Grup İndirimi

imageMerhaba öncelikle ismimi açıklayayım.ben deniz orcun 27 yasındayım ve güzel huyluydum ama bu huyumuz su anda bozulmadı diyebilirim.çünkü harika bir üçlü durumundayız.

hikayewme gelince üçlü dedim çünkü üç kisiyiz.ben ceren ve arya..üç arkadasız.herseyimiz üç kişiyle geçmekte çünkü.ben 27 ceren 25 deya 25 yaslarımız bu.

daha düne kadar arkadaş çevrem yoktu ama buğünlerde doluca bir arkadaş çevrem var çünkü herşey dürüstlükle başlıyor.herseyimiz yani ben onlar için onlarda benim için yaratılmışlar sanki romantik bir arkadalığımız var.tanıştığım günleri anlatmama gerek duymadan hikayeme baslamöak istiyorum sevgilerimle…..

ORCUN :canım aryam ve cerenim çünkü beraber yazacağız herseyi beraber yaparız.

birgün yine evlerimizdeyiz kızları aldım biraz gezdik dolaştık ve emime geldik.çok sakacıkdıydıksaat 11 olmustu.uyuyacak halimiz yoktu. o anda arya film izleyeyelim diyerek tv yi açtı ama tv de film diyecek birsey yoktu.ceren bende film var diyerek bir cd getirdi ve cdy e taktı.ama çok güzel bir film di çünkü pornoydu.

bir anda sasırdım kızlar gülüşerek beraber izleyelim dediler ve oturduk tv basına ne olduysa b u film üzerine basladı uzun süreli arkadaşlığımız ve beraber sürüyor ve sürecekte tabii.. film dakikaları düzenlki plarak devam ediyordu gayet düzenlibir sekilde filmi seyrediyor arasıra gülüşüyor ve sakalasıyorduk iki kişi bir bayanı beceriyor birisi amından digeri göt deliğinden arya nasıl olur böyle birsey diyerekten glüyordu.

Bu esnada benim aletim direk gibi olmustu.fienin baktığını biiyordum.Ceren bir yanımda Arya bir yanımda oturuyordu.Ceren elini pantolumun üzerine getirerek üzerinden benim aletimi oksamaya başlamıstı bile.Arya hala filme bakıyordu.Benim duracak halim kalmmıştı.Çünkü neredeyse boşalacaktım.Bir Cerenin tesiri birde filmin tesiri tabii.

tuvalete gidiyorum diyerek ayaga kaktım ve tuvalete girdim aletimle oynuyordum. 5 dakika sonra tuvaletin kapısı tık tık birde açtımki Ceren beni içeri almayacakmısın dedi ve içeri girdi.Elleriyle benim aletimi oksamaya basladı.Arya film film izliyor ruhu bile duymaz diyerek benim direği yalamaya basladı.Gırtlağına kadar sokuyordu.Ayaga kalktı ve öpüşmeye basladık.

Dydaklarımız birbirine kenetleşmişti sanki ellerimi aşagıya bırakarak cerenin pan-tolunun kemerini çözdüm ve dizlerine kadar pantounu indirdim elim sımsıcacacık olan amını oksamaktaydı.Sulanmıştı parmaklarım ıslanmıştı.Duvara yaslayarak amını yalamaya basladım Ceren inliyordu ve aryada umarım filmin basındaydı bunu biklmiyorum tabii.Finin sadece kilodu kalmıstı yalayarak onuda indirdim.Ben ne zaman çıkardım onu dahi hatırlamıyorum fİen bir anda beni kaldırarak aletimi agzına aldı.

Duvara yaslandı ve bacaklarını ayırdı ve haydi artık dedi.Aletimi elleriyle amına dayadı ve sok dedi .Yavaşca ileriye doğru ilerlemişti yarıya kadar girmişti.Ceren deli oluyordu hepsini sok diye yalvarıyordu.Bir anda nasıl bir yüklendiysem ceren ayyy diyerek bir oh hh çekti gözlerinden yaş gelmişti ben haşla gidip geliyordum.Ceren inlemeye başlamıştı ama bende tükenmek üzereydim.İçimde bir seyler kıpır kıpır ediyordu.

Cerene dayanamıyorum sevgilim gelmek üzereyim dedim ceren duymuyordu bile ayyy ıhhhh devammm et diyordu ayaklarını belime dolamıstı.Bir anda ne olduysa bir ıhh diyerek geliyorummm dedim ve boşalmaya başladım ama cerene hala basıyordum.Ceren ayyy direk ayaklarını belimdenn indirdi ve aletimi amından kenisi çıkardı.Aletimi amından çıkarırken bacaklarına doğru döllerim akmaydı.

