Becerdiğim Hatunu Hala Unutamıyorum

Çok uzun zaman önce değildi aslında ne fazla üç yıl olmuştur. Bir hatunla tnaışmıştım internet üzerinden. Ardından zevk dolu bir gece yaşamıştık. İşte o geceyi hala unutamıyorum. Biriyle ilişkiye girdiğimde dahi bu hatunu nasıl siktiğim aklıma geliyor. Peki ne yaşadım bu kadar diye soracak olursanız o hatunla yaşadığım seksi dakikaları anlatayım.

Slm. Ben turgay. Ist yaşıyorum. Yazacaklarım kesinlikle hayal mahsulu değil. 3 Yıl oldu sanırım. Internette tanıştık. Uzun zaman yazıştık. Adı nuray. Almanyadan. Evli. Eveet evli. Yaklaşık 3 ay hergün yazıştık. Sonra ben türkiyeye gelmesini teklif ettim. Oda kabul etti.

Pardon bu arada yaşımı ve onun yaşını yazmayı unuttum. Ben 37 yaşındayım nuray da 44 yaşında. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra bana süprizi olduğunu ve izin aldığını haber verdi. Sevinçten uçmuştum. Ne anlatabilirimki ne yapacağımı şaşırdım ilk kez oluyordu. Olamaz demeyin oluyor işte. Ist hava limanında buluşacaktık. Bana antalyadan yer ayırt mamı söylemişti bende kemerde lüks bir otelde daha doğrusu tail köyünde yer ayırttım ama nasıl ödiyeceğimi düşünüyordum. Sonunda büyük gün geldi.

Ist buluştuk ben ulusoydan yer ayırttım. Ilk defa bir birimizi görecektik. Ikimizde fiziklerimize güvendiğimiz daha önce yazmıştık. Ukalalık gibi olmasın ama fena sayıllmam. Neyse sonunda geldi. Ilk görüşme çok heyacanlı oldu buluştuk orada oturduk cafede birşeyler içtik. Sonra merterden otobüsümüze bindik ve yollculuk başladı. Ilk onu görüşümde çok beğenmiştim samimi bir hava olmuştu bile. Otobüste bir ara bana bir zarf verdi şaşırmıştım ve kulağıma sana yük olmak istemem harcamalarımız burdan olacak dedi. Önce itiraz etmiş gibi yaptım ama aldım. Yoksa ödemek mümkün değildi onca masrafı. Ilk molada indik hava çok güzeldi. Ikimizde toktuk. Herkez yemek yemek için arabadan inmişti. Konuşurken birden dudaklarıma yapıştı.

Fermuarımı açtı…Hani nerde senin internette yazdıkların diye fısıldaı dudaklarıma. Hiç itiraz etmedim bende devam ettim ama benim sikim sanki pantolonu yırtacak gibi oldu bu arada bana eşinle büyüksorunlarını söylüyor 1 yıldır hiç sex yapmadığını anlatıyor bni çok istediğini söylüyor du. Epey öpüştükten sonra fermuarımı açtı ve sikimi emerek yalamaya başladı ona geleceğimi söylediğimde hiç tepki vermedi sanki tamamını yutmak istermiş gibi başını salladı ve öylede yaptı yaladı yuttu. Bir ara arabadan indik biraz uzaklaştık dayanamıyacağım dedi bende dünden razıyım tenha bir yere gittik hemen benimkini ağzına aldı ve yine kaldırdı.

Sert hareketle arkasını döndü eteğini kaldırdı ve önümde domaldı seni içime istiyorum dedi itiraz yok bir hamlede o muhteşem amına girmiştim bile inliyordu biri duyacak diye korkuyordum ama sonra aldırışta etmedim o iki kez orgazma ulaştı galiba ama ben gelmek bilmiyordum bir ara sikimi amından çıkardım götüne sürttüm baktım itiraz etmedi ama yavaş olmamı hiç daha önce yapmadığını söyledi. Bu arada kendi eliyle hem götüne tükürük sürdü hemde sikime eli ile sikimi tuttu ve yavaş hareketlerle içine aldı çıldırıyordu. Bir müddet sonra bende içinde boşaldım. Sonra hiçbir şey olmamış gibi otobüse bindik. Somnunda kemere geldik ama bir de bana sorun. Odaya girer girmez seviştik her türlü çılgınlığı yaptık tam bir hafta. Her yıl geliyor. Bu yıl gelip gelmiyeceğini bilmiyorum ama gelmesini istiyorum.

Arada arıyor ve telefonda sex yapıyoruz. Beni çok sevdiğini söylüyor bensiz olamayacağını söylüyor ama o evli bunu istemiyorum. Daha sonra neler yaşadık onlarıda yazacağım…Gönderen: Turgay Y.

Bir cevap yazın