Arkadaşa Gideyim Derken Karıya Gittim

Geçen gün yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Beşiktaş’ta yaşayan bir arkadaşıma ara sıra gezmeye giderim. Yine bir gün uğramaya, yarım saat bir saat muhabbet etmeye gidecektim. Apartmanına girdim ve asansöre bindim. Sık sık geldiğim arkadaşımın dairesi 4. katta iken ben ne akla hizmetse 2ye basmışım. Farkında da değilim. Asansörden çıktım ve sola yöneldim. Kapıyı çaldım ve birden arkadaşımın dairesi olmadığını fark ettim. Geri dönmek yerine açan kişiye özürlerimi ileterek üst kata çıkacaktım fakat kapıyı öyle biri açtı ki nutkum tutuldu.

Götüne kadar geceliği ile seksi bir hatun karşımda belirdi. Arkasından bir tanesi daha geldi. Fakat bu kadın çıplaktı. Ne oluyoruz filan derken, kadınlar birden beni tutarak içeri çekti. İçeri bir girdiğimde 2 tane daha kadın olduğunu fark ettim. 4 tane çırılçıplak hatun bana bakıyordu anlayacağınız. Kusura bakmayın yanlışlıkla old…. diyecekken iki seksi kız beni koltuğa itti. Ben de o hışımla koltuğa yapıştım neredeyse. Sonra diğer ikisi yanıma geldi ve beni soymaya başladı. O an ne olduğunu fark edemeden birden dört kızın azmışlığı ile mücadelede kendimi buldum. Beni tamamen soyan kızların 2si sikimi yalıyorken diğer ikisi de birbirini parmaklıyordu. Derken olaya bir gireyim dedim ve doğruldum, sarışın mavi gözlü hatunu ters çevirdim ve sikmeye başladım. Diğerleri de bana ayak uydurmaya çalışıyorlardı.

kerhaneye-gittim

Sikmeye başladığım hatundan çok fazla bağırış geliyordu. Sanırsam kızlığını daha bozmamıştı, onu bozacak kişi ben olacaktım. Uzun yıllar boyunca bunun hayalini kuruyordum fakat olayın böyle gelişeceğini hiç tahmin edemezdim. Fakat kafamdaki düşünceleri bir kenara bırakıp karşımdaki dört kızı sikmenin telaşına girmeye çalıştım. Sarışının üzerine boşaldıktan sonra siyah saçlı ve biraz çekik olan kız sikimi yalamaya başladı. Beş on dakika yaladıktan sonra sikim tekrardan kalkmaya başladı. Bu sefer üstüme çıkan çekik gözlü kızı da bir güzel siktim. Diğer ikisini de gece boyunca aradan geçirdim derken saatin sabahın 4’ü olduğunu fark ettim. Onlar da uyuyorlardı çıplak bir şekilde. Üstümü başımı toplayıp evden çıktım ve 2 üst kattaki arkadaşıma gittim. Ona anlatsam inanmayacaktı o yüzden hiçbir şey olmamış gibi evde takıldık.

Bir cevap yazın