Sonra alaetimi ağzınaalarak bir güzel temizledi.Üzerizi giyinirken çok güzel oldu orcun devamını isterim m diyerek öpüştük.Tam kapıyı açtığımızda koşar adım ayak sesleri duyduk kim olduğunu biliyorduk çünkü.saat12.30 omustu.çok eğlenmiştik tuvaletteEvde üç kişi vardık eminim buna.Odaya girdiğimizde Arya halka film izliyordu.

Kosan ayakları elbette Aryaya soracaktık………………

o gece ne olduysa Cerenle olmustu odaya beraber girdik.Arya çok beklediniz ne oldu diye sordu bizde bişi yok dedik ama Arya gülmeye basladı.Ne oldu demeye çalısırken o herseyi açıkladı.İlkönce üstünüzü niye giydiniz derken tuvalette neden bu kadar geciktiğinizi biliyorum.Siz orada inleryerek sevişirken bende kapının önünde sizi dinleyerek amımı parmaklayarak onu oksuyordum dedi ve kosan ayakların sahibi

biz söylemeden ortaya çıkmıstı tabii.Ama size kırıldım beraberce yapmak varken neden tuvalette beraber yaptınız onu anlamadım diyerek oturduğu yerde eteğini karnına kadar sıyırdı ve bize üzerimizdekileri çıkarabilirsiniz dedi.Beraber üç lişi yaparız dedi.

Cerenle beraber üzerimizi çıkardık ama ben nasıl yaparım bilmiyorum diye düsünüyor 2 kız arasında

bunları nasıl beceririm diyordum..Arya bir çırpıda kilot ve sutyenle kalmıstı.ben Aryanın yanına oturdun benimde üzerimde bişi yoktu ama Aryada kilot vardı.Bu arada Ceren mutfaga gitti.Aryaya neden kilodunu çıkarmıyorsun dedim o da bekliyormuş gibi nedn sen çıkarmıyorsun benim klodumu sen çıkarmak istemiyormusun dedi.Memnuniyetle diyerek backlarının arasına geçtim koltukta oturuyordu. Bir elimi beyaz klodunun üzerine getirdim ve bacaklarını yalamaya basladım elim ise;

Aryanın beyaz klodunun altındaki tertemiz amını oksuyordu.ve arada parmaklarım içeriye doğru kayıyordu.Yukarıya doğru aryayı öperek ve yalayarak göbeğine kadar gelmiştim iki elimle belinden kavrayarak kilodunun askılarını elimle tutarak asağıya doğru yavasça indiyor dudaklarım ise nereye ulasırsa orayı öpüyordum.Nihayet aryanın donunu dizlerine kadar indirmiş o koltukta otururken bacaklarının arasına tekrar geçmiştim ve yeni traşlanmış amcığını yalıyor

Arya kafasını bir o yana bir buyana savuruyordu.Bu esnana ceren elinde bir tepsiyle geldi çocuklar devam edin dedi.Ceren bardaklara kolayı doldurdu ve ikimize ikram ederek nasıl güzel oluyormu deya dedi.Arya ise mükemmel yalıyor cerenOrcun abiye yalamasını senmi öğrettin ceren diye yetiştiriyor bir yandanda inliyordu.kolalarımızı içtik.Ceren kendi eliyle soyduğu muzları önce kendi amına sokarak aryanın amına sokuyordu ve bize kuvvet getirir diyerek yediriyordu.

benim ufaklık buyumuş kazık gibi olmustu.Arya aletimi agzına aldı yalıyor öpuyordu.Ceren ise aryaya sitem ediyor arya bu kazık gibi yarağı nasıl alacaksın kız ben aldım ama inan gözlerimden yaş geldi diyordu.Aryaya istersen yapalım artık dedi ceren aryaya halının üzerine yat dedi.ve abinin yarağını ağzına al bende seninkini hazırlayayım diyerek ben aryanın üzerine eğilerek aletimi aryanın ağzına verdim.

Ceren ise aryanın bacaklarının arasına geçmiş aryanın amını yalıyordu 5 dakika yaladı zannerdersem bana tamam orcun hazır dedi.ve yavaşca aryanın bacak arasına geçtim aletimin basını aryanın amına hizaladım Ceren bana yaptığını yapma orcun dedi yavas yavas sok dedi milim milim aryanın amına aletimi sokuyor.Aryanın amının sıcaklığını aletimin damarlaında hissediyordum

Arya ise kısık kısık inliyor devam et köklee diyordu.milim mili aletimin tamamını gömmüştüm aryanın amına.Aryanın üzerinde gidip gelmeye basladım arya ayyy ıhhh muhtesemmm sevgilimm diyorduu.Cerene birara baktığımızda soyulmamış muzu amına sokup sokup çıkarıyordu.Cerene geliyorum sevgilim dedim o ben gelmeden sakın boşalma dedi.yanımıza geldi. 10 dakika dır

Aryanın amına kökluyordum Ben boşalmaya baslamadan arya kasılmaya basladı inleyerek boşalmaya başladı ceren haydi abisi sende gel diyordu ve hazırım geliyorum diyerek son geçirmeleri yapıyordum aryaya.Ceren Aryanın göbeğinin üzerine kafasını koyarak ziyan etme sevgilim ağzıma boşal dedi.son saniyeleri yasıyordum bir anda aryanın amından çıkardığım aletimi cerenin agzına atmam bir oldu.tanzikli bir su gibi cerenin agzına boşaltıyordum içimi bayağı boşaldım cerenin ağzı dolmustu.

