Fantezilerimin Kahramanını Dize Getirdim

Lise üçe gidiyorum. Üst dönemimizde bir adam var. Kendisi okul başkanlığı filan da yapmış ve karizmatik bir adam. Okuldan dolayı da bayağı kafası çalışıyor. Ona yaklaşık iki seneden beri vurgunum diyebilirim. Ara sıra konuştuğumuz oluyor, küçük küçük sohbetler şeklinde fakat tam olarak bir yere oturup konuştuğumuzu çok hatırlamam. Geçtiğimiz günlerde bir sevgilisi vardı ve ondan ayrıldı. İki gün sonra beni aradı, bir yere oturmaya çağırdı. Ben de koşa koşa gittim oraya. 4-5 saat keyifle sohbet ettik. Onunla sohbet ederken kendimden geçiyordum sanki, böyle tüylerim diken diken oluyordu.

liseli-kiz-porno

Ardından biraz aşk konularına girdik ve bana karşı hisleri olduğunu belli etmeden söylemeye çalışıyordu. Ben de anlamamazlıktan geldim açıkçası. Gün o şekilde sona erdi. Ertesi gün onu ben davet ettim bu sefer. Bildiğim güzel ve sessiz bir yer vardı. Oraya götürüp bir güzel konuşuruz belki işi de ilerletiriz diye düşündüm. Ertesi gün dediğim mekanda buluştuk. Tabi direkt gideceğimiz yerde buluşmadık çünkü herkesin bildiği bir yer değildi ve o da bilmez diye yakınında bir yerde buluştuk oraya kadar yürüdük. Mekana geldiğimizde bir yere oturduk ve sohbete başladık. O gün kısacık bir etek giymiştim onu etkilemek için.

Konuşma esnasında birden elinin bacağıma geldiğini hissettim. Ben de elini sıkıca tuttum ve bacağımda gezdirdim. Arada sırada amımın etrafında da dolaştırıyordum, hatta içine de sokuyordum. Birden çok yakın olduk ve beni dudağımdan öptü. Sonra şaşırmış bir vaziyette ayağa kalktım ve etrafa bakındım. Oturduğumuz banka geri dönerken bu sefer oturduğum yeri tercih etmedim. Direk adamın kucağına oturdum. Eteğim zaten çok kısa olduğu için götüme kadar çekebiliyordum onu, otururken zorluk çekmedim. O da beni kavradı ve sevişmeye başladık. Ortam çok müsait olmadığı için soyunamıyorduk ki zaten hava çok soğuktu. O da soyunmadan işi halletmenin telaşı içindeydi. Bir ara beni oturduğumuz banka yatırdı ve külodumu yana azcık kıvırdı. Kendisi de pantolonunun içinden sikini çıkarttı ve sıcacık amcığıma sikini soktu. O an çok büyük bir zevk almıştım. İki saat kadar seviştik ve sikiştik. Hava kararıncaya kadar sürdü bu. Sonra da ayrıldık mekandan. Şu an için çok mutluyum ve tekrardan onunla sikişmek istiyorum.

Bir cevap yazın