Azgın Patron Geceleri Çalışıyor

facefoto37Merhabaaa.. Hikaye-mobil.com’u bir süredir okuyordum ve burada okuduğum hikayeler sonunda ben de başımdan geçenleri yazmak istedim. Ben 28 yaşında, bekar ve sekreterlik yapan biriyim. Ailemin durumu iyi olmadığından 18 yaşımdan beri sekreterlik yapıyorum. Her sekreterin başına bir takım taciz veya şans denemeleri gelmiştir. Ben de bu durumdan çok sıkılmıştım ve ne zaman kendimi rahat hissetmesem, iş değiştiriyordum.
40 yaşında bir patronumun olduğu ve beni hep rahatsız hissettiren bir iş yerinden yeni ayrılmıştım ve şu anki işime yeni girmiştim. Yeni patronum 33 yaşında, tekne alım satımı yapan genç bir işverendi. Koyu teni, saçları ve yeşil gözleri vardı. Hep öyle birini hayal ederdim. Bu yeni iş yerinde hiç rahatsız hissetmeyeceğimi daha iş görüşmesinde anlamıştım. İşte bu istese hemen veririm demiştim hatta içimden.
İşe girdiğim ilk günün sonunda, herkes kapıya doğru gelmişti. Ben de onları görünce toparlanmaya başladım. O sırada diğerleri iyi akşamlar diyip çıktılar. Ben de tam kapıya doğru yönelmiştim ki yeni patronum seslendi. “Demet Hanım bir bakar mısınız?”. Yanına gittim, tek kelime bile etmedi. Sadece 10 saniye bana baktı ve “ben insanların ne zaman, ne düşündüğünü her zaman anlarım” dedi. Ben anlayamadım ve boş boş yüzüne baktım. Sanki sinirlenmiş gibi birden sert bir ifadeyle yerinden kalktı. Beni kendi vücuduna yapıştırdı ve eteğimin üstünden kalçalarımı sıkmaya başladı. Ben daha ne olduğunu anlamamıştım ama zaten ondan hem etkilenmiştim hem de insana anlama fırsatı bile tanımadan hamlelerini sürdürüyordu. Yüzümü, tek eliyle yanaklarımdan tuttu ve sıkarak dudaklarımı ileriye doğru uzattı. Sonra alt dudağımı ısırdı. Can havliyle yüzüne bir tokat attım. Ensemden tutup beni direk masaya yatırdı. Karşılık da görünce daha da hırslanıyordu. Eteğimi yukarı kaldırmasıyla donumu indirmesi herhalde en fazla 2 saniye sürmüştür. Ben de tırnaklarımı bacaklarına takmıştım. İkimizde bunun bir tecavüz değil, aşırı sert bir seks olduğunun farkındaydık.
Arkamda yerini aldı ve ellerinle kalçalarını ayır dedi. Ben de yaptım. Sikinin kafasını amıma sürtüyordu. İçim bir tuhaf oldu. Sanki içime girmek için yalvarmamı bekliyordu. Hadiii dedim. Ben istediğim zaman dedi ve bir süre daha bana sürtündü. Ellerimle kıçımı açtığım için içime girmesi çok kolay oldu. Yavaşça sonuna kadar hepsini içime soktu. Sokar sokmaz da yavaş tempoda beni sikmeye başladı. Yani aklımda bile yokken 3 dakika içinde yeni patronum tarafından, onun masasına domalır şekilde kendimi sikilirken buldum. Daha şaşkınlığımı bile üstümden atamamıştım.
Hızlanmaya başladı ve arada kıçıma şaplak atıyordu. Bana “Bundan sonra işinin bir parçası da bu olacak tamam mı?” dedi. O an bu fikir bana çok seksi geldi. Tamam dedim. Aferin dedi ve hızlı hızlı sikmeye devam etti. İçimden çıktı sonra. Dön dedi bana. Masasına ucuna oturup geriye doğru uzandım. Tam sikinin hizasındaydım. Bir yandan beni sikiyor bir yandan da ellerinle belimden tutmuş kendine doğru bastırıyordu. Hala kıyafetlerim üstümde ve sıyrılmış eteğimle sikiliyordum. Gömleğimin düğmelerini açmaya başladım bir yandan. Daha sonra sütyenimi de çıkartıp attım. Eğilip memelerimi yalamaya başladı. Oldum olası memelerim hep büyük olmuştur. O da sütyenimi çıkartınca zaten bir an bakakaldı. Göğüslerimi çok sıkıyordu ve canım acıyordu ama zaten onun acı vermekten zevk aldığını artık anlamıştım. Dayanmaya çalıştım. Birkaç dakika daha beni öylece sikti ve sonra karnıma boşaldı. Yarın akşam tekrar edeceğiz dedi ve toparlanıp direk çıktı. Bütün akşam şoku atlamadım.
Bir aya yakındır hala aynı yerdeyim. Ve birkaç istinai durum dışında her akşam beni sikip öylece ofisten çıkıp gidiyor.

Bir cevap yazın