Ceren son damlaları aldı aletimi yalayarak temizledi.ağzındaki belimi aryanın gögüsleri üzerne yalayarak yaydı.Ben yan tarafa yattım ceren aryaya nasıldı dedi.Arya çok güzel muhtesemdi sevgilim çok güzel becerdi beni ceren dedi.Saat gecenin 3 çü olmustu.uyumamız gerekliydi çünkü uykusuzluk ii değildir bilirsiniz yarınki güne dinamik çıkmamız gerekiyordu.

Ceren Arya ve ben banyoya girerek üçümüz bir güzel yıkandık.yatak odasına giderek üçümüz aynı yatakta .Bir tarafında Ceren bir tarafımda Arya ile uykuya daldık.ertesi gün uyandığımızda saat 2 ydi.ve pazar günüydü tabiii.Üç kişilk minik bir grubumuz var ve çok mutluyuz .ben yazılarımı kısacık bir sekilde anlatmaya çalıştım ama Ceren ve Aryanın yazıları varmı bilmiyorum

İnanırmısınız bu yazıyı yazarken arya ve cereni 2 ser defa becerdim rahat bırakmıyor kızlar.yazımın en sonunda mailim olacaktır.Yazmak isteyen yazabilir düsüncelerini.

SEVGİLERİMLE _ ORCUN _Bu arada herseyi okudum kızlar benden önce yazmışlar çünkü izni ben verdim en son ben yolluyorum.

Ceren ve aryadan ummuyordum bu düşünceleri.Ama haklılar çünkü demokrasi var.Beni övmeleri hoşuma gitmedi ama yinede teşekkür ederim onlara .Kızlar erkeklere seslenmişler bende siz bayanlara sesleniyorum.Dul,evli,bakire,kızlar ve bayanlar bana mutlaka yazmanızı istiyorum.Bakire olanlar korkmanıza gerek yok amınıza zarar vermem oral sex yaparız ama isterseniz göt deliğinize sokabilirim.Evli ve dul bayanlar isteklerinizi bana bildirin lütfen maillerinizi bekliyorum.

herşeyin bir başlangıcı var biliyorsunuz.Ama ben hayatımdam mutluyum çünkü iki tane lokum gibi arkadaşım var.Onlar benim için yaratılmış sanki.Onlar beni ben onları çıldırtıyorum hele yatakta..Beni yatağa yatırırlar ceren yarağımı emerek tepesine otururken aryada basımın üzerne çökerek o güzel amcığını yalatır bana..

Ama ceren anlatmamış basına ilk gelen anımızı ilk defa onu bakireyken bir otel odasına götürmüştük ama onun ısrarı üzerine dayanamadım ve beraber olduk.FİGEN;İ otelde deli etmiştim.Göt deliğini sikmemi istemişti ama bir türlü sokmayı başaramadım ona.Kendimi övmeyeyim yarağım biraz kalındır ve uzundur.

Cerenin göt deliği çok dardı benim ise büyük bir türlü başaramamıştım ucunu sokamadım otelin banyosunda olan el yıkama sabunu vardı krem şeklinde olanlardan onu aldım Cereni bir güzel domalttım ve göt deliği çevresine ve yarağıma sürdüm.Cerenin göt deliği bir açılıp bir kapanıyordu sabunun tesiriyle.Tam açılmdığı zaman başını soktum ve biraz yavaş yavaş ilerledim Ceren hafifce inledi bir anda kökledim o esnadı Ceren ayyy ölüyorum dedi ama köküne kadar basmıstım cerene biraz acıdı ama çok güzeldi dedi.

Tabi bu olaylar geride kaldı.Cerenle aryayla olan sevişmelerimiz hala devam ediyor.Cerenin ve Aryanın göt delikleri alıştı artık benim yarağıma.Banamısın demiyorlar.Amları ve göt delikleri benim oldu.İkisiyle bayram yapıyorum mükemmel kızlar.Her üçümüzde devlet işindeyiz.

Bayanlar kızlar ,genç kızlar,olgun bayanlar,mutlaka yazılarını bekliyorum.Azgın kızlar ve bayanlar beni bir kez deneyin memnun kalacaksınızherkese bol sikişmeler.Her kadın ve kızın mutlaka bir sikicişi vardır ama denemenizde fayda varmailim