Beni Seven Eski Kız Arkadaşımı Becerdim

Şu an pişman mıyım diye sorarsanız, aslında pişman değilim. Çünkü eski kız arkadaşımı da özlemiştim ve onun ağzına ve amına vermem beni harika duygulara soktu. Olayı size kısaca anlatayım en iyisi.

Yaklaşık sekiz ay birlikte olduğum bir kız arkadaşım var. Bununla sekiz ay süresince seviştik ve biraz elledim fakat amına çok fazla bir şey yapmamıştım. Ardından ayrıldık bir sebepten dolayı. Fakat bu beni hala seviyordu filan. 2-3 ay geçtikten sonra birgün beni telefondan aradı. Çok mutsuz olduğunu ve kötü olaylar yaşadığını filan söyledi. Ben de o an üzülmesine dayanamadım ve bizim eve çağırdım. Gel dertleşelim dedim. Yarım saat kadar sonra geldi. Kısa bir şort üstüne de askılı bir kazak giymiş. Birden sikim havada tabi. Neyse konudan sapmayalım.

eski-sevgilimi-becerdim

Biraz dertleştik, geçmişi yad ettik. Bir ara beni hala sevdiğini ve mutluluğum için her şeyi yapabileceğini söyledi. Benim de kafamda “acaba verir mi” düşüncesi oluşmaya başladı. Biraz samimileştim, ona yaklaştım. Bir ara dudaklarımız çok yaklaştı birbirine. O an birden arkamı döndüm ve “şu an yapmak istediğim şeyi yapmaktan korkuyorum” dedim. O da “cesaret önemli şey” dedi. Bunu demesi bana çok koydu. Birden ona döndüm ve koltuğa iterek üstüne çıktım her yerini yalamaya başladım. Üstünü de o ara hızlı hızlı soymaya başladım. Hiçbir karşılık beklemeden onu yapıyordum.

Birden beni itti ve koltuğun diğer ucuna doğru yatırdı beni. Sonra üstüme çıktı ve bu sefer de o beni soymaya başladı. O da istiyordu galiba sikişmek. Hızlı bir şekilde kendimizi soyduktan sonra tekrar üstümde sikimi içine soktu. Kulağımı yalamaya başladı ve “her şeyi yaparım” dedi. Ben de elimle yüzünü aldım ve yüzüne baktım. Sonra dudağını öptüm ve onu ters yatırdım. Bu sefer bacaklarını omuzlarıma dayayarak bir de o pozisyonla sikmeye başladım. Bir saat kadar bu şekilde sikiştik. Bu sırada bir iki kere içine boşaldım. Sonucunu hiç düşünmüyordum, ne olursa olsun. Sabaha kadar onunla birlikte zaman geçirdim ve sanırsam tekrar birlikte olmaya başladık bu olayla birlikte.

Bir cevap yazın