyorduk ama ben kızların bacaklarına bakacağım diye bir türlü konsantre olamıyordum. Bir ara ikisi oynamaya ben de onları izlemeye başladım. İç çamaşırlarına kadar görünüyordu. Son ders olduğu için zil çaldığında evlere dağılacaktık ama biz üçümüz son zilden sonrada bir kaç saat daha okulda kalıp çalışmaya devam edelim dedik. Okulda sadece biz ve hademeler kalmıştık. Sonra hademeler de gitti ve sadece bekçiyle biz kaldık. Karşımda iki tane mini etekli liseli kız olduğu için elimde olmadan hormonlarımın esiri olmuştum. Artık ikisini de sikmek için yanıp tutuşuyordum. Artık onlar da bacaklarına baktığımın farkına varmışlardı.

Bacaklarımıza mı bakıyorsun deyince önce panik oldum. Sikimin sertleştiğini de fark etmişlerdi. Onlar sikimi işaret edince hemen kalktığım yere geri oturdum. Resmen benle dalga geçmeye başladılar. Bir anda aramızdaki sohbet sikişe dönmüştü. Görmek istiyoruz çıkar dediler. O an geri adım atmayı düşünerek ortam müsait değil burada olmaz dedim. Sen göster biz müsait bi yer buluruz deyince anladım ki kızlar da azmıştı. O an hemen çantalarını toparlayıp birbirlerine birşeyler fısıldadılar ve sonra bana dönerek hadi kalk bize gidelim dediler.

Hayır falan dedim ama evde kimse olmadığını söyleyerek bana ısrar edip ikna ettiler. Okula bir kaç yüz metre mesafede oturdukları için yürüyerek on dakika kadar bir sürede evlerine varmıştık. Aslını söylemek gerekirse yolda vazgeçerler diye düşündüm ama vazgeçmeye niyetleri yok gibiydi. Eve vardığımızda salona geçer geçmez karşıma dikilip çıkar atık bekliyoruz dediler. liseli seks hikayeleri

Siz çıkarın isteyen sizsiniz deyince hemen beni soymaya başladılar. Çok kısa süre sonra hemen beni çırılçıplak bırakmışlardı. Heyecandan pek sertleşemediğim için karşılarında küçük sikle kalakalmıştım. Bu yani diyerek gülmeye başladılar. Madem dahasını istiyorsunuz o zaman yapmanız gerekeni biliyorsunuz dedim. Yani beni eve atıp sikime bakacak kadar azgınlarsa onu sertleştirme konusunda da bilgililerdir diye düşünerek söylemiştim bunu. Hemen sikimi avuçlamaya başladılar. Daha elini değer değmez ben sertleşmeye başladığımı hissetmiştim. Artık sert bir sikle karşılarındaydım. Diğer kız kardeşte yanıma gelerek oda elini sikime atıp kardeşinin yaptığı gibi sikimi tutmaya ve okşamaya başladı. Ayakta sikimi bir süre okşadılar. Sonra da beni anne ve babalarının yatak odasına götürdüler. Hemen onlar da soyunup beni yatağa yatırdılar. Bu yaşta ilk grup seks deneyimimi yaşamak üzereydim. Biri sakso çekmeye diğeri de dudaklarımı öpmeye başladı.

Zevkten uçacak gibiydim. Bir kaç dakika sonra kızlardan biri üzerime çıkarak anal sex için sikimi göt deliğine dayadı ve yavaş yavaş üzerine oturarak beni içine almaya başladı. Zevkten ölecek gibiydim. Öyle zevkler alıyordum ki sık sık sikimin üzerine oturup kalkarlarken durmalarını söyleyip soluklanıyordum. Daha sonra tekrar sikimin üzerine zıplayarak götlerini sikmeye devam ediyordum. Artık daha fazla dayanamadım ve kızın göt deliğinden içeriye boşaldım. Ama beni rahat bırakmadılar ikinci kez sikimi kaldırıp tekrar kendilerini siktirdiler. Liseli kardeşlerle o gün yaşadığımız anal sex gerçekten paha biçilemezdi. Hem ben hem de onlar çok zevk almıştık. Artık sık sık görüşüp gurup seksimizi tekrarlıyoruz. Sizde liseli seks hikayelerini seviyorsanız ve grup seks yapmak konusunda iyiseniz telefon numaranızı bırakırsanız kızları size ayarlayım ;).

Bir cevap yazın