Annemle Mutfakta Azgın Seks

Merhaba hikayebosal.com okurları kendimi kısada tanıtarak hikayemi paylaşacağım.Babam, ben 4 yaşındayken bizi terketmişti. O zamandan beri de babamı hiç görmemiştim. Eskiden, yazları tatil köylerine giderdik ama babamdan sonra, her sene anneannemden kalan Karaburun’daki yazlığa gitmeye başladık. Denize de çok yakın bir evdi ve orada vakit geçirmek çok hoşuma giderdi. Şimdi 19 yaşındayım. Annem de 42 yaşında.
Geçen yaz yine Karaburun’daydık. Her zamanki gibi öğlene doğru annem kahvaltı için beni seslenerek uyandırmıştı. Mutfağa gittiğimde, üstünde kısa sabahlığıyla arkası dönük, tezgahta bir şeyler doğruyordu. Oldum olası annem bana hep çekici gelmiştir. Zaten 15 yaşıma kadar çok sık beraber de yatardık ve ben onun uyumasını bekler, uyuyunca da gizli gizli onun göğüslerini, kalçalarını ellerdim.
O tezgahta bir şeyler doğrarken, vücudunun sallanmasıyla baldırları, sabahlığının eteğini kabartmış kalçaları da sallanıyordu. Zaten yeni uyanmış olmanın da etkisiyle sikim birden taş gibi kesildi. O sırada annem “şu yukarıdan kapaklı kaseyi çıkartır mısın?” dedi. Dolap da tam onun üstündeydi. Dikkatli bir şekilde dolaba doğru uzanırken birden kalkmış sikim annemin kalçasına değdi. Tedirgin bir şekilde anneme baktığımda gülümsediğini gördüm. Bana baktı ve “birileri artık erkek olmuş” dedi. Elindekileri bıraktığı gibi bana döndü ve elini direk sikimin üstüne koydu ve “Utanacak bir şey yok. Senelerdir yalnızım. Bu çok normal” dedi. Zaten ben de o güne kadar kimseyle yatmamıştım. Bakirdim.
Sikim elinde iyice taş kesilmişti. diğer elini de şortumun altından sokup taşaklarımı okşamaya başladı. Tecrübesizliğimin ve aldığım zevkin sebebiyle titremeye başladım ve bir anda boşaldım. Hemen boşaldığım için kendimi biraz mahçup hissetmiştim. Annem de alaycı bir gülümsemeyle yüzüme baktı “Önemli değil. Böylesi hatta daha iyi oldu” dedi ve birden dizlerinin üstüne çöktü. Burnu karnıma değinceye kadar tamamını ağzına aldı. Ağzının içinde de dilini sikimin kafasında gezdiriyordu. Daha tam inmemiş olan sikim 2 saniye içinde tekrar taş kesilmişti. Daha önce hiç böyle bir zevk yaşamamıştım. Arada ağzından çıkartıyor, eliyle ileri geri yaparken bir yandan da taşaklarımı yalıyordu. Sandalyeye otur dedi sonra. Hemen oturdum. Göt deliğimden sikimin ucuna kadar yukarı aşağı, her yerini yalıyordu. Müthiş bir duyguydu. Yaklaşık 10 dakika beni yalayıp, ağzına aldıktan sonra hiç bir şey söylemeden kalktı ve mutfak tezgahına doğru domaldı. Elleriyle uzanıp kilodunu baldırlarının ortasına kadar indirdi. Zaten sikim hala kazık gibiydi ve ben de hemen arkasına geçtim. Elini uzatıp sikimi tuttu ve içine girmeme yardım etti. Anın gazıyla birden kökledim hepsini. Sıcacık ve yumuşacıktı. Böyle bir his olacağını hiç bilmiyordum. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. Gözlerim kapalı oh çeke çeke annemi sikiyordum. Omuzlarına doğru uzandım ve askılarını çıkarttım. Sabahlığı artık sadece bel kısmında duruyordu. Bir yandan iri göğüslerini okşuyordum. Bir yandan da ben onu siktikçe, göğüslerinin ileri geri hareket etmelerine izin veriyordum. Hızlan, hızlan diye birden sesini yükseltti. Basenlerinden tutarak hızlı hızlı vurmaya başladım ve annem inleye inleye birden boşaldı. Uzun bir oh çekti sonrasında.
Kalktı, diz çöktü ve tekrar sikimi ağzına aldı. Sonra eliyle koltuğu işaret etti. Koltuğa oturdum. O da yüzü dönük bir şekilde kucağıma oturdu ve sikimi tekrar içine aldı. Bu sefer memeleri tam ağzımın önündeydi. Bir yandan memelerini yalıyordum bir yandan da onun içinde olmanın zevkini yaşıyordum. Bu sefer 5 dakikalık git gel sonrasında annem kafamı memelerine bastıra bastıra tekrar boşaldı.
Üstümden çekildi ve “her şeyi bugün yaşa madem” dedi ve dizlerini yere koyup koltuğun üstüne doğru domaldı. İçerden bebe yağını getir dedi. Hemen getirdim. İyice sikine sür dedi ve ben de tabi ki yaptım. Ne olduğunu anlamamıştım. Elini arkaya doğru uzattı domalır pozisyondayken ve bu sefer sikimi tutup göt deliğine dayadı. Sikimi yavaşça götünden içeri doğru alırken bu sefer farklı sesler çıkartıyordu. Ben de ona yardım etmek için ittirdim, “bana bırak sen” dedi. Kendi, yavaş yavaş ileri geri yaparak tamamını içine soktu. “Yavaşça git gel şimdi” dedi. Yavaş yavaş götünden annemi sikmeye başladım. Arada gaza gelip heyecanlandıkça, yavaş diye beni uyarıyordu. Bir kaç dakika sonra götünün artık sikimi o kadar sıkmadığını fark ettim ve rahatladığını anladım. Bu fırsattan istifade hızlanmaya başladım. Artık ben de çok rahatlamıştım ve götünü sikerken bir yandan saçını bile çekiyordum. Birden yine titremeye başladım ve götünün içine boşaldım. Sanki 5 dakika sürmüş gibi uzun bir boşalmaydı. Resmen tüylerim diken diken olmuştu. Arkasında, götünden sikimi çıkarmadan biraz bekledim. Nefesim düzelince kalktım.
Annemle geçen hafta da evde tekrar sikiştik. Onu da paylaşacağım.

Bir cevap yazın