Baldızımla herşey ilk önce metrobüste başladı

Merhaba. İstanbul’dan Yavuz ben. Size baldızım Yelda’yla ilişkimizin nasıl başladığını anlatacağım. Baldızım Yelda 23 yaşında, üniversite öğrencisi, muhteşem fiziği olan, karpuz gibi götü olan bir çıtır. 32 yaşındaki, bir adam doğurmuş, 75 kiloluk karımı sikerken zevk alamıyordum. O yüzden hep baldızımı sikiyormuşum gibi hayal ediyordum, ancak böyle zevke geliyordum. Her zaman onun hayaliyle yaşadım, o götü bir kere olsun sikebilmek için herşeyimi verirdim.
Haziran yının başlarında yine her günkü gibi iş çıkışı metroya binmek için Taksim metrosuna yöneldim. Yürüyen merdivenlerden indiğimde ne göreyim, Baldızım Yelda bir arkadaşıyla birlikte metroda müzik yapıyor. Yanlarına gittim, bir yarım saat kadar takıldım yanlarında. Tam ayrılacakken Yelda “enişte dur bekle biz de bitiriyoruz beraber kalkalım” dedi. Neyse toparlandıktan sonra Yelda’nın arkadaşı bu yakada, Beşiktaş’ta oturduğu için bizden ayrılıp metrodan çıktı. Bizse metroya binmek üzere aşağı indik. Metrodan inince Mecidiyeköy’de Yelda’ya bir şeyler içmeyi teklif ettim, kabul etti. Gidip birer bira içtik. Sonra da karşıya geçmek için metrobüse yöneldik. Yelda’lar Altunizade’de oturuyordu, bizse Ünalan’da oturuyoruz. İş çıkışı olduğundan metrobüs durağı son derece kalabalıktı. 
Bir iki metrobüsü pas geçtikten sonra Yelda “enişte böyle giderse binemeyiz, ilk gelene atlayalım bence” dedi. Ardından gelen metrobüse itiş kakış bindik ama baldız benden biraz ayrı düştü. Sırtında gitarı olduğu için amcanın teki “kızım şunu önüne alır mısın, bir kişi daha biner” dedi. Baldızım Yelda’yı kolundan tutup yanıma çağırdım. Ben biraz köşe gibi bir yerdeydim. Gitarı çıkarmasına yardım ettim, sonra da sıkış tıkış yolculuk başladı. Yelda tam önümdeydi. Zincirlikuyu’dan binenler sayesinde biraz daha bana doğru gelmeye başlayınca vücutlarımız temas etti. Önce bacağım kalçasına değince bir irkildim ama Yelda tınmadı. Ara sıra bir şeyler söylüyor sohbet ediyordu. Bu arada ben sol ayağımı onun sol kısmına doğru biraz daha açarak, elimi de onun koltuk altından geçirip direği tutarak önümde kilitledim ve sikimi tam götünün hizasına denk getirdim. Altımda keten pantolon olduğu için Yelda’nın altında da tayt olduğu için, sikim götüne her temas ettiğimde o sert tenini hissediyordum ve içim gıcıklanıyordu. Baldızda herhangi bir tepki olmadığını farkedince iyice kendimi ona yasladım. Sikim kazık gibi olmuş, götünün yanaklarında geziyordu, bazen de tam yarığına yerleşiyordu. Baldızım arkasındaki çıkıklık ile benim önümdeki çukurluk birbirine yapışmış durumdaydı. Bu halde sikimi götünün yarığında hareket ettiriyordum. Pompalayarak sikimi hissetmesini istiyordum. Tepki vermiyordu ama hissetmemesi imkansızdı. Zaten ateş gibi yanıyordu sikim, hissetmiyor olamazdı. 
