Azgın hatunla arabanın içinde sex yaptık

Merhaba arkadaşlar adım Rıfat;
Birgün yine işten çıkmış arabamla eve geliyordum. Saat akşam 18:00 civarıydı. Yolum E5 den geçtiği için oradan geçiyordum ve sağ tarafta mini etekli bir bayanın arabama otostop çektiğini gördüm ve hemen sağa çektim. Çok seksi bir bayandı ve çok hoşuma gitmişti. İş yorgunluğunu bunun üzerine atsam süper olur diyordum içimden. Yanaştım kenara camı indirdim ve buyrun dedim. O da nasılsın yakışıklı dedi. Bende iyiyim prenses dedim ve açtı kapıyı ve yanıma oturdu.Bacakları çok güzeldi. Çok hoşuma gitmişti. Bu bayanında yollu olduğunu biliyordum ve sağ elimde bacağını elledim. Bu hiç bir tepki vermedi. 
Çok hoşuna gitmiştiki birşey demiyordu. Ben devam ettim ve arada sıradada havadan sudan konuşuyorduk. Sonrasında bununda aniden benim sikime elini uzattığını gördüm. Kendimden geçmiştim ve ondan dolayıda az kalsın bariyerlere çarpıyordum. Zor kurtardım direksiyonu. Daha sonra Güzelim senle bu gece birşeyler yapalımmı dedim. O da bana uyar dedi ama parasını verirsen dedi. erotik hikayeler Bende tamam olur dedim. Ne kadar dedim. Saati 100 TL dedi bende koşulsuz kabul ettim. Arabayı kuytu bir yere çektim ve başladık bununla arabanın içinde sex yapmaya hatun çok azgındı ve işini iyi biliyordu. 
Bunun ağzına sikimi verdim ve emmeye başladı yaladı yaladı ve yaladı. Sonra çıkar dedim kilodunu ve uzattım bunu arabanın koltuğunu bir güzel sikmeye başladım. O kadar hızlı sikiyordum ki araba sallanıyordu. Sonrasında içine adeta bir volkan gibi patlamıştım. Tam 1 saat 10 dakika falan bunu sikmiştim ve harikaydı. Sonrasında 10 dakikada fazla yaptın beni seni gidi uyanık dedi ve güldü. Bende eee olacak o kadar dedim ve Onu aldığım yere bıraktım. Bende daha sonra eve gittim.
Hadi kendinize iyi bakın…

Bir cevap yazın