Hatunun Çorabına Fena Boşaldım

Abazalığın doruklarını yaşamaktan gurur duyan biriyim ve bununla ilgili bir hikayemi hatta kişiliğimi anlatmak istiyorum sizlere. Benim genel olarak yaptığım bir şeydir. Hatunların külotlu çoraplarını alır onlarla masturbasyon yaparım.

Hatunun Çorabına Boşalma keyfim

Var oluş amacım ne ? Ben neler yapıyorum sürekli sorguluyorum. Yine edepsizce birşey yapıyorum ve sizler için saçma sapan bir hikaye yazıyorum. Buyrun.

Her tanıdığım kadının külotlu çorabını giyip onu düşünerek masturbasyon yaparım. Onun amının sürttüğü yerlere sikimi sürterek boşalırım. Bir gün tanıdığımız birinin düğününe başka bir şehre gittim. Düğün akşama olduğu için erken gitmiştim. Bu arada evlenen arkadaşın ablası hep arzu ettiğim birisi idi

Ama onun külotlu çorabını giyememiş ve bu arzumun altında kalmıştım. Tam o gün bu fırsat elime geçti. Düğün için    giyinmek istemiştim ve bir oda gösterildi. Tam soyunmuştum. Giyinmek üzereydim. Birden o ne ortada açık bir valiz ve en üstünde    bir külotlu çorap. Onun biraz önce evlenen arkadaşın ablasının bacaklarında olduğunu farkettim. Ne zaman çıkarmış oraya koymuştu.

Ama onu giymek isteğimin önüne geçmem mümkün değildi. Yavaşca beyaz külotlu çorabı valizin üzerinden alıp bacaklarıma geçirdim. Çorap yükseldikçe doyulmaz bir haz alıyordum. Neredeyse boşalacaktım. Derken birden kapı açıldı. Karşımda beni zevkten öldüren çorabın sahibi duruyor ve şaşkınlık içinde bana bakıyordu. Bir an bağıracak ve yardım isteyecek sandım. Fakat ses çıkarmadı.

Yüz ifadesi değişmeden. yaklaştı. Eli Çorabın üzerinden aletimi okşuyordu. İlk anda ki şaşkınlık geçmiş, yerini tarif edilmez bir haz almıştı. sonra o kapıyı kilitledi yerde onu sikerken benim bacaklarımda bulunan onun külotlu çorabının onun çorapsız bacaklarına sürtüşü,

içine girişim ve her an yakalanma korkusu içinde ılık ılık boşalışımı hala unutamam. Bu    güne kadar 100 den fazla kadının külotlu çorabını gidim. 10 kadar kadının da çoraplarına ek olarak elbiselerini de giydim.Şu anda üzerimde külotlu çorap. ve diğer kadın giysileri var. sanırım boşalmak üzereyim.

Bir cevap yazın