Bu şekilde Altunizade’ye yaklaştık. “Enişte işin yoksa gelsene bize” dedi. “Ablam işte değil mi zaten” dedi. Bende “evet, işte. Daha çıkmasına 3 saat var” dedim.  Eşim vardiyalı çalışıyordu. “E iyi işte bizde de birşeyler içeriz” dedi. “Annem alkol amlamıza kızar” dedim. Güldü. Neyse metrobüsten inip eve geldik. Kapıyı anahtarla açıp girdik. Ev karanlıktı. “Kimse yok mu?” dedim. “Yok” dedi. “E annem nerde?” dedim. “Annem bugün karşıda, dayım rahatsızlanmış onlara gitti” dedi. “Ne içersin” diye sordu peşinden. “Varsa bira” dedim. “Kafayı bulmayalım sonra” dedi gülerek. Neyse biralarımızı getirdi. “Ben bi üzerimi değiştireyim” diyerek gitti. Odasına girince sessizce yaklaşıp kapı deliğine gözümü dayadım. Pantolonunun kalçasından sırılışı ve altından meydana çıkan transparan pembe külodu sikimi yine kazık gibi yaptı. Hemen salona döndüm. O güzel götü düşünürken baldız elinde çıkardığı çamaşırlarla banyoya girdi hemen çıktı. Çıkardıklarını kirlik sepetine atmıştı. Peşinden “ben bir tuvalete gireyim” dedim. Kirlik sepetini açtığımda en üstte Yelda’nın az önce götünde gördüğüm pembe transparan külot duruyordu. Hemen aldım koklamaya başladım. Mis gibi baldızım kokuyordu. Baktım ki ağ kısmında ıslaklık var, metrobüs aklıma geldi. Demek ki baldızım da benim sürtmelerimden zevk almıştı. Külodu çamaşır makinesine serip ağ kısmındaki ıslaklığı yalamaya başladım. Sanki baldızımın amcığını yalıyormuşum gibi zevk alıyordum, gözüm dönmüştü adeta baldızımın zevk suyunun tadından dolayı. erotik hikayeler
Az sonra pat diye kapı açılmasın mı. Bir baktım Yelda. Tam dilimi külodunun ağ kısmında gezdiriyordum. Hemen toparlanmaya çalıştım ama “ne yapıyorsun enişte” dedi. “Şeyyy” diyebildim. “Külodumu neden yalıyorsun” dedi. “Yelda, bu aralar cinsel hayatımız pek parlak değil ablanla” diyebildim. “Kusura bakma, sen de çok hoşsun” dedim ardınfan cesaretle. “O zaman külodu değil gel beni yala” dedi ve arkasını dönüp gitti. Ben duymazlıktan gelip üzerimi düzeltip salona geçtim. Yelda yoktu. Odasının kapısını araladığımda ne göreyim ! Yelda yatağında yüzüstü yatmış, önündeki degiye gözlerinin dikmiş, üzerinde de kısacık sarı bir tayt ve askılı bir body vardı. Yaklaştım. “Yelda nolur beni yanlış anlama” dedim. “Beni becermek mi istiyorsun enişte” dedi pat diye. “Yoo hayır Yelda öyle değil” dedim telaşla. “Neden, beni güzel bulmuyr musun” dedi. “Hayır hayır, tam tersine, çok güzelsin, ama biliyorsun sen kardeşim sayılırsın” dedim. “Metrobüste öyle demiyordun ama” dedi ve bana yan gözle bir bakış attı. Şok olmuştum, ne diyeceğimi bilemiyordum. Yelda birden elini taytına attı ve aşağı sıyırırken “annem daha çıkmamış bile dayımlardan, yani en az iki saat var gelmesine” dedi. Gözüm o muhteşem göte kaydı. Bir göte bir tanga bu kadar mı yakışırdı… 
Hemen elimi kalçasına attım. Taş gibiydi aman Allahım. Okşamaya başladım. Sonra ben de yatağa çıktım. Kalçalarını yalamaya başladım. Tangasını yana sıyırdım, deliği tertemizdi. İki deliğini de dillemeye başladım. Yelda’dan hafif hafif inleme sesleri geliyordu. Az sonra dilimi göt deliğine iyice bastırarak sokmaya başladım. Sonra sikimi çıkardım. Kalçalarında gezdirmeye başladım. Sikim tenine deyince bir hoş oldum. Sonra Yelda yatakta dönüp sikimi eline aldı. “Hmmm ne kadar büyükmüş bu enişte” dedi. “Öyledir” dedim. “Beni bununla mı becereceksin?” dedi ve ağzına alıp emmeye başladı. Harika muamele yapıyordu. Resmen iliklerimi