Grup Sekse Sonunda Eşim Tamam Dedi

Grup seks benim için olmazsa olmazlar arasında. Evlenmeden önce çok kes grup seks yaptım fakat evlendikten sonra bu haliyle kesildi fakat hala grup seks yapmak için can atıyordum. Bir gün karımla da anlaştım ve arkadaşımı da çağırım güzel bir grup seks yaptık. Sizlere o gece neler yaşadım nasıl bir zevk aldım ince ayrıntısına kadar anlatacağım.

Herşey fantazilerle başladı. karıma başkalrı ile ilişkiye girmesi konusunda yatakta fantazi dışında hiç bir şekilde ileriye gidemiyordum. Telefonda tanıştığımız çiftler benim çift olduğuma inanmıyor. Eşimde bir türlü telefonda konuşmayı istemiyordu. Yine bir gece sex yaparken eşimin en zirveye çıktığı anda telefonda sex yapmasını istedim o an olabılır dedi ve telefonu çevirdim. Çıkan adam eşime bir şeyler söylüyor oda hı hı olabilir diye kısa cevaplarla adama konuşmak istediğini belli ediyordu. Ben karımın her zaman şiddetle karşı çıktığı arkasına geçtim. Sikimi götüne dayadım o adamla konuşurken benim sikimi bir anda götüne aldı.

Öyle bir bagırıyor öylebir inliyorduki adamlarımız odasından kalkmış

bir şey var sanmıştı. karım artık birinci sınavı bitirmiş ikincisine hazırlanıyordu. karım o gün akşama kadar telefondaki adamı düşünüp durdu.

Ona bir an önce birileri ile sex yapabılırmısın dıye sordum. Oda telefondaki adamla kesinlikle istediğini söyledi.

Trene bindik…Bu olay şakaya gelecek bir iş değildi. Adamla ertesi gün telefonla görüştüm bu işi evde veya otelde değil trende yapacaktık. Ankaradan yataklı vagondan yer ayırttım onlarda ankaraya geldi. Gece trene bindik daha birbirimizi hiç tanımıyorduk.

Adamın karısı hiçte fena sayılmazdı ama benım karım ona on basardı. Restoranda yedik içtik sonra eşlerimiz değiştirrek yatmaya gittik. sabaha kadar karım yanıma gelmedi bende sabaha kadar adamın karısını uyudum uyandım siktim. sabah ıstanbula geldiğimizde karım ve adam elele bizim kompartımanımıza geldi. Tekrar dönüş bileti aldık bu sefer ankara kadar aynı kompartımanda beraberce sex yaptık bize ulaşın ama çift olun yeter…

Bir cevap yazın