Dişci koltuğunda sikildim

Merhaba arkadaşlar ismim Hande 25 yaşında bir ev kızıyım

Son zamanlarda diş ağrıları iyice azmış artık yerinde duramıyordum evimize yakın olan özel bir hastanenin diş kliniği gider olmuştum doktor sürekli tedavi ediyor fakat iltihaplı alanların kuruması için ilaç yazıyor ağrılarım azınca iğne vurdurmaya gidiyorum bu sürekli bir alışkanlık haline gelmiş iki üç günde bir gider olmuştum genelde ağrıları geceleri oluyor gündüzleri ev telaşesi içerisinde aklıma bile gelmiyordu.

discide-yasadigim-sex-hikayem

Bir gece ağrılarım azmış, doktora gitmiştim gecenin ikisi veya üçü diye hatırlıyorum doktor nöbetçiydi. Hastanede başka sakindi diye hatırlıyorum. Kendi odası binanın en üst katında idi hızlıca dişimi tutarak doktorun yanına çıkmıştım. Zaten aramız iyiydi beni tanıyordu artık.

Gece apar topar evden çıkınca üzerime gecelik tarzı birşeyler giyinmiş baya bir dekolteli gittiğimi sonradan anladım. Dişci koltuğuna uzanınca ağrı artık beynimi zonklatıyordu, ağrıdan bayıldığımı hatırlıyorum.

Aradan kaç dakika geçti hatırlıyorum uyandığımda yukarı bakıyor dişimin ağrımadığını hissediyordum. Fakat başka birşey vardı.

Kollarımı bacaklarımı oynatamıyordum bile, kafamı hafiften aşağı eğince taytımın çıkardıldığını gördüm. Biraz daha kafamı hareket ettirince doktorun amımı yaladığını hissettim. Hiç birşey anlamamıştım. Bana tecavüz ediyordu. Galiba bayılınca ellerimi ve ayaklarımı bağlamıştı. Kalkabilmek için zorluyordum kendimi ama nafile. Böyle şeye ne gerek vardı. Belki bir kaç tatlı sözle beni tav edebilir sabahlara kadar sevişebilirdik bile. Zaten doktordan hoşlanmıştım, bu sapıklığın manası neydi.

Derken Lütfen yapma beni sal dedim. Kafasını kaldırım, çok güzelsin dayanamadım lütfen beni anla dedi. Derken pantolonunu indirip kazık gibi olmuş yarağını amımda gezdiyordu. Gözlerimi kapatıp kendimi sıktım fakat nafile, yırtarcasına amıma soktu yarağını. Zevk mi alıyorum acımı çekiyorum anlamamıştım ama kesin bana sakinleşmem için iğne yapmıştı zira çok sakindim. Derken durmadan sikiyor boşalmıyordu bile. Bense zevkten kudurmuş inlemeye başlamıştım.

Lütfen beni çöz, bende istiyorum deyince ikna oldu. İplerimden çıkardı beni. Gayet üsluplu bir şekilde özür dileyip lütfen beni affet çok güzelsin dayanamadım dedi. Bende dönüp zaten senden hoşlandım, böyle olmak zorunda değildi deyince. İstersen bize gidelim dedi. Sinirle üzerimi giyinip odadan dışarı çıktım.

Eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum bile. Sinirden ağlaya ağlaya uyumuştum.

Sabah olduğunda ağrım kalmamıştı ama hala sinirli ve düşünceli bir şekilde kafam dün olanlarda idi. Bir şekilde günü bitirmiş, gece olmuştu. Acaba gidip tekrar yanına gönlünü mü alsam diye salakça düşünürken bir anda kendimi yola düşmüş olarak gördüm.

Biraz sonra kapısından içeri girince çok şaşırmış ayağa kalkmıştı. Suratı kıpkırmızıydı. O anda duramadım kapıyı hemen kapatıp yanına gidip, dudaklarına yapıştım. Hala neler oluyor anlam verememişti ama kendini kaybetmişti. Dün gördüğüm yarağı tekrar içimde hissetmek istiyordum. Elimi pantolonun içinden yarağını uzatmış elimle okşuyordum. Biraz sonra beni dişci koltuğuna yatırıp amımı memelerimi yalamaya başlamıştı bile.

Artık istekli bir şekilde iyice azmıştım. Biraz sonra o da sikini amıma sokup hızlı hızlı sokup çıkartıyordu. Zevkten kudurmuştum. O günden sonra artık sürekli görüşür olduk taki evimi değiştirene kadar. O güne kadar haftalık evime geliyor sürekli sevişiyorduk.

Bir cevap yazın