emiyordu. Az sonra boşalacağımı anladım. “Geleceğim” dedim. “Hemen mi!” dedi ve sikimi ağzından çıkarıp göğüslerine tuttu. Okşamaya devam ederek göğüslerine boşalttı beni. Sonra kalkıp peçete ile temizlenirken “çabuk olmadı mı enişte biraz” dedi. “Yelda çok güzel emiyorsun dayanamadım valla” diyebildim. Hemen boşaldığım için sinirlenmiştim kendime. Herşey bitti, rezil oldum derken, Yelda tekrar gelip yüzüme oturdu ve eğilip sikimi tekrar ağzına aldı. Amını götünü tekrar yalamaya başladım. O da sikimi tekrar dikmişti. Az sonra kalkıp önümde domalttım Yelda’yı. Tam sikimi tükütükleyip amcığına dayamıştım ki “enişte dur ne yapıyorsun, bakireyim ben hala” dedi. Bu kadar iyi sikişen bir kız nasıl bakire olabilir dedim içimden. “Arkayı kullanabilirsin” dedi. Eğilip göt deliğini bir daha yaladım ve sikimin başını deliğine dayadım. Biraz ittirince başı girdi. Sonra yüklenip biraz daha sokunca Yelda’dan bir “Ihh..” sesi geldi. Biraz geri çekip tekrar yüklendiğimde yarısına kadar girince “ohhh enişte çok güzeeelll” dedi. Fırın gibi yanıyordu baldızımın göt deliği. Biraz daha geri çekip bastırdım ve köküne yaklaştım. Tekrar “aaooohhh” dedi baldızım. “Enişte çok büyükk, ohhh” dedi. Biraz alıştırma giriş çıkışları yaptım ve deliğini yumuşattım. Baldızda ıslanınca, deliği de alışınca hızlanmaya başladım ve az sonra bir yüklenişte köküne kadar geçirdim. “Aaaooohhh harika enişteeee, offff…” diye inledi. Artık köklemiştim ve iyice kayganlaşmıştı delik. Hızlı hızlı ileri geri yapmaya başladım. Terlemiştik. Her vuruşumda “şap şap” ses çıkmaya başlamıştı. Sikimi başına kadar çekip tekrar daldırıyordum hızlıca. 
Az sonra yataktan kaldırıp kapıda ayakta domaltıp geçirmeye başladım. Baldızım bağırmaya başlamıştı artık “enişte harika sikiyorsunnnn, süpersinn aaahhh” diye bağırıyordu. Sikimi köküne kadar çaktıkça taşşaklarımda amcığına çarpıyordu Yelda’nın. Amcığından zevk suları geldiğini hissediyordum. “Beğeniyor musun sikimi Yelda” dedim. “Ohhh harika enişte, kocamannn” diye inledi. Geçirmeye devam ederken “senin de götün harika Yelda” deyince “çok mu beğeniyorsun enişte götümü” dedi. “Evlenmeden öncesinden beri bu götü sikmenin hayalini kuruyorum Yelda” dedim. “Ablanla her seviştiğimizde senin götünü düşünüyordum” dedim. “ohhh enişteee, neden daha önce söylemedinnn… İsteseydin sana daha önce verirdim götümüüüü” dedi. “Olsun Yelda, farketmez şimdi o anı yaşıyorum ya…” dedim. “Ohhh enişte vur bana… Daha serttt… Bundan sonra hep becer beni enişte olur muuu” dedi. “Sen iste yeter ki Yelda. İki elim kanda olsa gelir seni beceririm” dedim. Bu arada kanepenin kolçağına domalttım Yelda’yı ve vurmaya devam ettim. Bir ayağım yerde bir ayağım kanepede girip çıkmaya başladım. Bu şekilde de bir beş dakika siktikten sonra “geliyorum Yeldaaa” dedim. “Tamam enişte gelll, devam ettt, içime boşalll” deyince şiddetle vura vura götüne boşaldım eşimin küçük kardeşinin. 
Sonra baktık daha bir saatimiz daha var, bir kere daha siktim Yelda’yı. Ama bu sefer kucağımda hoplatarak siktim kayınvalidem gelene kadar. Sonra telefonla konuştuğumuzda ben çıktıktan 10 dk sonra kayınvalidemin geldiğini söyledi Yelda. Yani zamanlamamız harikaydı…  O günden sonra fırsat buldukça Yelda’yı her zaman sikiyorum. Gidip okuldan alıp bize götürüyorum, doya doya ablası gelene kadar sikişiyoruz. Bazen de otele gidiyoruz… Baldızım orospum oldu artık. 
Hikayem bu kadar hoşçakalın

Bir cevap yazın