Fitness Hocamla Yalnız Kalınca Azmaya Başlıyorum

Her gün fitnessa giderek sporumu yapıyorum. Spor yaparak vücudumu daha seksi hale getirmeye çabalıyorum. Fakat oraya gitmemin bir sebebi de orada yer alan antranör. Amımı parmaklarken herhalde sadece o adamı ve sikini düşünüyorum. İki yıldan beri fitnessa devam ediyorum ve her akşam sporumu bitirdikten sonra amımı parmaklamadan duramıyorum.

Geçen gün yine spor salonunun duşlarında amımı parmaklamakla meşguldüm. Birden kendimden geçtim ve zevktan bağırmaya başladım. Galiba fitness hocam bunu duydu. Koşa koşa kız soyunma odasına daldı ve duşların orda amımı parmaklarken beni yakaladı. Birden ayağa doğrulduk fakat amım açıkta kalmıştı. Birden hoca şaşırdı, ben de şaşırmıştım ve ne yapacağımı bilemiyordum. Ona doğru yaklaştım. Dibine kadar girdim ve gözlerine baktım. Hiç beklemediğim anda birden hocamın elini amımda hissettim. Ardından öpüşmeye başladık. Beni bankların oraya doğru yavaş yavaş götürdü ve oraya oturdu. Ben de üstüne çıktım. Amım açıkta üstünde oturup onunla sevişiyordum. Birden terlemiş spor tişörtümü çıkardı ardından sütyenimi ve bu sefer memelerimi yalamaya başladı. Büyük bir zevkle yapıyordu bu işi ve ben de aşırı derecede zevk alıyordum. Ardından beni ayağa kaldırdı ve şortumu da çıkardı. Sadece külodum kalmıştı. Ardından eğilerek ağzı ile külodumu  da aşağıya indirdi. Artık çırılçıplaktım. Birden beni kavrayarak banka yatırdı.

fitness-da-aziyorum

Banka yatırması ile sikini amıma sokması bir oldu. Nolduğunun farkına varmadan beni öpmeye devam etti. Fakat sikinin hissettirdiği zevki yaşamaktan ne olduğunu kavrayabilmeme zaman kalmıyordu. Ben de akışına bıraktım ve ona daha sıkı sarıldım. O sikmeye devam ediyordu beni. Ardından vücudumu kavrayarak ayağa kaldırdı ve banka doğru yasladı. Domalmış bir vaziyette ona doğru sırtımı dönmüştüm. Ardından amcığıma yarrağını geçirdi ve bu pozisyonda sikmeye başladı. Fakat birden sikine doladığı kondomu hissettim. Herhalde beni döndürürken kondomu takmıştı sikine. Nasıl fark edemediysem artık. Bu işime daha çok geliyordu ama yanında kondom taşıyorsa demekki böyle bir şey yapmayı düşünüyordu. Şimdi durum daha da farklılaştı ve ona sahip olabilmek için banka yasladım kendisini üstüne çıktım ve saatlerce bu şekilde sikiştik. Sabaha doğru yerde uyandık ve yüzüme baktığını gördüm. Sikine doğru gittim ve sikini yalamaya başladım. Öğlene kadar bu şekilde yine sikiştik ve ben öğlende evime gittim.

Bir cevap yazın